משהו מטיול השבת אתמול

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
../images/Emo42.gifמשהו מטיול השבת אתמול../images/Emo188.gif

משהו מטיול השבת אתמול

האם אלו עבודות על הכפלת המסילה לבאר-שבע?צולם אתמול מגשר צומת להבים עם מבט לכיוון צפון.

raminec

New member
עבודה יפה מאוד../images/Emo45.gif

אתה מתכוון בוודאי
ששתיהן נראות ביחד כך
עבודה יפה מאוד

אבל כשיש לך את התמונה המקורית, זה יכול להראות אפילו טוב יותר. אני אשמח לקבל טיפים על איך אתה עושה את התפירה של התמונות (אני עושה עם התוכנה של canon).

autostitch

עבודה יפה מאוד

אבל כשיש לך את התמונה המקורית, זה יכול להראות אפילו טוב יותר. אני אשמח לקבל טיפים על איך אתה עושה את התפירה של התמונות (אני עושה עם התוכנה של canon).
autostitch
www.autostitch.net נתקלתי בה רק שלשום - אבל אני כבר מכור! היא פשוט מעולה - אוטומטית לחלוטין|סדגש - רק לבחור תמונות - וזהו. אפילו לא צריך לשים אותן בסדר משוער. ניתן אמנם להוריד גרסת הדגמה ל-30 יום בלבד, אבל נראה לי שאפשר להוריד אותה שוב לאחר החודש הזה, ובכלל - נראה לי שאני קונה אותה. היא פשוט מעולה!

אלון 58

New member
קו לוד--ראש-העין

משהו מטיול השבת אתמול

האם אלו עבודות על הכפלת המסילה לבאר-שבע?צולם אתמול מגשר צומת להבים עם מבט לכיוון צפון.
קו לוד--ראש-העין
האם זה אמת שרוצים לחדש קטע זה גם לרכבות נוסעים?הוזכר לאחרונה באחת ההודעות של רכבת-ישראל על תכנית לשמוש מחודש בקו(בשנות ה-70 וה-80 שימש רכבות-נוסעים בקו הישיר שבין ירושלים לחיפה וחזרה).

A r i e T

New member
וגם בתחילת שנות ה90

קו לוד--ראש-העין
האם זה אמת שרוצים לחדש קטע זה גם לרכבות נוסעים?הוזכר לאחרונה באחת ההודעות של רכבת-ישראל על תכנית לשמוש מחודש בקו(בשנות ה-70 וה-80 שימש רכבות-נוסעים בקו הישיר שבין ירושלים לחיפה וחזרה).
וגם בתחילת שנות ה90

raminec

New member
לפחות בחלקו יפתח לתנועת נוסעים

קו לוד--ראש-העין
לפחות בחלקו יפתח לתנועת נוסעים
בשנה שנתיים הקרובות. כאשר יסיימו את הקמת משולש הרכבות בין קו נתב"ג-מודיעין לבין קו רה"ע-לוד ישתמשו בקטע הדרומי של המסילה לרכבות ללא החלפה בין ב"ש לבין נתב"ג. בעניין הקטע הצפוני יותר לא זכור לי ידיעות רלוונטיות לתוכנית החומש הנוכחית. בתוכנית החומש הבאה מדובר על חידוש של כל הקו המזרחי על מנת להוריד עומס ממסילת החוף. יתכן ויעשה בו שימוש לרכבות מירושלים/ב.שבע (אם אכן יוקם A1) לכיוון חיפה/מסילת עירון מבלי לעבור בת"א, אולם עד היום לא ידוע לי על פרסומים שמאשרים או מבטלים השערות כאלו.

אלון 58

New member
קו לוד--ראש-העין:המפגש עם הכביש...

משהו מטיול השבת אתמול

קו לוד--ראש-העין:המפגש עם הכביש...
ליד צומת-ברקת.

אלון 58

New member
לכבוד ארזS :../images/Emo77.gif

משהו מטיול השבת אתמול

לכבוד ארזS :

אוטובוס של "שכניו",דברת-רעננה,חוצה את הכפר אבו-גוש.

אלון 58

New member
אורח מנצרת...;

משהו מטיול השבת אתמול

אורח מנצרת...;
בתחנת-הדלק ליד קרית-יערים ונוה-אילן,הפסקה לקבוצת תיירים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה