אני ראשון !

מצב
הנושא נעול.

טיפ_טיפ

New member
לא הסכמתי להצטלם../images/Emo98.gif

אחרי שסיפקתי תירוץ
(אגב, התירוץ עולה ועולה...) איפה אתה, עמית וטיפ טיפ? (תמונה שלי במצב סופני, לא מגולח ובטרייניג מהוה לא התקבלה על ידי המערכת...)
לא הסכמתי להצטלם

אפשר לחשוב שהם עובדים בכירים בכור ה

האמת שיש לי תמונה שלך בכל זאת...
אם תרצי - אשלח לך אותה.
לזכותי יאמר שצילמתי אותה לפני שביקשת. כנ"ל לגבי עמית אבל אצלו האיסור גורף...
הגרעיני בדימונה. נכון שאני יודע היכן עובדים שנייהם אך בכל זאת הסקרנות הרגה את החתול. אשמח אם הם יסכימו שתשלח לי למייל הפרטי את התמונות. אני מבטיח לראות, ומיד למחוק ! אתה יודע: אני אמנם חמור אך ערמומי כמו חתול רחוב.....

davidfainshtein

Member
מנהל
חמור חמור

הגרעיני בדימונה. נכון שאני יודע היכן עובדים שנייהם אך בכל זאת הסקרנות הרגה את החתול. אשמח אם הם יסכימו שתשלח לי למייל הפרטי את התמונות. אני מבטיח לראות, ומיד למחוק ! אתה יודע: אני אמנם חמור אך ערמומי כמו חתול רחוב.....
חמור חמור
אבל למה לא לצחצח שיניים?

אורי404

New member
היית מגיע והייתי רואה במציאות.

היית מגיע והייתי רואה במציאות.

amit1270

New member
תבוא למפגש הבא!

תבוא למפגש הבא!
אפשר גם לארגן מיני-מפגש רק לחברי המאפיה הירושלמית.

טומי*

New member
שמח לראות שנהנתם ../images/Emo70.gif

אני ראשון !
סקעת שולתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 סתם, פתאום התפלק לי טוב בק מצוי... בקשר למפגש הפורום. היה אחלה, מאוד מאוד נחמד. שבת שלום לכולם וחג שמח !
שמח לראות שנהנתם

אני הייתי בצפון....עבודה אתם יודעים, נהניתי גם חג שמח!

easyn

New member
מצטער שלא יכולתי להגיע

אני ראשון !
סקעת שולתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 סתם, פתאום התפלק לי טוב בק מצוי... בקשר למפגש הפורום. היה אחלה, מאוד מאוד נחמד. שבת שלום לכולם וחג שמח !
מצטער שלא יכולתי להגיע
הקפיצו אותי מהעבודה בגלל משהו דחוף. אני מקווה שבפעם הבאה אני כן אצליח להגיע.

mister K

New member
לצערי לא יכולתי להגיע

אני ראשון !
לצערי לא יכולתי להגיע
עבדתי ביום שישי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה