אולמרט - יש למה לחכות...

מצב
הנושא נעול.

urilei

New member
אולמרט - יש למה לחכות... ../images/Emo13.gif

אולמרט - יש למה לחכות...

מכתב ששלחתי למפלגת קדימה - והתשובה שקיבלתי איכשהו נראה שאני לא הולך לקבל את התשובה לפני הבחירות אבל אתם כמובן מוזמנים לשלוח מכתבים גם בעצמכם ולפרט יותר למה קו A1 כ"כ חשוב (המכתב שלי למטה, התשובה למעלה) --------------------------------------------------- שלום רב, שאלתך התקבלה במפלגת "קדימה" והופנתה אל לשכת רוה"מ למתן תשובה. בברכה, גלי הוכמן, פניות הציבור, מפלגת "קדימה" רחוב שמואל מילס 1, פתח תקוה 49516 טל': 03-9788000 --------------------------------------------------- Subject: קו הרכבת A1 אולמרט רמז מספר פעמים לציבור שבכוונתו לבטל את קו הרכבת A1, אחד הפרוייקטים החשובים ביותר שנבנו במדינה אי פעם (או ליתר דיוק: שהוחלט על בנייתם). את הקו הוחלט לבנות לאחר עבודה רצינית מאוד של משרד התחבורה ושל גופים נוספים, וההשקעה בקו הייתה בידיעה ברורה שתרומתו למשק תהיה אדירה. עכשיו, נראה שאולמרט מנצל את מעמדו כראש ממשלה, כדי להפוך החלטות שלא הצליח לסדר כרצונו כראש עיריית ירושלים. הרי ברור לכל שההשקעה ב-A1 כדאית וחיונית לתחבורה במדינת ישראל והיא הפתרון היחידי שיביא את הנהגים מהרכב לרכבת. בעבר שקלתי להצביע "קדימה", רמיזותיו של אולמרט בקשר לעתיד הקו החשוב הזה, הורידו אותי סופית מהרעיון... אבקש לקבל את עמדתכם בעניין... תודה

raminec

New member
אני סקפטי מאוד אם יש לך למה לחכות

אולמרט - יש למה לחכות...

מכתב ששלחתי למפלגת קדימה - והתשובה שקיבלתי איכשהו נראה שאני לא הולך לקבל את התשובה לפני הבחירות אבל אתם כמובן מוזמנים לשלוח מכתבים גם בעצמכם ולפרט יותר למה קו A1 כ"כ חשוב (המכתב שלי למטה, התשובה למעלה) --------------------------------------------------- שלום רב, שאלתך התקבלה במפלגת "קדימה" והופנתה אל לשכת רוה"מ למתן תשובה. בברכה, גלי הוכמן, פניות הציבור, מפלגת "קדימה" רחוב שמואל מילס 1, פתח תקוה 49516 טל': 03-9788000 --------------------------------------------------- Subject: קו הרכבת A1 אולמרט רמז מספר פעמים לציבור שבכוונתו לבטל את קו הרכבת A1, אחד הפרוייקטים החשובים ביותר שנבנו במדינה אי פעם (או ליתר דיוק: שהוחלט על בנייתם). את הקו הוחלט לבנות לאחר עבודה רצינית מאוד של משרד התחבורה ושל גופים נוספים, וההשקעה בקו הייתה בידיעה ברורה שתרומתו למשק תהיה אדירה. עכשיו, נראה שאולמרט מנצל את מעמדו כראש ממשלה, כדי להפוך החלטות שלא הצליח לסדר כרצונו כראש עיריית ירושלים. הרי ברור לכל שההשקעה ב-A1 כדאית וחיונית לתחבורה במדינת ישראל והיא הפתרון היחידי שיביא את הנהגים מהרכב לרכבת. בעבר שקלתי להצביע "קדימה", רמיזותיו של אולמרט בקשר לעתיד הקו החשוב הזה, הורידו אותי סופית מהרעיון... אבקש לקבל את עמדתכם בעניין... תודה
אולמרט בחר עד היום במדיניות של היעדר מדיניות (ממש כמו קודמו שרון) או לכל היותר מדיניות עמומה ולא חד משמעית. אולמרט לא ענה כמעט על אף סקר של המועמדים ומסרב להתראיין בכל מקום שמציעים לו. כמעט בכל הנושאים לא ברור מה היא העמדה של אולמרט ומפלגתו ומה הוא מתכנן לעשות אחרי הבחירות. העובדה שעדיין כ- 37 מנדטים הולכים להיות שלו היא מופלאה לכל הפחות. ככה נבחרים להיות ראש ממשלה בארץ ישראל!

hck

New member
../images/Emo45.gif צודק ב100% ../images/Emo70.gif

אולמרט בחר עד היום במדיניות של היעדר מדיניות (ממש כמו קודמו שרון) או לכל היותר מדיניות עמומה ולא חד משמעית. אולמרט לא ענה כמעט על אף סקר של המועמדים ומסרב להתראיין בכל מקום שמציעים לו. כמעט בכל הנושאים לא ברור מה היא העמדה של אולמרט ומפלגתו ומה הוא מתכנן לעשות אחרי הבחירות. העובדה שעדיין כ- 37 מנדטים הולכים להיות שלו היא מופלאה לכל הפחות. ככה נבחרים להיות ראש ממשלה בארץ ישראל!
צודק ב100%

urilei

New member
אני די מסכים איתך

אני די מסכים איתך
בלי שאני רוצה להכנס פה לפוליטיקה. אני די עצוב שהבן אדם הזה הולך די בוודאות להיות ראש ממשלה. אם הוא לא היה מ"מ ראש הממשלה בעל כורחו, אלא עומד בראש המפלגה בפני עצמו ולא בתור "ממשיך דרכו של שרון" אני בספק אם הוא היה מסוגל להגיע לחמישה מנדטים חוץ מזה אני לא יודע כמה כל האנשים שאומרים "קדימה" כשמינה צמח מתקשרת הביתה גם באמת יטרחו לצאת מהבית וללכת להצביע

mucool2

New member
צודק או לא, גלשת לפוליטיקה

צודק או לא, גלשת לפוליטיקה

קובי לו

New member
אפרופו פוליטיקה, היכן הומר (עומרסי)

ככה זה כשהבחירות בפתח
כל דבר מתקשר לפוליטיקה.
כבר מעל לחודש שלא קראתי שרשור שלו או אפילו תגובה שלו לשרשור קיים.

קובי לו

New member
ברק, ברק, מה קורה עם הזכרון שלך?

לא הבנתי בכלל מה הקשר לזה עכשיו....
ומאיפה הבאת את גונן בכלל?
אתה לא זוכר שהייתי מעיר לך על השימוש בשמות עבריים לשכונות ירושלמיות (בעיקר מלחה לעומת מנחת וכו') ? זה היה סתם בצחוק, כמובן.

promter

New member
מה קורה לזכרון שלי ?

אתה לא זוכר שהייתי מעיר לך על השימוש בשמות עבריים לשכונות ירושלמיות (בעיקר מלחה לעומת מנחת וכו') ? זה היה סתם בצחוק, כמובן.
מה קורה לזכרון שלי ?
זכרתי בהחלט אבל לא הבנתי מה הקשר עכשיו. הוכחה שזכרתי? לא התווכחנו אף פעם על גונן, ראה תגובתי הקודמת. ואני זוכר הכל אל תדאג... שאתה במקור מחדרה והוריך עדיין שם ואתה עובד בירושלים וגר לא כל כך רחוק ממני... נו איך אני ? ופעם הבאה תזרוק איזה אייקון שנדע שזה סתם בצחוק...

בועז ל

New member
ואם בפוליטיקה עסקינן , חיפשתי

כבר מעל לחודש שלא קראתי שרשור שלו או אפילו תגובה שלו לשרשור קיים.
ואם בפוליטיקה עסקינן , חיפשתי
נמרצות בבוידעם ותראו איזה מפלגה דה לוקס מצאתי לכם. יחי הקוצנזוס !
מפלגה שכולנו נאהב !

מצב
הנושא נעול.
למעלה