נוסעת באגד מתנה את צרותיה בפני אריק

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

פלדמן

oshri5917

New member
הגיע הזמן שהשירותים יהיו בחינם

נראה מה הוא יענה.
אני לפחות לכל השירותים האלה בשקל נכנס חינם. לא סובל שגונבים ממני.
אחר כך מתפלאים למה אנשים משתינים על הרצפה

elians

New member
הכי טוב מאחורי החניה של מטרופולין

אחר כך מתפלאים למה אנשים משתינים על הרצפה
הכי טוב מאחורי החניה של מטרופולין
שם בפינה ... בחורף גם חם של מהמנועים של האוטובוסים.

לא גונבים ממך.

נראה מה הוא יענה.
אני לפחות לכל השירותים האלה בשקל נכנס חינם. לא סובל שגונבים ממני.
לא גונבים ממך.
יושבת שם אשה עניה, שעובדת בעבודה הפחות מושכת שיש, ומגיע לה תשלום על זה. ואני מאחלת לה שתצא בכל יום שמחה עם סכום גדול. קח בחשבון שאינך היחיד שחוסך שקל. יתכן שאין לה הכנסה יפה על העבודה הזו. אני שולחת לה

levikon

New member
אבל למה לה לשבת שם מלכתחילה?

לא גונבים ממך.
יושבת שם אשה עניה, שעובדת בעבודה הפחות מושכת שיש, ומגיע לה תשלום על זה. ואני מאחלת לה שתצא בכל יום שמחה עם סכום גדול. קח בחשבון שאינך היחיד שחוסך שקל. יתכן שאין לה הכנסה יפה על העבודה הזו. אני שולחת לה
אבל למה לה לשבת שם מלכתחילה?
הנהלת הקניון משלמת לעובדים (וביניהם עובדי ניקיון). למה זה קיים רק בתחנות מרכזיות ולא בשום קניון אחר? כי לקניון בלי תחנה מרכזית אפשר לבחור אם ללכת או לא, ואילו בתחנות מרזיות יש קהל שבוי. למה לדוגמא באשדוד בתחנה המרכזית השירותים חינם? והם נקיים להבדיל מהזוהמה שיש בתמח"ת...

oshri5917

New member
אני לא באתי אליה בטענות

לא גונבים ממך.
אני לא באתי אליה בטענות
כל הכבוד לה שהיא מסכימה לעבוד בעבודה עם משכורת נמוכה מאוד ועבודה מאוד קשה אבל שמי שאחרי על השירותים בתחנות המרכזיות שהם ישלמו להם את הכסף עם משכורת של לפחות 4500 בחודש 2.שישפצו את השירותים בתחנה המרכזית הישנה כבר

elians

New member
תגובה 66! ענקקק ../images/Emo6.gif

פלדמן
תגובה 66! ענקקק

כנסו ותשמעו סיפור על הקו מירושלים לאשקלון אגב איחורים, תנסי לקחת פעם את האוטובוס לאשקלון, הנהג בשבוע שעבר ישב לו באוטובוס החונה למול התחנה, באורות כבויים וחשב שאיש לא רואה אותו. חדי העין שבינינו הבחינו שהבחור יושב שם ומתחרמן עם בחורה בתוך האוטובוס. ברגע מסויים הוא אף עמד מול כשהיא יושבת ופניה מגיעות לגובה המתניים שלו, אתם יכולים רק לדמיין מה עשתה שם. כשגמרה את העבודה עישנה סיגריה בתוך האוטובוס ורק כשסיימה נאות הנהג להכנס לתוך התחנה, כשהפרחה נפרדת ממנו לשלום. היציאה, כמובן, הייתה באיחור, וכמובן, כבכל נסיעה לאשקלון, לפחות עשרה אנשים נותרו עומדים או ישובים במעבר (לשאר פשוט לא נתנו לעלות). לאחר מכן, בדרכנו לאשקלון, נסיעה שלא אמורה לקחת יותר מ50 דקות, תרנו את הארץ לאורכה ולרוחבה, כולל בונוס משגע של סיור ברחובות קריית מלאכי עד שהגענו למחוז חפצינו אבל ההרגשה הייתה שנסענו לפחות עד אילת, שעה וארבעים דקות זה לקח לנו....כיף או לא כיף? גיא (26.03.06)

oshri5917

New member
עזוב הוא מדבר שטויות

תגובה 66! ענקקק

כנסו ותשמעו סיפור על הקו מירושלים לאשקלון אגב איחורים, תנסי לקחת פעם את האוטובוס לאשקלון, הנהג בשבוע שעבר ישב לו באוטובוס החונה למול התחנה, באורות כבויים וחשב שאיש לא רואה אותו. חדי העין שבינינו הבחינו שהבחור יושב שם ומתחרמן עם בחורה בתוך האוטובוס. ברגע מסויים הוא אף עמד מול כשהיא יושבת ופניה מגיעות לגובה המתניים שלו, אתם יכולים רק לדמיין מה עשתה שם. כשגמרה את העבודה עישנה סיגריה בתוך האוטובוס ורק כשסיימה נאות הנהג להכנס לתוך התחנה, כשהפרחה נפרדת ממנו לשלום. היציאה, כמובן, הייתה באיחור, וכמובן, כבכל נסיעה לאשקלון, לפחות עשרה אנשים נותרו עומדים או ישובים במעבר (לשאר פשוט לא נתנו לעלות). לאחר מכן, בדרכנו לאשקלון, נסיעה שלא אמורה לקחת יותר מ50 דקות, תרנו את הארץ לאורכה ולרוחבה, כולל בונוס משגע של סיור ברחובות קריית מלאכי עד שהגענו למחוז חפצינו אבל ההרגשה הייתה שנסענו לפחות עד אילת, שעה וארבעים דקות זה לקח לנו....כיף או לא כיף? גיא (26.03.06)
עזוב הוא מדבר שטויות
הנהג לא התצחרמן עם הנוסעת או נשהוא כתב את זה בצחוק או שנדמה לו אני במקום YNET הייתי מוחק את הודעה 66 זאת הודעה לא במקום

לא לקחת את פרטי הנהג?

תגובה 66! ענקקק

לא לקחת את פרטי הנהג?

JayZed

New member
מה בדיוק זה קשור לאגד?..

פלדמן
מה בדיוק זה קשור לאגד?..
השירותים הם באחריות הנהלת התחנה המרכזית המדוברת... לא נראה לי שזה קשור לאגד. ובאמת זאת בושה שלוקחים כסף על שרותים, במיוחד שרותים מטונפים מסריחים ומגעילים כמו בתמח"ת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה