ביום שישי הוציאו את השוסון לטיול...

מצב
הנושא נעול.

lego man

New member

קצר במוזיאון הנה התמונות

lego man

New member
וחזרה לחניה, תיבת הילוכים לא מובנת.

קצר במוזיאון הנה התמונות
וחזרה לחניה, תיבת הילוכים לא מובנת.
לקח כצת זמן לאתר את מיקום ההילוכים ובעיקר את הרוורס

../images/Emo45.gifפששש../images/Emo70.gifנחמד מאוד../images/Emo70.gif

פששש
נחמד מאוד

lego man

New member
אם אני מבין אותך נכון...

פששש, חמוד השוסון הזה...
מה זה אמור להיות בדיוק
וגם ההרכבה של הלגו, ממש יפה
אם אני מבין אותך נכון...
אז השוסון הוא אטובוס עבר ששירת באגד והיום הוא בין הבודדים אם לא היחיד שנמצא במצב נסיעה. לא היה אחד ביום שישי שלא רצה לנהוג בו. הרכבת לגו לא שלי, פשוט מצאתי באתר שאני גולש בו את התמונה, ועוד כמה, ואני לא יודע בדיוק מי בנה אותה. קבלו עוד קצת רכבות מלגו, פשוט להזיל ריר... לפי דעתי יש כ- 20,000 ש"ח על השולחן זה אם לא יותר.

ממש לא היחיד שבמצב נסיעה

אם אני מבין אותך נכון...
אז השוסון הוא אטובוס עבר ששירת באגד והיום הוא בין הבודדים אם לא היחיד שנמצא במצב נסיעה. לא היה אחד ביום שישי שלא רצה לנהוג בו. הרכבת לגו לא שלי, פשוט מצאתי באתר שאני גולש בו את התמונה, ועוד כמה, ואני לא יודע בדיוק מי בנה אותה. קבלו עוד קצת רכבות מלגו, פשוט להזיל ריר... לפי דעתי יש כ- 20,000 ש"ח על השולחן זה אם לא יותר.
ממש לא היחיד שבמצב נסיעה
האמת שרובם במצב נסיעה ולפחות 5-6 מניעים ללא כל צורך במצברים חיצוניים.

אני עוד נסעתי בהם על הקווים

ממש לא היחיד שבמצב נסיעה
האמת שרובם במצב נסיעה ולפחות 5-6 מניעים ללא כל צורך במצברים חיצוניים.
אני עוד נסעתי בהם על הקווים
וקיבלתי בהם בחילות
, גם יצא לי לעשות בו סיבוב במגרש במפגש פורום כשהוא היה מלא ונהג בו דב קרדו. את התמונה צילם טומי שמזמן לא ביקר אותנו כאן

fireman

New member
אני מקנא!

אם אני מבין אותך נכון...
אני מקנא!
מדהים!

mucool2

New member
וואו! מדהים

אם אני מבין אותך נכון...
וואו! מדהים
הבן שלי התחיל לבנות רכבות מכל הבא ליד - מכוניות צעצוע, מטריה וגם קוביות לגו בודדות (מהסוג הגדול, לגיל 2-5) בתור "קרונות". אני תמיד אומר שהוא חובב הרכבות האמיתי במשפחה.

fireman

New member
תגיד לי.....מתי נראה תמונות

וואו! מדהים
הבן שלי התחיל לבנות רכבות מכל הבא ליד - מכוניות צעצוע, מטריה וגם קוביות לגו בודדות (מהסוג הגדול, לגיל 2-5) בתור "קרונות". אני תמיד אומר שהוא חובב הרכבות האמיתי במשפחה.
תגיד לי.....מתי נראה תמונות
רכבות מאזורך?

מצב
הנושא נעול.
למעלה