שרשור שאלות הכוונה - 11/4/06

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה - 11/4/06../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. לשומת לב הגולשים ביום רביעי, ערב חג הפסח, תפעל התחבורה הציבורית במתכונת של יום שישי וכן ביום חמישי, חג הפסח עצמו, תפעל התחבורה הציבורית במתכונת מוצ"ש. נסיעה טובה, גלישה מהנה וחג שמח לכולם.

Lורליי

New member
ת"א-ראשון לציון

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. לשומת לב הגולשים ביום רביעי, ערב חג הפסח, תפעל התחבורה הציבורית במתכונת של יום שישי וכן ביום חמישי, חג הפסח עצמו, תפעל התחבורה הציבורית במתכונת מוצ"ש. נסיעה טובה, גלישה מהנה וחג שמח לכולם.
ת"א-ראשון לציון
אני צריכה להגיע ממזיאון א"י ברמת אביב לראשון. הבעיה שהנסיעה היא אחרי 22:00 (האחרון של 274 בשעה זו) מה האפשרויות שלי? האם יש מוניות שרות משם (בסביבות 23:00 ואולי גם אחרי) תודה וחג שמח

ההצעה שלי

ת"א-ראשון לציון
אני צריכה להגיע ממזיאון א"י ברמת אביב לראשון. הבעיה שהנסיעה היא אחרי 22:00 (האחרון של 274 בשעה זו) מה האפשרויות שלי? האם יש מוניות שרות משם (בסביבות 23:00 ואולי גם אחרי) תודה וחג שמח
ההצעה שלי
קו 27 של דן עד חברת החשמל , קרוב לאלנבי, ומשם ללכת פחות מ 5 דקות עד כיכר המושבות באלנבי (איפה שהיה הדואר הראשי פעם) ולקחת קו 19 או 129 לראשון.

Lורליי

New member
תודה ואיך זה?..

ההצעה שלי
קו 27 של דן עד חברת החשמל , קרוב לאלנבי, ומשם ללכת פחות מ 5 דקות עד כיכר המושבות באלנבי (איפה שהיה הדואר הראשי פעם) ולקחת קו 19 או 129 לראשון.
תודה ואיך זה?..
אני יכולה גם לקחת אותו עד עזריאלי ושם יש מוניות שרות לראשון בכל שעה, נכון? אבל איפה נמצא 27? אני רואה שהמוזיאון הוא במ"ס 2 ואילו התחנה במ"ס 40 קצת רחוק לא? (במיוחד אם אני ממהרת לתפוס ת'אחרון..) ותודה שוב

קו 27 נמצא

תודה ואיך זה?..
אני יכולה גם לקחת אותו עד עזריאלי ושם יש מוניות שרות לראשון בכל שעה, נכון? אבל איפה נמצא 27? אני רואה שהמוזיאון הוא במ"ס 2 ואילו התחנה במ"ס 40 קצת רחוק לא? (במיוחד אם אני ממהרת לתפוס ת'אחרון..) ותודה שוב
קו 27 נמצא
ברחוב חיים לבנון 2 מול הפלנטריום, שצמוד למוזיאון ארץ ישראל. קרוב מזה אי אפשר. 27 אכן עוצר בעזריאלי, לגבי מונית שירות משם כל שעה לראשון אין לי צל של מושג.

Lורליי

New member
כן זה קרוב רק שבאתר של דן

קו 27 נמצא
ברחוב חיים לבנון 2 מול הפלנטריום, שצמוד למוזיאון ארץ ישראל. קרוב מזה אי אפשר. 27 אכן עוצר בעזריאלי, לגבי מונית שירות משם כל שעה לראשון אין לי צל של מושג.
לא כתוב או הנה כתוב פלנריום(רק שלא ידעתי שזה אותו מיקום.) תודות

אוהד11

New member
אם את צריכה אחרי שעה 22 אז קחי

לא כתוב או הנה כתוב פלנריום(רק שלא ידעתי שזה אותו מיקום.) תודות
74 או 86 של אגד עד עזריאלי. האחרון בערך בסביבות 11. 27 אינו פועל "בשעות הקטנות" הללו

אוהד11

New member
מרמת אביב ראשל"צ - קו 24 של דן

74 או 86 של אגד עד עזריאלי. האחרון בערך בסביבות 11. 27 אינו פועל "בשעות הקטנות" הללו
מרמת אביב ראשל"צ - קו 24 של דן
עד אלנבי ומשם קו 19 לראשל"צ

Lורליי

New member
עזריאלי

ת"א-ראשון לציון
עזריאלי
רק צריכה לוודא האם באמת יוצאות מוניות שרות בכל שעה? (לראשון) 23:00-24:00 יום חול תודות

urilei

New member
בהחלט לא

עזריאלי
רק צריכה לוודא האם באמת יוצאות מוניות שרות בכל שעה? (לראשון) 23:00-24:00 יום חול תודות
בהחלט לא
אין בכלל מוניות שירות מעזריאלי לראשון שימי לב שכל הקווים שנתנו לך מגיעים או עוברים ליד התחנה המרכזית בתל אביב משם בקומה 6 יש אוטובוסים לראשון לציון עד אחרי חצות (נדמה לי שאחרון ב-00:45) רק תוודאי שיש לך אין להגיע לת"מ

Image of me

New member
174 האחרון לראשון

בהחלט לא
אין בכלל מוניות שירות מעזריאלי לראשון שימי לב שכל הקווים שנתנו לך מגיעים או עוברים ליד התחנה המרכזית בתל אביב משם בקומה 6 יש אוטובוסים לראשון לציון עד אחרי חצות (נדמה לי שאחרון ב-00:45) רק תוודאי שיש לך אין להגיע לת"מ
174 האחרון לראשון
יוצא מרידינג ב-00:00 ומגיע לתחנה המרכזית (קומה 6) אחרי כ-20 דקות.

urilei

New member
תמיד רציתי להבין

174 האחרון לראשון
יוצא מרידינג ב-00:00 ומגיע לתחנה המרכזית (קומה 6) אחרי כ-20 דקות.
תמיד רציתי להבין
תחנה מרכזית זה תחנת ביניים שלו? זה אפשרי בכלל? חשבתי שזו חלופה שיוצאת מת"מ כל ה-174 עוברים שם או רק בלילה?

Image of me

New member
זאת תחנת ביניים, רק משעה 20.

תמיד רציתי להבין
תחנה מרכזית זה תחנת ביניים שלו? זה אפשרי בכלל? חשבתי שזו חלופה שיוצאת מת"מ כל ה-174 עוברים שם או רק בלילה?
זאת תחנת ביניים, רק משעה 20.
בשעות היום 174 יוצא מרידינג ויורד לכביש 1 במחלף לה גווארדיה בלי להיכנס לתמח"ת. בשעות הלילה הוא יוצא מרידינג, עולה לקומה 6, עוצר שם ברציפים של ראשון-רחובות, ואז חוזר למחלף לה גווארדיה ויורד לכביש 1.

Mr Slider

New member
באיזה שעות בבוקר יש רכבת ..

באיזה שעות בבוקר יש רכבת ..
מאשדוד לת"א ( אוניברסיטה ) בחול המועד ( יום א' ) האתר של הרכבת קרס ...

arielguelman

New member
חברים שלום

חברים שלום
אני מבקש את עזרתכם , אני צריך לדעת איזה קו מגיע לנשר לרמות יצחק תודה :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה