צילמתי תמונות של אוטובוס עם פ

מצב
הנושא נעול.

line 666

New member
../images/Emo32.gif צילמתי תמונות של אוטובוס עם פ

פלאש ואני לא יודע איך לעמעם את העוצמה של האור

ארזS

New member
למרות שכאן זה לא פורום צילום...

למרות שכאן זה לא פורום צילום...
אולי תעלה לכאן את הצילום שנראה על מה מדובר וננסה לעזור לך.

elians

New member
בדרך כלל במצלמות העממיות

בדרך כלל במצלמות העממיות
אין אפשרות לקבוע את עוצמת הפלאש. צריך פשוט לדעת מאיזה מרחק לצלם.

fireman

New member
אין כאן שום בעיה עם הפלאש

הנה התמונה הבעיתית
אין כאן שום בעיה עם הפלאש
פשוט המצלמה באופן אוטומטי בלילה פותחת את התריס ליותר זמן ולכן כל מקור אור חזק, נראה בולט מאוד בתמונה.

ארזS

New member
לדעתי האישית

בואו נראה מה פוטושופ יכול לעשות
לתמונה מס' 1
לדעתי האישית
המקור עדיף בשני המקרים. לי יש המלצה אחרת כשמעלים תמונות : להקטין את הרזולוציה לגודל של מסך נורמאלי. שלא יהיה צורך לגלול את המסך כדי לצפות בכל התמונה. 800 על 600 זאת רזולוציה בהחלט יפה לצפיה בתמונות בפורום. 1024 על 768 זה גם סביר אך צריך כבר לגלול את המסך למי שאין לו מסך גדול.

ארזS

New member
דוגמא בבקשה

לדעתי האישית
המקור עדיף בשני המקרים. לי יש המלצה אחרת כשמעלים תמונות : להקטין את הרזולוציה לגודל של מסך נורמאלי. שלא יהיה צורך לגלול את המסך כדי לצפות בכל התמונה. 800 על 600 זאת רזולוציה בהחלט יפה לצפיה בתמונות בפורום. 1024 על 768 זה גם סביר אך צריך כבר לגלול את המסך למי שאין לו מסך גדול.
דוגמא בבקשה
לשיפצור שעשיתי לתמונה הראשונה בלבד. אין חובה לקבל את ההמלצה שלי...

ארזS

New member
והערה לדוגמא

לדעתי האישית
והערה לדוגמא
לא השתמשתי כלל בפוטושופ. השתמשתי רק בטיפים שלי כפי שמופיעים גם באגף המאמרים של הפורום. הערה: אין חובה לראות בטיפים כ"תורה מסיני"... כל שכתבתי נעשה אך ורק מנסיוני האישי שאיננו מחייב כלל וכלל.

line 666

New member
תודה , למדתי עוד משהו

והערה לדוגמא
לא השתמשתי כלל בפוטושופ. השתמשתי רק בטיפים שלי כפי שמופיעים גם באגף המאמרים של הפורום. הערה: אין חובה לראות בטיפים כ"תורה מסיני"... כל שכתבתי נעשה אך ורק מנסיוני האישי שאיננו מחייב כלל וכלל.
תודה , למדתי עוד משהו

מצב
הנושא נעול.
למעלה