שרשור שאלות הכוונה 30-31/12

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 30-31/12../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום בתחבורה הציבורית לכאן. הודעות שלא ישורשרו כהלכה יימחקו מהפורום באופן מיידי. גלישה מהנה ונסיעה טובה.

Nati Lie

New member
שאלה

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום בתחבורה הציבורית לכאן. הודעות שלא ישורשרו כהלכה יימחקו מהפורום באופן מיידי. גלישה מהנה ונסיעה טובה.
שאלה
שלום לכולם, איך אני מגיעה מפ"ת (ת"מ) לרח' שפרינצק בת"א (לסנימטק בקיצור..) תודה לכולם :)

צביקוש23

New member
אם הסינמטק סמוך לבית ציוני אמריקה

שאלה
שלום לכולם, איך אני מגיעה מפ"ת (ת"מ) לרח' שפרינצק בת"א (לסנימטק בקיצור..) תודה לכולם :)
יש לנסוע מת"מ פ"ת באחד מקוי דן שמגיעים לזבוטינסקי (51,55,49) לרדת בבילינסון ולעלות על קו 82 של דן שעוצר בסמוך מרחק 2 דקות הליכה (יש לרדת בצומת שאול המלך-אבן גבירול)

Nati Lie

New member
תודה רבה!

יש לנסוע מת"מ פ"ת באחד מקוי דן שמגיעים לזבוטינסקי (51,55,49) לרדת בבילינסון ולעלות על קו 82 של דן שעוצר בסמוך מרחק 2 דקות הליכה (יש לרדת בצומת שאול המלך-אבן גבירול)
תודה רבה!

alonfr22

New member
הדרך הנוחה והזולה

הדרך הנוחה והזולה
קו 51 לרדת ליד בית קלקא תחנה אחת אחרי עזריאלי ומשם 10 דקות ברגל יש להיכנס לרחוב חשמונאים ימינה לקרליבך משם הדרך קצרה

אורי404

New member
מפ"ת לסינמטק: קו 82 של "דן" ואולי

שאלה
מפ"ת לסינמטק: קו 82 של "דן" ואולי
גם מוניות השירות מפעילות אותו. התחנה הקרובה לסינמטק היא ברחוב שאול המלך ליד לונדון מינסטר/בית ציוני אמריקה ומשם זה הליכה קצרה של לא יותר מרבע שעה. אם אין את קו 82 (אולי במוצ"ש הוא לא פועל, לכן צריך לבדוק מראש) יש לקחת את קו 51 של "דן" או של מוניות השירות שמפעילות אותו, לרדת בדרך בגין פינת רחוב החשמונאים ומשם זה לא יותר מרבע שעה הליכה.

תשובה

שאלה
תשובה
לקחת קו 51, ולרדת בתל אביב תחנה אחת אחרי התחנה של עזריאלי - מול בית קלקא (שאלי את הנהג). התחנה הזאת נמצאת בדרך בגין (דרך פ"ת) ממש מול רחוב הארבעה - יש להכנס אליו ולהמשיך ישר עד סופו, שם נמצא הסינמטק. עוד סימני זיהוי - התחנה נמצאת מתחת בערך לגשר הולכי רגל, ומאחוריה יש כביש קטן , המקביל לדרך בגין, שמוביל לחניון מתחת למגדל הממשלה. יש להמשיך עם הכביש הזה (עם כיוון נסיעת האוטובוס) עד שהוא מתפתל ימינה והופך לרחוב הארבעה שהזכרתי קודם.

Nati Lie

New member
הבנתי תודה רבה לכולם!

תשובה
לקחת קו 51, ולרדת בתל אביב תחנה אחת אחרי התחנה של עזריאלי - מול בית קלקא (שאלי את הנהג). התחנה הזאת נמצאת בדרך בגין (דרך פ"ת) ממש מול רחוב הארבעה - יש להכנס אליו ולהמשיך ישר עד סופו, שם נמצא הסינמטק. עוד סימני זיהוי - התחנה נמצאת מתחת בערך לגשר הולכי רגל, ומאחוריה יש כביש קטן , המקביל לדרך בגין, שמוביל לחניון מתחת למגדל הממשלה. יש להמשיך עם הכביש הזה (עם כיוון נסיעת האוטובוס) עד שהוא מתפתל ימינה והופך לרחוב הארבעה שהזכרתי קודם.
הבנתי תודה רבה לכולם!

מצב
הנושא נעול.
למעלה