משהו שקיבלתי במייל

מצב
הנושא נעול.

טוארג

New member
משהו שקיבלתי במייל

משהו שקיבלתי במייל
אולי תוכלו להגיד לי מאיזה שנה זה?

ארזS

New member
שלום בחור, מה שלומך ? ../images/Emo8.gif

משהו שקיבלתי במייל
אולי תוכלו להגיד לי מאיזה שנה זה?
שלום בחור, מה שלומך ?

שים לב שהדפון עליו כתוב 12/1938

כתוב בצד - דצמבר 1938
אם אני רואה טוב.
הוא דף תוספת לדפים שמתחתיו. הוא אף מסתיר במעט את הדף שמתחתיו. לדעתי, התעודה הונפקה בין השנים 41 ל-44 על סמך סגנון הצבעים בהמעביר ובעל התעודה הוסיף לארנקון מסמכון נוסף שקיבל בדצמבר 38.

טוארג

New member
מדובר בנייר אחד עם מסגרת

הוא דף תוספת לדפים שמתחתיו. הוא אף מסתיר במעט את הדף שמתחתיו. לדעתי, התעודה הונפקה בין השנים 41 ל-44 על סמך סגנון הצבעים בהמעביר ובעל התעודה הוסיף לארנקון מסמכון נוסף שקיבל בדצמבר 38.
מדובר בנייר אחד עם מסגרת
ולא בקובץ דפונים... זה נראה כאילו דחפו כרטיסיה מודרנית עם תמונה בתחתית לתוך מסגרת מתכת ש"עוטפת" אותה.

בהחלט יכול להיות?! לא מספיק ברור

מדובר בנייר אחד עם מסגרת
ולא בקובץ דפונים... זה נראה כאילו דחפו כרטיסיה מודרנית עם תמונה בתחתית לתוך מסגרת מתכת ש"עוטפת" אותה.
בהחלט יכול להיות?! לא מספיק ברור
צריך לראות את המקור במקרה זה.

mucool2

New member
לשני הכרטיסים אותו מספר

לשני הכרטיסים אותו מספר
ולכן סביר שהם הונפקו ביחד (הימני והשמאלי), או שהשמאלי הונפק מאוחר יותר (המספר מופיע בכתב יד). השנה על הכרטיס השמאלי היא אכן 193X, אני לא בטוח מה הספרה האחרונה (8 נראה סביר ביותר).

זה לא אומר כלום. צריכים להיות הרבה

לשני הכרטיסים אותו מספר
ולכן סביר שהם הונפקו ביחד (הימני והשמאלי), או שהשמאלי הונפק מאוחר יותר (המספר מופיע בכתב יד). השנה על הכרטיס השמאלי היא אכן 193X, אני לא בטוח מה הספרה האחרונה (8 נראה סביר ביותר).
זה לא אומר כלום. צריכים להיות הרבה
הרבה יותר יסודיים. המס' שייך לנהג מסויים ויכול לעבור איתו 20 שנה. אין קשר. אני מסתמך על דוגמת הכרטיס והצביעה שהחלה רק בשנת 1941 ולכן אין כל אפשרות לדעת מה האמת ללא שיש לי ביד את המסמך המקורי. אני מציע להפסיק את הספקולציות ולשאול את יובל איך משיגים את המקור למי שזה מעניין אותו. האמת: זה לא ממש מעניין אותי. אני לא חובב כרטיסים במיוחד. אותי מעניינת הרבה יותר רשימת כל האוטובוסים של "המעביר" עליה אני עובד בתקופה האחרונה. הרשימה מעניינת מאוד ומתגלים בה הרבה דגמים ומספרי רישוי שונים. הרשימה לא תפורסם מטעמים מובנים.

יתכן, אם כי סגנון הצבעים היה אופיינ

סבירות יותר גבוהה
שזה משנות ה-30, משום שבעל הכרטיס כבר לא היה בין החיים בשנת 1942.
יתכן, אם כי סגנון הצבעים היה אופיינ
אופייני בתעודות של המעביר משנת 41 והלאה. שים לב להערה שכתבתי למעלה בקשר לתוספת הדפון הנוסף מדצמבר 38 שנראה לי שהוסף לארנק. יתכן שבעל התעודה רצה להוסיף לה מסמך נוסף וישן יותר מסיבת פז"מ או אחרת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה