שאלה לחברי אגד בפורום

מצב
הנושא נעול.

raminec

New member
בבקשה לא ../images/Emo7.gif../images/Emo178.gif../images/Emo5.gif

לגבי המונית, רוב הנהגים מורידים שם
נוסעים ומפריעים לתנועה וחוסמים את הכניסה לתחנה, תאר לך מיפרקים עומדת בכיכר ומחכה נהג מונית שיועיל בטובו לזוז ובינתיים הפקק נימשך עד רח' הרצל, אין שום היתר להוריד נוסעים באמצע כיכר... כהמשך לתשובתו של דני הגדול. אני מסכים אם כל מילה, יש לך תחביב לחפש את נהגי אגד ואת החברה על כול שטות ללא כל ביסוס וללא כל הבנה של הנושאים. לי בכלל ניראה שאתה כלל לא נוסע באוטובוסים. החל מרגע זה אני מצטרף לדני ואינני מתכוון להגיב יותר על שום הודעה שלך, גם אם היא תשבח את אגד! יום טוב!
בבקשה לא

בתור בנאדם שאין לו רכב פרטי אני חושב שאין לי הרבה ברירה אלא להיות אותו קהל שבוי של אגד. אני אמשיך לנסוע באוטובוסים של אגד למרות שאתה לא מאמין לי בדיוק מהסיבה היחידה שאין לי ברירה אחרת. הנהגים של אגד ימשיבו להיות עבריינים ויכופפו את החוקים כשזה נוח להם (דיבור בסלולרי עם אוזניה, אבל לא לעצור לנוסעים שמתחננים שיעצרו להם ברגע שעברנו בשני מטר את התחנה. חניה במקום שאסור כדי למנוע ממוניות שירות לשרת את הנוסעים, אבל להתלונן על מונית שירות שמעכבת אוטובוס ב- 20 שניות). אני אמשיך להתלונן כאוות נפשי ומי שרוצה יענה, מי שלא רוצה שלא יענה. עצם העובדה שנהגי אגד פה בפורום מצדיקים בצורה עקבית כל עבירה על כל תקנה או חוק של נהגי אגד באשר הם ומכחישים את האפשרות שנהג אגד יכול לעיתים לעבור החוק כי פשוט בא לו, מראה לי שמי שמעוות פה את המציאות זה לא אני אלא אותם הנהגים.

hck

New member
זה לא שנהגי אגד כולם צדיקים

בבקשה לא

בתור בנאדם שאין לו רכב פרטי אני חושב שאין לי הרבה ברירה אלא להיות אותו קהל שבוי של אגד. אני אמשיך לנסוע באוטובוסים של אגד למרות שאתה לא מאמין לי בדיוק מהסיבה היחידה שאין לי ברירה אחרת. הנהגים של אגד ימשיבו להיות עבריינים ויכופפו את החוקים כשזה נוח להם (דיבור בסלולרי עם אוזניה, אבל לא לעצור לנוסעים שמתחננים שיעצרו להם ברגע שעברנו בשני מטר את התחנה. חניה במקום שאסור כדי למנוע ממוניות שירות לשרת את הנוסעים, אבל להתלונן על מונית שירות שמעכבת אוטובוס ב- 20 שניות). אני אמשיך להתלונן כאוות נפשי ומי שרוצה יענה, מי שלא רוצה שלא יענה. עצם העובדה שנהגי אגד פה בפורום מצדיקים בצורה עקבית כל עבירה על כל תקנה או חוק של נהגי אגד באשר הם ומכחישים את האפשרות שנהג אגד יכול לעיתים לעבור החוק כי פשוט בא לו, מראה לי שמי שמעוות פה את המציאות זה לא אני אלא אותם הנהגים.
זה לא שנהגי אגד כולם צדיקים
אבל המקרה שציינת זו סתם הצקה. אלו נהלים פנימים של אגד (כמו שציינת) שאתה לא מודע בדיוק לכל תת-הסעיפים שלהם. אולי תלוי להם שם בסניף חוזר/מנשר המודיע שלהם שניתן לחנות שם כל עוד לא חונים מול הכניסה עצמה, או שאין עוד מקום חנייה או בכלל זה לפי שעות. מוניות שירות מבצעות הרבה יותר (וזו דעתי האישית) עבירות תנועה בעיקר בגלל שלנהגי אגד יש פיקוח מתמיד של מבקרים פנימים, ולנהגי מוניות אין כמעט אפילו מבקרים "חיצוניים" כמו שטען קובי על סמך התנדבותו במשטרת התנועה. תפתח את העיתון של אגד ותראה כמה מקרים יש בכל פעם שמבקרים פנימים תופסים ואף מצלמים נהגי אגד מבצעים עבירות תנועה ובעקבות כך הם ממצים איתם את הדין. נהג אגד לא יעצור לנוסע 2 מטר אחרי התחנה מכיון שהוא יחטוף דו"ח. נהג מונית לא יחטוף דו"ח על מקרה זהה(קצת אפליה לא?).

9108701

New member
קובי עוד לא עשו דוח למונית שחונה בת

לגבי הורדת נוסעים באמצע הכיכר
ממה שאני יודע, כמתנדב משא"ז תנועה במרחב ירקון (ת"א), למוניות יש היתר להוריד ולהעלות נוסעים גם במקום שיש אדום לבן במדרכה. להזכירכם, אדום לבן זה לא רק אין חניה זה גם אין עצירה ! אבל, אם נהג המונית עושה זאת במהירות ולא מחנה וממתין למילוי המונית שלו בנוסעים, אלא ממש עוצר להעלות או להוריד נוסע (דבר שלוקח בד"כ עד 20 שניות גג) יש הנחיה לא לתת לו דו"ח. מכאן אני מסיק שיש היתר דה פקטו להעלות ולהוריד נוסעים גם באמצע הכיכר, במיוחד אם נשאר (ובתמונה רואים שנשאר) מספיק נתיב לעקיפת המונית.
חנה באלנבי או ברמזור ירוק או באמצע הכביש או במעבר חציה . שלשום עצר אותי שוטר שעקפתי חאפר שעיקב את כל התנועה שרצת לפנות ימינה מול עיני השוטר אז אותי הוא עצר. קובי אתם אחיי הגיבורים על החלשים נהגי האוטובוסים,

מפחדים

חנה באלנבי או ברמזור ירוק או באמצע הכביש או במעבר חציה . שלשום עצר אותי שוטר שעקפתי חאפר שעיקב את כל התנועה שרצת לפנות ימינה מול עיני השוטר אז אותי הוא עצר. קובי אתם אחיי הגיבורים על החלשים נהגי האוטובוסים,
מפחדים
מנהגי המוניות , בעיקר מוניות שרות , חלק גדול מהם זה עולם תחתון , סכנה אמיתית וממשית ...

solo5001

New member
שקר וכזב

מפחדים
מנהגי המוניות , בעיקר מוניות שרות , חלק גדול מהם זה עולם תחתון , סכנה אמיתית וממשית ...
שקר וכזב
אני במו עייני הייתי עד למתן דוחות נהיגה, קרי רפורטים, לנהגי מוניות. לא פעם ולא פעמיים !

hck

New member
אני לא יודע אם זה קשור לפחד או לא

שקר וכזב
אני במו עייני הייתי עד למתן דוחות נהיגה, קרי רפורטים, לנהגי מוניות. לא פעם ולא פעמיים !
אבל לא ראיתי שנותנים להם הרבה דוחו"ת ביחס לכמות העבירות שהם מבצעים. יש בכלל מישהו שלא מסכים לעובדה שנהג מונית שירות ממוצע (לא כולם) מבצע לפחות עבירת תנועה אחת ביום (להוריד/להעלות נוסע באדום-לבן/באמצע צומת/בכיכר זו עבירה, לא?)

levikon

New member
כמובן שהם מבצעים הרבה עבירות

אבל לא ראיתי שנותנים להם הרבה דוחו"ת ביחס לכמות העבירות שהם מבצעים. יש בכלל מישהו שלא מסכים לעובדה שנהג מונית שירות ממוצע (לא כולם) מבצע לפחות עבירת תנועה אחת ביום (להוריד/להעלות נוסע באדום-לבן/באמצע צומת/בכיכר זו עבירה, לא?)
תנועה. כל נהג מקצועי על הכביש מבצע ביום אחד הרבה עבירות תנועה. גם נהגי אוטובוס. גם נהגי משאית. וכמובן שגם נהגי מוניות. הבעיה היא האם עבירת הנהיגה הזאת היא מהותית באמת או לא. ובכל מקרה, מה שרמי אומר לגביא אגד נכון בהחלט. אני מבין שזה לא נעים לא לדני ולא לג'קי לשמוע את זה. אבל גם אני כבן אדם ללא רכב ושתלוי בתחבורה ציבורית רואה איך זה נראה מהצד. וזה ממש לא נראה טוב. תמיד אם אני יכול אני משתדל שלא לסוע עם אגד או דן. אני תמיד מעדיף מוניות שירות חוקיות בתוך תל אביב אם זה דן, או אמצעים אחרים של תחבורה ציבורית אם זה אגד.

hck

New member
תקרא את ההודעה שלי מספר שורות למעלה

תנועה. כל נהג מקצועי על הכביש מבצע ביום אחד הרבה עבירות תנועה. גם נהגי אוטובוס. גם נהגי משאית. וכמובן שגם נהגי מוניות. הבעיה היא האם עבירת הנהיגה הזאת היא מהותית באמת או לא. ובכל מקרה, מה שרמי אומר לגביא אגד נכון בהחלט. אני מבין שזה לא נעים לא לדני ולא לג'קי לשמוע את זה. אבל גם אני כבן אדם ללא רכב ושתלוי בתחבורה ציבורית רואה איך זה נראה מהצד. וזה ממש לא נראה טוב. תמיד אם אני יכול אני משתדל שלא לסוע עם אגד או דן. אני תמיד מעדיף מוניות שירות חוקיות בתוך תל אביב אם זה דן, או אמצעים אחרים של תחבורה ציבורית אם זה אגד.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=73134407 ותראה למה אני חושב שלמרות שהעובדה שגם נהגי אגד מבצעים עבירות תנועה, נהגי מוניות שירות מבצעים יותר.

levikon

New member
אני לא יודע מי מבצע יותר או פחות

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=73134407 ותראה למה אני חושב שלמרות שהעובדה שגם נהגי אגד מבצעים עבירות תנועה, נהגי מוניות שירות מבצעים יותר.
אני לא יודע מי מבצע יותר או פחות
עבירות תנועה. זה גם לא כל כך משנה.

hck

New member
אה, ועוד משהו

אה, ועוד משהו
כשתהיה נוכח (כמוני) בנהג מונית שירות שכועס על נהג מונית שירות אחר שנכנס לו לקו, חותך אותו וגורם לו לעצור בצד, יורד מהמונית והולך לריב איתו - אני בטוח שתחשוב פעמיים אם לנסוע במוניות שירות. התנהגות ברוטלית כזאת לא קוראת באגד/דן ושו"ת...

levikon

New member
נכון. אבל לי זה עדיין לא קרה.

אה, ועוד משהו
כשתהיה נוכח (כמוני) בנהג מונית שירות שכועס על נהג מונית שירות אחר שנכנס לו לקו, חותך אותו וגורם לו לעצור בצד, יורד מהמונית והולך לריב איתו - אני בטוח שתחשוב פעמיים אם לנסוע במוניות שירות. התנהגות ברוטלית כזאת לא קוראת באגד/דן ושו"ת...
נכון. אבל לי זה עדיין לא קרה.
מה שכן קרה לי פעם זה נהג של אגד באמצע הנסיעה עוצר ליד באסטה של פירות וירקות וקונה אבטיח. באמצע הנסיעה! וקרה גם עם נהג של דן שהוציא אותי מהאוטובוס באמצע צומת גהה בגלל שהוא טען שאני צריך לשלם יותר כסף ממה ששילמתי. אז מה הוא עשה? עצר באמצע הצומת בידיוק מתחת לגשר של גהה בנתיב השני משמאל, פתח את הדלת וזרק אותי מהאוטובוס. זה התנהגות? (ועזוב את זה שאני הייתי צודק, זה בכלל לא משנה)

מצב
הנושא נעול.
למעלה