חופשת סקי בדירה / חדרים

גילגיל43

New member
חופשת סקי בדירה / חדרים

שלום.
מחפש הצעה בעלות סבירה ל 4 אנשים לחודש מרץ

הנסיון שלי עד כה היה עם קלאב מד בצרפת אבל המחירים שלהם בשמים.
מדובר על מבוגר ו 3 ילדים (מספיק גדולים להחשב מבוגרים).

יש למישהו נסיון עם השכרת דירה / חדרים בצרפת / שוויץ / אוסטריה ?

jbenlang

New member
יש אינסוף אפשרויות

אתם כולכם גלשתם בעבר?
מה חשוב לכם שיהיה באתר/עיירה?
תן קצת פרטים מה אתם מחפשים :)

גילגיל43

New member
יפה שאלת

צודק.
לשניים מאיתנו נסיון, האחרים ילמדו כנראה בסקימולטור וצריכים מסלולי מתחילים.
נראה לי שבני העשרים וקצת אולי יבלו קצת בערב בפאבים. הזקן והילד פחות

עיירה נחמדה תהיה כמובן יתרון כמקום להסתובב בו לאחר הסקי.

בגדול, הייתי הולך לקלאב מד אלמלא המחירים הגבוהים מאוד שלהם.
מאחר ואנו ארבעה, נראה לי שפתרון של שכירת דירה + רכב , סקי פס, מזון וכד' תצא זולה משמעותית מדיל בקלאב.
אני צודק ?

jbenlang

New member
כבר יותר טוב

בגדול שוויץ מאוד יקרה אז אולי הייתי מתמקד בצרפת או אוסטריה.
החופשה כמו שאמרת- רכב + דירה + טיסה + סקי פס + ציוד תצא בכל מקרה כמה מאות יורו יותר זול מקלאב מד. אבל כמובן שזה לא מעט עבודה לבנות את זה.
אתה יכול לחפש דברים במיירהופן או בואל טורנס ושם תוכל למצוא גם דירות זולות.
מעבר לכך בניית חבילות זה המקצוע שלי :)
אז תרגיש חופשי להתקשר לייעוץ נוסף.
052-6060403
בני

היא לא תצא "בכל מקרה" יותר זול ובטח לא במאות יורו

וזה ששוויץ יותר יקרה זה לא יותר מדיעה קדומה. בכל המדינות שציינת יש אתרים יותר יקרים ויותר זולים ולא תמיד התמורה בהתאם למחיר.

I Gabe

New member
לגבי קלאב מד

יש שבועות זולים ושבועות יקרים. וזה לא אותם שבועות בכל הקלאבים. ההבדלים יכולים להגיע ל 50-60%, לא צוחק. בקלאבים 3 קילשונים יש שבועות בכ €1,500 לראש שזה לא רע ביחס למה שאתה מקבל שם.

בנוסף, יש גם קלאבים או דמויי קלאבים יותר זולים. VMM וכו'. גם UCPA אפשרות אם אתה מתגעגע לבתי ספר שדה וטיולים של החברה להגנת הטבע. חייב לסייג שלא ניסיתי אישית אז אל תשאל אותי איך הרמה.

I Gabe

New member
כן, חפש בbooking.com

אפשר גם ב airbnb אבל איתם יש לי ניסיון רע. כבר פעמיים שבעל הבית ביטל לי את ההזמנה אחרי שאישר, קניתי כרטיסים ובאופן כללי כבר סידרתי הכל. אחת מהן, בלונדון, הייתה מספיק ישרה להגיד לי שביטלה לי הזמנה של 4 לילות כדי שתוכל לקבל הזמנה של שבועיים על אותה תקופה. אז אתה מבין איך זה עובד. שום דבר לא בטוח אצלם. ב booking.com אין דברים כאלה. ב Arc 1950 שזה מקום יפהפה תמצא המון דירות מדהימות למרץ 2017 בבוקינג.קום.

marceloros

New member
מנהל
airbnb

מפתיע מאוד, החזקתי מהם, לא ידעתי שאתה תלוי במי ירצה להזמין משהו יותר רציני.
האמת זה קרה לי עם צימר בארץ גם...

יש שם אופציה של אישור מיידי

דבר נוסף, כמו ב ebay, דירוג גבוה זה הנכס הכי חשוב של בעל הבית. אלה שכבר יש להם דירוג גבוה, לא יהרסו אותו עם משחקים כאלה. ואם כבר, הם לא היו מגיעים בכלל לדירוג גבוה אם היו מתנהגים ככה מלכתחילה.

I Gabe

New member
עניין של אופי

אני לוקח דברים כאלה קשה. מי שסבבה עם פאק קטן פה ושם יכול לחסוך הרבה כסף על החופשה איתם.

מחירים

הדיעה בפורום שאני נוטה להסכים איתה היא שאם אתה קונה שירות ברמה דומה, אתה מגיע למחירים של קלאב מד. אז נכון, אתה יכול לשלם פחות, אבל גם לקבל פחות. או לקבל אותה רמת שירות או רמת שירות יותר גבוהה בפחות כסף אבל באתרים יותר זולים במדינות כמו בולגריה, צ'כיה, סלובקיה, סלובניה, אנדורה ורומניה.

מהניסיון האישי שלי, כשאני מסכם את כל ההוצאות, אני מגיע למחירים של קלאב או אפילו יותר. אני מעדיף בתי מלון מתוך בחירה, בגלל שחוץ מארוחת בוקר, אני אוהב לאכול במסעדות ולגוון ופחות אוהב אוכל של בתי מלון (קלאב). בחופשות אני לא מבשל כך שמטבחון לא מהווה יתרון עבורי. אני לא נוסע עד אוסטריה כדי להעביר זמן על הסירים. יש לי דברים יותר טובים לעשות שם.

השנה הייתי בדירה שהיא קומה שלמה בבקתת הרים (chalet) בשלושת העמקים בצרפת. אתה יכול לחפש הודעות שלי מלפני כמה חודשים, אין טעם לחזור על התיאורים. דירות יש בכל אתר סקי. כשאתה מחליט על דירה, חשוב לקרוא ביקורות, אסור לשכור דירה בלי ביקורות טובות. גם חשוב לקרוא מה המחיר כולל ומה הוא לא כולל. מקובל מאד למשל לדרוש דמי ניקוי בסוף. פחות מקובל לבקש תשלום עבור מצעים ומגבות אבל יש כאלה שמבקשים. גם חנייה היא סוגייה. אם אין לנייה, תוסיף בשקט €10 ליום לחניון פתוח וכפול לחניון מקורה.

בהצלחה.

marceloros

New member
מנהל
יש הבדלים

או-קיי, גם "נסיעת הפורום" עלתה כ-1500 יורו לאדם, וזה עוד בחיסכון כי התחלקנו ברכב.
אבל אני מאמין שהדיעה בפורום מתמקדת דוקא בהבדלים בין הקלאב לנסיעה בהרכבה עצמית.
למשל:
החדרים הקטנים בקלאב לעומת חדרים במקומות אחרים (תלוי איפה, באוסטריה האחרון גם היה חדר קטן, אבל מרפסת גדולה)
האוכל בופה המוני בקלאב לעומת החצי פנסיון האיכותי במלון.
יש הדרכות בקלאב (ברמה כלשהי) לעומת אין הדרכה כלולה במחיר הנ"ל.
החזרה המיותרת בצהריים בקלאב לעומת מסעדה על ההר.
הספא בסוף היום באוסטריה/בולגריה לעומת הצגה מפגרת בקלאב.
טיול בעיירה באוסטריה לעומת כלום בצרפת וכדומה.
&nbsp
אז המחיר בסוף זה לא העניין, רק איזו תמורה אתה רוצה לקבל.
תוסיף הדרכה לחופשה בארגון עצמי המחיר הגיע ל-1800 בערך?

marceloros

New member
מנהל
ובנוסף...

לך זה ברור, אולי לא לשואל.
מזרח אירופה יכולה להעניק מחיר נמוך בכפוף לויתור על רמת האתר (גודל) - מחיר ל-4 בעלות של 2 באירופה.
יש אפשרות מה שאנחנו קוראים "להתכלב" - דירה ל-4, אוכל בבישול עצמי או מינימלי, מגורים בעיירה ליד ולא באתר, וכדומה ולחסוך לא מעט מזומנים.

לא הבנתי את המשפט "מחיר ל 4 בעלות של 2"

האמת שהניסיון היחיד שלי עם מזרח אירופה הוא 3 ימים בבראשוב, רומניה. האתר באמת קטן ואין שם מלונות פאר כמו בבנסקו. בגלל שהטיסה באל על עולה כמו הטיסה למינכן, התמורה לא מדהימה. בצ'כיה יש אתרים טובים. סלובניה נכנסת חזק לתחום. אבל עזוב מזרח אירופה, אפילו באנדורה אפשר למצוא חבילות נחמדות מאד בכ €1100-1000. נראה לי שבשנה הבאה אני עצמי אהיה באנדורה.

marceloros

New member
מנהל
בקיצור: חצי מחיר

ולאחר מחשבה נוסף גם פחות.
אם שילמתי בקלאב כ-3000 יורו לחופשה עם הילד, והוא היה מתחיל - יכולתי לנסוע באלפיים יורו אולי קצת יותר לבנסקו.
בסדר - אני לא אשווה לך את שלושת העמקים לבנסקו, לפחות לא מבחינת סקי, אבל זה המחיר.

€1000 לראש זה די הרבה בשביל בנסקו

לא בעניינים עם המחירים שם, לא יודע למה, האתר הזה לא מושך אותי בכלל, אבל זה כבר קרוב מדי למחירי מערב אירופה.

marceloros

New member
מנהל
מה שמוכרים

ינוע באזור 750 יורו - 850 יורו למיטב ידיעתי.
זה לא כולל אוכל, אז המחיר עולה.
אני בזמנו לא חישבתי עלויות עד הסוף, החבילה עלתה איזה 1000 יורו ל-10 ימים, כולל הכל חוץ מאוכל בצהריים ובערב, שזה 100 שקל ליום בערב ועוד כמה לבה בצהריים.

I Gabe

New member
המחירים בבנסקו עולים משנה לשנה

לא ברור לי אם זה רק בארץ או שזאת המגמה. אני זוכר שלפני 3-4 שנים בדקתי חבילה באחד המלונות היותר מפוארים, עם חצי פנסיון, וביקשו כ €650 לראש. שנה שעברה ראיתי חבילות דומות שכבר מגרדות את ה €900 מלמטה וזה כשבקושי היה שלג באתר.

tomersi

New member
מרסלו יש עוד כמה הבדלים....

המרפסת, סבבה, בחלק מהקלאבים (אפילו בלס ארק) יש מרפסות, אני פשוט לא ראיתי את עצמי במינוס 17 שהיה באחד הימים, יוצא למרפסת עם המטר שלג (כן שמנו שם בקבוק אלכוהול וזה עשה עבודה מצויינת)
החדרים אולי קטנים (17 מטר מרובע בערך) אבל אנחנו בסינגלים, אז זה הרבה יותר נוח.
יש יתרון ל"אוכל ההמוני", יש מגוון, וכל אחד מוצא את מה שהוא אוהב, בוא נגיד שאף אחד לא יוצא רעב, במיוחד בקלאבים של ה 4 קילשונים כמו שהיינו השנה, היה אוכל מדהים. ולראיה מידות המכנסיים....

השנה לא חזרנו בכלל לקלאב בצהריים, שלושה ימים אכלנו בשתי מסעדות שלקלאב היה הסדר איתם, ושלושה ימים אחרים ישבנו סתם במסעדות שמצאנו בדרך.
ספא זה אחלה אחרי יום גלישה (לנו השנה בצ'רביניה הייתה גם בריכה חצי אולימפית בנוסף לספא).....אבל היית שעה בספא, השעה 19:00 מה הלאה? יש יתרון שיש לך מרחב גדול לשבת עם החבר'ה, אווירה, מוסיקה ברקע, כמובן שתיה אוכל וצחוקים. זה נחמד.
טיול בעיירה באוסטריה, זה נחמד לערב אחד, אבל לא הולכים כל ערב לעיירה נכון? אין הרבה מה לעשות גם בעיירות באוסטריה, בסוף זה שני רחובות מרכזיים וזהו.
למען הסר ספק, ולפני "שהם" מתחילים לקפוץ עלי, כמובן, שאני לא שולל נסיעה לאוסטריה, עם כל היתרונות של מרסלו, סתם ציינתי עוד עובדות בהמשך להודעה שלך.

marceloros

New member
מנהל
כן, אמרתי למשל

היתרונות והחסרונות הן לכאן ולכאן, כאשר אני בעיקר משווה לקלאבים של 3 קילשונים כי באחרים יש הפרש משמעותי במחיר כלפי מעלה.
&nbsp
בכל אופן אותי אתה לא צריך לשכנע, ולא רק זה - אני מאוד בעד לשלב, פעם זה ופעם זה.
ככה אני נהנה משני העולמות במקום לפסול כיוון כלשהו לגמרי.

למעלה