תאונת רכבת עכשיו: פרטים ראשוני

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo188.gifתאונת רכבת עכשיו: פרטים ראשוני

ראשונים: רכבת נוסעים פגעה ברכב ליד כפר נטר בסמוך לאזור התעשייה החדש של נתניה. יש נפגעים.

וכמובן אני מדווח לפני קומונת חדשות

ראשונים: רכבת נוסעים פגעה ברכב ליד כפר נטר בסמוך לאזור התעשייה החדש של נתניה. יש נפגעים.
און-ליין ! אנחנו ראשונים בדיווח בכל האינטרנט ! טוב, זה לא חדש: בד"כ, אנחנו מקדימים. הפעם אנחנו מובילים על כולם בשלוש דקות.

פרטים נוספים ממקור בלעדי:

און-ליין ! אנחנו ראשונים בדיווח בכל האינטרנט ! טוב, זה לא חדש: בד"כ, אנחנו מקדימים. הפעם אנחנו מובילים על כולם בשלוש דקות.
פרטים נוספים ממקור בלעדי:
במחסום ק"מ 69 בקטע נתניה - בית-יהושע, רכבת מס' 61 פוגעת ברכב פרטי.

idos2

New member
אני לא רוצה לאכזב, אבל

אני לא רוצה לאכזב, אבל
ברוטר פרסמו את זה 5 דקות לפניך... http://rotter.net/forum/scoops1/5771.shtml

כן, ראיתי. הידיעה הגיעה אלי בשעה

אני לא רוצה לאכזב, אבל
ברוטר פרסמו את זה 5 דקות לפניך... http://rotter.net/forum/scoops1/5771.shtml
כן, ראיתי. הידיעה הגיעה אלי בשעה
13:15 אך בדיוק הייתי עסוק בלוח אוטובוסי שוסון ורק ב13:27 יכולתי להתפנות. הארוע התרחש בשעה 13:12 במדוייק. תודה.

wantok

New member
מה שחשוב זה דיוק בפרטים ומקצועיות

לדעתי יש לך מספיק במה להתפאר לגבי דיוק הדיווחים שלך מבלי להגרר לתחרות של מי פרסם ראשון. לי בתור צרכן חדשות לא אכפת מי יוצא עם הידיעה קודם אלא על מי אני יכול לסמוך בדיוק ומקצועיות הדווח, גם אם הוא מגיע כמה דקות או שעות מאוחר יותר. התחרות הזאת לגבי מועד הפרסום היא די הרסנית לדעתי (ע"ע הקולומביה נחתה בשלום מאת YNET).

צודק, אז ככה: קטר 766, רכבת 61, ק"מ

לדעתי יש לך מספיק במה להתפאר לגבי דיוק הדיווחים שלך מבלי להגרר לתחרות של מי פרסם ראשון. לי בתור צרכן חדשות לא אכפת מי יוצא עם הידיעה קודם אלא על מי אני יכול לסמוך בדיוק ומקצועיות הדווח, גם אם הוא מגיע כמה דקות או שעות מאוחר יותר. התחרות הזאת לגבי מועד הפרסום היא די הרסנית לדעתי (ע"ע הקולומביה נחתה בשלום מאת YNET).
צודק, אז ככה: קטר 766, רכבת 61, ק"מ
68.994 במדוייק על המטר. סבבה? יופי. אביה. אה....ושעת תאונה מדוייקת: 13:12 בול.

אוהד11

New member
../images/Emo207.gif תאונת רכבת לא אצלנו

התאונה השניה לא קשורה לרכבת
אם מישהו לא הבין. רק הבאתי את הידיעה שתראו כמה תאונות יש וכמה צריך להזהר בכבישים.
תאונת רכבת לא אצלנו
בבוסניה ארעה תאונת רכבת ובה נהרגו 39 אנשים. הוכרזו שלושה ימי אבל

מצב
הנושא נעול.
למעלה