44,45,60 בהפעלת מטרופולין החל מ-

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

15/2 (יום רביעי הקרוב) בהצלחה!

קווים פנימים או 044 שמגיע גם לשבטה?

15/2 (יום רביעי הקרוב) בהצלחה!
מזל שלשם אני כבר לא חוזר.... עם האיחורים של מטרופולין לא הייתי מגיע בזמן בחיים..

benshap2

New member
מטרופולין?! איחורים?!

מזל שלשם אני כבר לא חוזר.... עם האיחורים של מטרופולין לא הייתי מגיע בזמן בחיים..
מטרופולין?! איחורים?!
אני לא יודע באיזה קווים אתה נוסע, אבל 369 של מטרופולין, שאני נוסע בו יומיומית בשנה האחרונה, הוא הקו המדויק ביותר שנסעתי בו.כנ"ל 353. גם 371 ו367 מגיעים בזמן ברוב הפעמים...{יוצא לי לראות בתחנות} לעומת אגד שאיכשהו בכל מקום בארץ אתה צריך לקחת את הלו"ז שלהם ולהוסיף 10 דקות אפילו אם זה 3 תחנות מתחנת המוצא שלו....

יש לפחות שני חברים בפורום (ואחד מהם

מטרופולין?! איחורים?!
אני לא יודע באיזה קווים אתה נוסע, אבל 369 של מטרופולין, שאני נוסע בו יומיומית בשנה האחרונה, הוא הקו המדויק ביותר שנסעתי בו.כנ"ל 353. גם 371 ו367 מגיעים בזמן ברוב הפעמים...{יוצא לי לראות בתחנות} לעומת אגד שאיכשהו בכל מקום בארץ אתה צריך לקחת את הלו"ז שלהם ולהוסיף 10 דקות אפילו אם זה 3 תחנות מתחנת המוצא שלו....
יש לפחות שני חברים בפורום (ואחד מהם
הוא איל) שלא ממש "מתים" על מטרופולין, בלשון המעטה...

elians

New member
אני ארצה לשמוע את זה

הרבה פאשלות והתנהגות לא לענין
אני לא אכניס מלים בפי חבריי, אלא אתן להם להגיב בעצמם (אם ירצו). אבל הבטן מלאה...
אני ארצה לשמוע את זה
אני נוסע בחברה הזאת בקביעות ולא היו פדיחות האמת. חוץ מפעם אחת שהנהג "חתך" במהירות מפגש מסילה לפני שהמחסומים ירדו לגמרי. מאז או לפני לא היה כלום. דווקא התחושה כיפית באוטובוסים האלו. במיוחד אם זה איזה 303 עושה את 369 אני הכי מאושר בעולם!

benshap2

New member
התנהגות לא לענין- אכן

הרבה פאשלות והתנהגות לא לענין
אני לא אכניס מלים בפי חבריי, אלא אתן להם להגיב בעצמם (אם ירצו). אבל הבטן מלאה...
התנהגות לא לענין- אכן
במיוחד הנהג שהיה קבוע על 369 א' שמגיע ב17:00 לקסטינה בימי ראשון..פעם אחת צעק עליי שאני גנב בפני כל האוטובוס בגלל שהוא לא ראה שהראיתי לו חוגר, ולאחר מכן המשיך למעוק עליי עד לאמצע האוטובוס כל הנסיעה. השארתי להם הודעה בעניין והם לא ענו לי... מצד שני מאז לא ראיתי את אותו נהג. בנוסף, פעם אחת היה חפץ חשוד בקסטינה וכל אוטובוסי אגד עצרו ליד, מטרופולין פשוט המשיכו על כביש 40 שעה וחצי ולא עצרו. 10 דקות אחרי שהתקשרתי למרכז השירות שלהם עצר אוטובוס.

מטרופולין - הטוב והרע

מה יש לכם נגד החברה הפצצה הזאת?
אני מת על החברה הזאת.
מטרופולין - הטוב והרע
הטוב: עמידה בלו"ז (במיוחד עם משווים לאגד בדרום), תדירויות סבירות ביחס לביקושים, איכות טכנית טובה של הרכבים (אפילו ה-O303), מחירים מוצלחים. הרע - כמה נהגים שפשוט לא ראויים לשרת ציבור, רכבים שאינם עומדים בתקנים להפעלת קו תח"צ, צי רכב מצומצם יחסית (נראה לי שהרזרבות שלהם טוחנים קילומטראז' כמעט כמו הרכבים הרגילים) ועוד דברים קטנים ומעצבנים. בסך-הכל, לדעתי: מתחילה להתקרב לדן ואגד, עדיפה על קווים.

גם אני חושב כך, אך בזמן האחרון

מטרופולין - הטוב והרע
הטוב: עמידה בלו"ז (במיוחד עם משווים לאגד בדרום), תדירויות סבירות ביחס לביקושים, איכות טכנית טובה של הרכבים (אפילו ה-O303), מחירים מוצלחים. הרע - כמה נהגים שפשוט לא ראויים לשרת ציבור, רכבים שאינם עומדים בתקנים להפעלת קו תח"צ, צי רכב מצומצם יחסית (נראה לי שהרזרבות שלהם טוחנים קילומטראז' כמעט כמו הרכבים הרגילים) ועוד דברים קטנים ומעצבנים. בסך-הכל, לדעתי: מתחילה להתקרב לדן ואגד, עדיפה על קווים.
גם אני חושב כך, אך בזמן האחרון
שמעתי סיפרים לא נעימים במיוחד.

fireman

New member
ממתי חברת מטרופולין מפעילה

ממתי חברת מטרופולין מפעילה
קווים פנימיים תגיד לי? הצבא מחק לך את המוח?

מצב
הנושא נעול.
למעלה