לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקי וסנובורד

שלום לכל הגולשים והגולשות (גם בשלג וגם בפורום כמובן) וברוכים הבאים לקהילת סקי וסנובורד בתפוז!

בפורום תוכלו להתייעץ ולשתף בנושא ציוד, אתרי סקי מומלצים, טיסות, העברות, מלונות, מסעדות, מזג אוויר, וכל הקשור לתכנון החופשה. בלוחות שלנו ניתן לחפש שותפים לטיול, להציע ציוד למכירה, ועוד. תוכלו לשתף ברשמים ובחוויות מחופשות הסקי שלכם, ולחלוק טיפים מועילים עם חברי הקהילה. במהלך העונה תוכלו ליהנות מעדכונים מחברי הפורום ישירות מאתרי הסקי. בקיצור: כל מה שקשור לסקי ולסנובורד! שלכם, מרסלו – מנהל הפורום.

קצת על הקהילה: קהילת סקי וסנובורד הוקמה בתפוז בתאריך ה-11.3 לשנת 2002 ע"י גל (GalGula) שהייתה בזמנו מנהלת זמנית שהתנדבה לנהל את הפורום עד שיימצא מנהל קבוע. בינתיים, גל הצליחה ליצור קבוצה קטנה של גולשי סקי וסנובורד שהצליחו להחזיק את הפורום ללא הרבה קשיים אבל גם כלל לא בקלות... בין הגולשים היה דור (Loppy), שעם הזמן, בתאריך ה-2.6 לשנת 2002 התמנה למנהל הפורום באופן קבוע. וכך, עם הזמן, הפכה קבוצת הגולשים הקטנה לקהילת גולשים. אמנם לא ענקית, אבל בהחלט קהילה! לאחר שהפורום כבר קיבל צורה, הייתה רק בעיה אחת – קהילת גולשי הסקי והסנובורד בישראל התפלגה בין שני הפורטלים העיקריים שהציעו לגולשים את הבית הכי חם: תפוז ווואלה. פורום סקי בתפוז – בהנהלת דור (Loppy) ופורום סקי בוואלה בהנהלת אלונה (alonaski).הנהלת הפורומים של תפוז החליטה לעשות משהו בנידון, ולאחר דיונים עם שני הצדדים, הצליחה הנהלת הפורומים במשימתה ובתאריך ה-22.2 לשנת 2003 שתי הקהילות התאחדו לקהילה אחת גדולה בהנהלתם של דור, אלונה ויאיר – שהצטרף גם הוא לניהול הפורום בתפוז. קהילה שעד היום יושבת כאן, בתפוז, ומקיימת את קהילת הגולשים הגדולה ביותר בארץ לסקי וסנובורד. ברבות השנים אלונה נשארה כמנהלת יחידה של הפורום, ותרמה לו רבות, אך עם זאת תחום עניינה העיקרי התחלף לאט לאט לאופניים. לכן ב-16/09 לשנת 2014 העבירה את השרביט למרסלו (marceloros) המנהל כיום את הפורום וממשיך את דרכה באותם האתרים, אך כאשר הם מושלגים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקי וסנובורד

שלום לכל הגולשים והגולשות (גם בשלג וגם בפורום כמובן) וברוכים הבאים לקהילת סקי וסנובורד בתפוז!

בפורום תוכלו להתייעץ ולשתף בנושא ציוד, אתרי סקי מומלצים, טיסות, העברות, מלונות, מסעדות, מזג אוויר, וכל הקשור לתכנון החופשה. בלוחות שלנו ניתן לחפש שותפים לטיול, להציע ציוד למכירה, ועוד. תוכלו לשתף ברשמים ובחוויות מחופשות הסקי שלכם, ולחלוק טיפים מועילים עם חברי הקהילה. במהלך העונה תוכלו ליהנות מעדכונים מחברי הפורום ישירות מאתרי הסקי. בקיצור: כל מה שקשור לסקי ולסנובורד! שלכם, מרסלו – מנהל הפורום.

קצת על הקהילה: קהילת סקי וסנובורד הוקמה בתפוז בתאריך ה-11.3 לשנת 2002 ע"י גל (GalGula) שהייתה בזמנו מנהלת זמנית שהתנדבה לנהל את הפורום עד שיימצא מנהל קבוע. בינתיים, גל הצליחה ליצור קבוצה קטנה של גולשי סקי וסנובורד שהצליחו להחזיק את הפורום ללא הרבה קשיים אבל גם כלל לא בקלות... בין הגולשים היה דור (Loppy), שעם הזמן, בתאריך ה-2.6 לשנת 2002 התמנה למנהל הפורום באופן קבוע. וכך, עם הזמן, הפכה קבוצת הגולשים הקטנה לקהילת גולשים. אמנם לא ענקית, אבל בהחלט קהילה! לאחר שהפורום כבר קיבל צורה, הייתה רק בעיה אחת – קהילת גולשי הסקי והסנובורד בישראל התפלגה בין שני הפורטלים העיקריים שהציעו לגולשים את הבית הכי חם: תפוז ווואלה. פורום סקי בתפוז – בהנהלת דור (Loppy) ופורום סקי בוואלה בהנהלת אלונה (alonaski).הנהלת הפורומים של תפוז החליטה לעשות משהו בנידון, ולאחר דיונים עם שני הצדדים, הצליחה הנהלת הפורומים במשימתה ובתאריך ה-22.2 לשנת 2003 שתי הקהילות התאחדו לקהילה אחת גדולה בהנהלתם של דור, אלונה ויאיר – שהצטרף גם הוא לניהול הפורום בתפוז. קהילה שעד היום יושבת כאן, בתפוז, ומקיימת את קהילת הגולשים הגדולה ביותר בארץ לסקי וסנובורד. ברבות השנים אלונה נשארה כמנהלת יחידה של הפורום, ותרמה לו רבות, אך עם זאת תחום עניינה העיקרי התחלף לאט לאט לאופניים. לכן ב-16/09 לשנת 2014 העבירה את השרביט למרסלו (marceloros) המנהל כיום את הפורום וממשיך את דרכה באותם האתרים, אך כאשר הם מושלגים.

x
הודעה מהנהלת הפורום
ווצאפ פורום תפוז : 
להצטרפות לקבוצת הווצאפ של הפורום או לרשימת התפוצה בווצאפ (ללא חשיפת המספר הסלולרי) נא לשלוח למנהל הפורום הודעה פרטית 
המשך >>

לצפיה ב-'יש תחזית משוערת לסן אנטון?'
יש תחזית משוערת לסן אנטון?
08/01/2008 | 13:47
11
34
סוף ינואר תחילת פבואר?

סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'יהיה...'
יהיה...
09/01/2008 | 09:40
20
קררררררררררררררררררררר ושלג ברמות של 3 מ' עומק....
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'נצל"ש - ביגוד סקי באוסטריה'
נצל"ש - ביגוד סקי באוסטריה
09/01/2008 | 10:18
9
54
מתלבטת אם לרכוש מכנסי סקי בארץ או בחו"ל. אמורה לנסוע לסנט אנטון (נוחתים במינכן) ומחפשת רשתות / חנויות בדרך שמוכרות ביגוד סקי.
חרשתי את האינטרנט בחיפוש אחר מידע ולא ממש הצלחתי. מישהו מכיר חנויות בדרך? מה רמת המחירים ביחס לארץ?
האם שווה לצאת מהארץ בלי מכנסי סקי ולקנות באוסטריה / גרמניה?

סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'מינכן - סנט אנטון'
מינכן - סנט אנטון
09/01/2008 | 11:07
30
עשיתי את הדרך הזאת שנה שעברה
בכל עיירה קטנה שעוברים בדר את תתקלי בחנויות סקי על הדרך הראשית
מההתרשמות שלי (עצרנו בכמה) המחירים היו אש (יורו).
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'לצאת מהארץ רק עם ביגוד מלא.'
לצאת מהארץ רק עם ביגוד מלא.
09/01/2008 | 19:44
62
חבל על הזמן שתאלצי לבזבז על קניית ביגוד. סתם תהיי בלחץ ותאלצי לקנות יקר.
ציוד נלווה כמו גוגלס כפפות וכו', אפשר למצוא באתר במחיר סביר.
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'סוף עונה מוקדם בחנויות "טונדרה"'
סוף עונה מוקדם בחנויות "טונדרה"
09/01/2008 | 21:52
67
אמנם הקולקציה משנות קודמות אבל עד כמה שאני רואה אצל גולשים אחרים
הציוד שלי לא נופל משלהם בגרוש..
סגרתי שם בדצמבר ב1000שח מכנס, מעיל, תיק גב מושלם ומתנה משקפי סקי- 1250.00שח
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'ומה עם ציוד?'
ומה עם ציוד?
09/01/2008 | 21:52
28
גם מחירים גבוהים? איפה כדאי?
פתוח בימי ראשון?

מראש
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'המחירים אכן אש'
המחירים אכן אש
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2008 | 22:31
55
באתר סקי הכל היה פתוח ביום ראשון, גג נסגר מוקדם יותר
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'YO12 צודק! לדעתי עדיף לצאת מהארץ עם חליפת סקי'
YO12 צודק! לדעתי עדיף לצאת מהארץ עם חליפת סקי
09/01/2008 | 22:43
3
53
החליפה זה הבסיס! לא כדאי לשמור אותה לרגע האחרון... אם אתם טסים בשבת - אז זה יום עסקים קצר באירופה. אם ביום ראשון - אז בכלל החנויות סגורות (ברובן לפחות).
אם אין לך תקציב מוגבל להוציא על חליפת סקי ואת פתוחה לכל מחיר - אז את יכולה לשקול לקנות שם אפילו באתר הסקי עצמו - כי תמצאי שם גם מבחר גדול וגם איכות ללא חאלטורה!

אם את רוצה חליפת סקי/מכנס סקי במחיר סביר - תקני בארץ! יש מבחר לא רע וביגוד סקי בשלל הרמות ובמחירים נוחים! יש פה אחד שמפרסם את עצמו שהוא מוכר ביגוד במחירים שלא עומדים בתחרות שלו - נסי אצלו גם!

רמת המחירים ביחס לארץ היא שבאירופה - יקרררררררררררררר   בארץ יותר זול בזכות סיילים של אופנת שנה שעברה, יבוא בדולרים (מארה"ב) וכד'...
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'אבל אני צריכה רק מכנסיים '
אבל אני צריכה רק מכנסיים
10/01/2008 | 10:20
2
47
יש לי מעיל מעולה ויקר לאללה. המכנסיים שלי כבר פאסה ואני חייבת חדשים. נראה לי שאקפוץ השבוע לאחת מהחנויות הגדולות ואקנה כאן.

תודה
סקי וסנובורד >>
לצפיה ב-'- גם זלמן... '
- גם זלמן...
10/01/2008 | 15:30
33
לצפיה ב-'חנות שלג בפ"ת - מחירים נורמלים על עודפים.'
חנות שלג בפ"ת - מחירים נורמלים על עודפים.
<< ההודעה הנוכחית
10/01/2008 | 16:16
1720

הודעות אחרונות

15:21 | 27.07.16 natyh
22:53 | 26.07.16 כח GR
20:02 | 21.07.16 marceloros
18:21 | 21.07.16 I Gabe
10:07 | 20.07.16 כי אני הבוס
15:59 | 17.07.16 כי אני הבוס
01:24 | 14.07.16 natyh

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ