אני ראשון !

מצב
הנושא נעול.
למסע בעקבות ה-OC500!../images/Emo68.gif

==26==
רק השד יודע לאן הם הלכו ולמה...
למסע בעקבות ה-OC500!

davidfainshtein

Member
מנהל
==27==

תמונות

טוב, ראשית - תודה למארגנים. היה מפגש נחמד מאוד! אני מאחל לכל מי שהגיע וגם למי שלא - חג שמח! לא את כל התמונות ניתן לחשוף בציבור
.... מי שאני מתכוון אליו מוזמן לשלוח לי מספר פרטי ויקבל אותן.
==27==

davidfainshtein

Member
מנהל
==28==

תמונות

טוב, ראשית - תודה למארגנים. היה מפגש נחמד מאוד! אני מאחל לכל מי שהגיע וגם למי שלא - חג שמח! לא את כל התמונות ניתן לחשוף בציבור
==28==

davidfainshtein

Member
מנהל
==29== אחרונה

תמונות

==29== אחרונה
חג שמח ושבת שלום לכולם!

אוהד11

New member
מצטער שלא הצלחתי להגיע, מקווה

אני ראשון !
סקעת שולתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 סתם, פתאום התפלק לי טוב בק מצוי... בקשר למפגש הפורום. היה אחלה, מאוד מאוד נחמד. שבת שלום לכולם וחג שמח !
שנהניתם ונפגש במפגש הבא.

אני מצטער שלא באתי למפגש

שנהניתם ונפגש במפגש הבא.
אני מצטער שלא באתי למפגש
חברים
שלא באתי למפגש היה לי הרבה סידורים גם עם הרכב וגם קניות לפסח שמגיע אוטוטו. אז שוב
שלא באתי אבל אני הראה אותכם כרגיל בימי שישי במוזיאון. תגידו בחוה"מ פסח תהיו במוזיאון אם כן אני התכנן לי סידורי הבילוים והטיולים שלי בחופש שלי. תודה מראש: ערן הובר.

תודה על התמונות

אני ראשון !
סקעת שולתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 סתם, פתאום התפלק לי טוב בק מצוי... בקשר למפגש הפורום. היה אחלה, מאוד מאוד נחמד. שבת שלום לכולם וחג שמח !
תודה על התמונות
חבל שלא הגעתי, אבל יש נקיונות לחג. לא להאמין כמה ג'אנק אפשר למצוא על שולחן מחשב אחד... אני מקווה שלמפגש בקיץ אני אוכל להגיע (יש לי חפירה ביולי).

י ו ס י 2

New member
הייתי לבד במוזיאון חרשתי על הסוסיתא

תודה על התמונות
חבל שלא הגעתי, אבל יש נקיונות לחג. לא להאמין כמה ג'אנק אפשר למצוא על שולחן מחשב אחד... אני מקווה שלמפגש בקיץ אני אוכל להגיע (יש לי חפירה ביולי).
הייתי לבד במוזיאון חרשתי על הסוסיתא

מצב
הנושא נעול.
למעלה