88-064-01=האוטובוס הרעשני

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member

"תפסתי" סופסוף הזדמנות לצלם את האוטובוס הספציפי הזה.מספר הרשוי שלו נחרת בזכרוני עקב הרעש החריג שהוא מקים ברחובות ערד.גם כשהוא נוסע בישורת,הוא מרעיש בצורה חריגה כאילו הוא הוא מטפס בשיפוע של 80% עם הילוך ראשון...! מכונה זו משמשת לרוב להסעת עובדי בתי-המלון מערד לעין-בוקק וחזרה לפי משמרותיהם,מסומן לרוב סימון מיוחד של קו 100 או 200(נסיעות מיוחדות).חנה ליד ביתי ביום חמישי לפני-הצהרים.

אלון 58

New member
קו 2 במרכז ערד

"תפסתי" סופסוף הזדמנות לצלם את האוטובוס הספציפי הזה.מספר הרשוי שלו נחרת בזכרוני עקב הרעש החריג שהוא מקים ברחובות ערד.גם כשהוא נוסע בישורת,הוא מרעיש בצורה חריגה כאילו הוא הוא מטפס בשיפוע של 80% עם הילוך ראשון...! מכונה זו משמשת לרוב להסעת עובדי בתי-המלון מערד לעין-בוקק וחזרה לפי משמרותיהם,מסומן לרוב סימון מיוחד של קו 100 או 200(נסיעות מיוחדות).חנה ליד ביתי ביום חמישי לפני-הצהרים.
קו 2 במרכז ערד
תוך כדי "סבוב-סדורים" במרכז המסחרי של ערד,נקלט בעדשתי אוטובוס קו 2 שעצר בתחנה שבין המרכז והמתנ"ס,וגברת מבוגרת אחת,שבעצם הוא עצר עבורה,נראה היה שהיא עדיין מהססת אם לעלות לאוטובוס,או לא.

תמונה נחמדה

תמונה נחמדה
אגב, אתה גר ליד חניון אוטובוסים קטן: מבין הבניינים הישנים בהמשך רחוב יהודה, בבניין הקרוב ביותר למגדלים "שלך" גר אחד מנהגי הסניף, כך שמדי פעם חונה שם איזה אוטובוס. אגב, האם הרעש שאתה מתכוון אליו הוא הרעש הרגיל של ה-B12B או שלזה יש רעש מיוחד?

אלון 58

New member
יש לי שכן נהג אגד...,

תמונה נחמדה
אגב, אתה גר ליד חניון אוטובוסים קטן: מבין הבניינים הישנים בהמשך רחוב יהודה, בבניין הקרוב ביותר למגדלים "שלך" גר אחד מנהגי הסניף, כך שמדי פעם חונה שם איזה אוטובוס. אגב, האם הרעש שאתה מתכוון אליו הוא הרעש הרגיל של ה-B12B או שלזה יש רעש מיוחד?
יש לי שכן נהג אגד...,
גר בדיוק 2 קומות מתחתי בדירה דומה,אם כי כשהוא מזדמן עם אוטובוס "לרגע" לביתו,הוא חונה כמו זה סמוך לבנין שלנו,סביר להניח שאלה שחונים בהמשך רחוב יהודה,זה של מישהו אחר. בקשר לרעש,לא,איני חושב שזה משהו שמאפיין כלל את הדגם הזה,זה רעש חריג וחזק "שמעיר את כל השכונה".קורה הרבה פעמים שכשאני ממתין להסעה שלי ב-14:20 ליד רחוב יהודה 8,אוטובוס זה כמעט קבוע עובר בשעה הזו במסלול הנגדי ברעש איום,זו השעה שהוא מבצע איסוף משמרת לבתי-המלון בים-המלח,לא כל יום זה מבוצע עם הכלי הזה,אבל רוב הפעמים. קבל
אישי!!!

ב-B12B המניפה מסתובבת במהירות כפולה

ב-B12B המניפה מסתובבת במהירות כפולה
ולכן הרעש האיום הזה.

846

Active member
סילון סילון אבל בכל זאת

ג'קי, המנוע שם מרעיש כמו מנוע סילון
אבל אין על האגזוז ברקס... ה-846 יצאה כבר מהמוסך?
סילון סילון אבל בכל זאת
זה הדבר היחיד שאני מוכן לסבול... ה 846 קיבלה פנס דופן חדש וטיילה לצפון וחזרה ללא שום בעיה!

gsx750f

New member
כייף לך ה357 כבר מעל שבוע במוסך

סילון סילון אבל בכל זאת
זה הדבר היחיד שאני מוכן לסבול... ה 846 קיבלה פנס דופן חדש וטיילה לצפון וחזרה ללא שום בעיה!
כייף לך ה357 כבר מעל שבוע במוסך
קבלה דופן אחורי ימני +פנס חדש, מדחס חדש ומוטות רדיוס אחוריים חדשים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה