זה שייך עדיין לתחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo13.gif מה אתה בוכה?

נכון, כמה דקות אחרי שאמרנו שלום
מה אתה בוכה?
זה לא שאנחנו גרים במדינות שונות... למרות שאני מכיר אתכם; בשבילכם ירושלים זה כמעט חו"ל...

846

Active member
3-4 פעמים בשבוע ועדיין אני לא

מה אתה בוכה?
זה לא שאנחנו גרים במדינות שונות... למרות שאני מכיר אתכם; בשבילכם ירושלים זה כמעט חו"ל...
מוצא את עצמי....

davidfainshtein

Member
מנהל
רוצה להכיר את ירושלים?

מוצא את עצמי....
רוצה להכיר את ירושלים?
תבקש שיתנו לך את קו 16 או 18 שמסתובבים בכל הסימטאות שלא חלמת עליהם... כל כיוון איזה שעה וחצי עם איזה 70 תחנות...

846

Active member
עשיתי פעם את קו 29 והייתי מבסוט

רוצה להכיר את ירושלים?
תבקש שיתנו לך את קו 16 או 18 שמסתובבים בכל הסימטאות שלא חלמת עליהם... כל כיוון איזה שעה וחצי עם איזה 70 תחנות...
עשיתי פעם את קו 29 והייתי מבסוט
שהגעתי לתחנה הסופית, עד ששמתי לב שאני בבית קברות

זה לא מצחיק, הערבים קוברים איפה

יש מקום בירושלים שהוא לא בית קברות?
ב"ה שבא להם בי-ם. הייתי בגוש חלב, וראיתי שתי מצבות <מפלס הכביש נמוך במטר ו30 ס"מ> מבצבצות. קפצתי ממפלס המדדרכה לראות מה יש שם, ואני רואה <דרך גדר> בית עלמין בלתי מוסדר, שנראה מאוד מכובד. ואז אחד האנשים אמר לי 'ילד, אל תסתכל!'. לאחר מכן, ילד ערבי שלא ראה אותי שם, אמר לי 'הייל היטלר'. ***זה היה במסגרת טיול שנתי, והיינו צריכים לרדת לנחל קרוב*** *** יש לציין כי הי'ה שם רכב משטרתי וניכר שזה כפר לא עוין, אבל בכל אופן.

ב"ה שבא להם בי-ם. הייתי בגוש חלב, וראיתי שתי מצבות <מפלס הכביש נמוך במטר ו30 ס"מ> מבצבצות. קפצתי ממפלס המדדרכה לראות מה יש שם, ואני רואה <דרך גדר> בית עלמין בלתי מוסדר, שנראה מאוד מכובד. ואז אחד האנשים אמר לי 'ילד, אל תסתכל!'. לאחר מכן, ילד ערבי שלא ראה אותי שם, אמר לי 'הייל היטלר'. ***זה היה במסגרת טיול שנתי, והיינו צריכים לרדת לנחל קרוב*** *** יש לציין כי הי'ה שם רכב משטרתי וניכר שזה כפר לא עוין, אבל בכל אופן.
ב"ה לא כל הערבים/בדואים ככה. זה לא הוגן להציג את זה כוללני, כיוון שיש ערבים טובים.

mucool2

New member
לא צריך להגזים

לא צריך להגזים
ולהמציא סיפורים. אני מניח שרמי התכוון לקברים בני 2000 שנה.

זה בסדר....

לא צריך להגזים
ולהמציא סיפורים. אני מניח שרמי התכוון לקברים בני 2000 שנה.
זה בסדר....
ב"ה אז לא ידעו שתהיה שם רכבת. היתי מציע לחזור לעבר, ולהביא עוד כמה נביאים. מצד שני, גם היום יש. 'נבואה ניתנה לשוטים'.

A r i e T

New member
שמעו סיפור

ואת מי פגשתי בי"ם אחרי הרבה זמן?
שמעו סיפור
כשהייתי ילד קטן והייתי מתארח אצל קרובי המשפחה החרדים שלי שגרים בשכונת בית וגן, אני ובן דוד שלי אהבנו לעשות כל מיני "מעשי קונדס" (השיא היה כשגרמנו להצפה בגינה ציבורית). יום אחד בן דודי הביא לי מספרים, דבק וערמה של סטיקרים שעליהם כתוב "מכונית זו אינה נוסעת בשבת", מזכרת ממערכת הבחירות והמלחמה שהיתה אז בין אגודת ישראל ודגל התורה. למחרת בבוקר יכולתם לראות בשכונה כמה מכוניות עם הסטיקר החדש "שבת זו אינה נוסעת במכונית"...
חג שמח

846

Active member
../images/Emo6.gif

שמעו סיפור
כשהייתי ילד קטן והייתי מתארח אצל קרובי המשפחה החרדים שלי שגרים בשכונת בית וגן, אני ובן דוד שלי אהבנו לעשות כל מיני "מעשי קונדס" (השיא היה כשגרמנו להצפה בגינה ציבורית). יום אחד בן דודי הביא לי מספרים, דבק וערמה של סטיקרים שעליהם כתוב "מכונית זו אינה נוסעת בשבת", מזכרת ממערכת הבחירות והמלחמה שהיתה אז בין אגודת ישראל ודגל התורה. למחרת בבוקר יכולתם לראות בשכונה כמה מכוניות עם הסטיקר החדש "שבת זו אינה נוסעת במכונית"...
חג שמח

מצב
הנושא נעול.
למעלה