לאוהדי מכבי ת"א בכדורגל

• פותח הנושא 846
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.
אוהדי כדורגל ...

לאוהדי מכבי ת"א בכדורגל
שנסעו אתמול למשחק בסכנין, הפעילו את המטף בתוך האוטובוס, גנבו אותו, עקרו את פח האשפה וגנבו את התושבת ועקרו גם פתחים של המזגן ובסוף גם הדביקו מדבקות תעמולה של "ברוך מרזל" וכל זה ב 846..... אני מודה מודה מודה.....
אוהדי כדורגל ...

אלון 58

New member
פראי-אדם ../images/Emo190.gif../images/Emo190.gif../images/Emo191.gif../images/Emo191.gif../images/Emo70.gif

לאוהדי מכבי ת"א בכדורגל
שנסעו אתמול למשחק בסכנין, הפעילו את המטף בתוך האוטובוס, גנבו אותו, עקרו את פח האשפה וגנבו את התושבת ועקרו גם פתחים של המזגן ובסוף גם הדביקו מדבקות תעמולה של "ברוך מרזל" וכל זה ב 846..... אני מודה מודה מודה.....
פראי-אדם

אולי זה מה שצריך "להנפיק" להם
? אם כן,צריך ליבא עבורם כאלה מארגנטינה.ודרך-אגב,ה-846 שלך יכנס לשפוצון כתוצאה מפוגרום זה?

846

Active member
../images/Emo51.gif לכל המעודדים!

לאוהדי מכבי ת"א בכדורגל
לכל המעודדים!
האוטו בילה היום שעתיים במוסך בתיקון הנזקים והלילה יעבור ניקוי חצי יסודי....

ברוך מרזל? מכבי ת"א ?

לאוהדי מכבי ת"א בכדורגל
ברוך מרזל? מכבי ת"א ?
ב"ה אוהדי מגבי ת"א ? באמת. מוזר לי. זו השחתה וזה אסור

846

Active member
האמת היא שחיפשתי מי ביצע נסיעה

ברוך מרזל? מכבי ת"א ?
ב"ה אוהדי מגבי ת"א ? באמת. מוזר לי. זו השחתה וזה אסור
האמת היא שחיפשתי מי ביצע נסיעה
של מיפלגה כולשהי אבל נאמר לי שלא היה שום כינוס פוליטי, רק מאוחר יותר התברר לי שאלו היו אוהדי כדורגל....

מצב
הנושא נעול.
למעלה