יוזמה

מצב
הנושא נעול.

sl 3977

New member
יוזמה

יוזמה
שבת שלום לכם חברי לפורום היקרים כולל מנהלים מה דעתכם שנקיים מפגש פורום הייתי מעוניין להכיר את כל חברי הפורום במציאות כבני אדם ושנהיה עוד יותר מגובשים ושנעשה ביחד על האש באחד הפארקים מה אתם אומרים על היוזמה שלי? וגם אני מת להכיר פה את החברי הפורום יותר לעומק ואני מניח שיש פה עוד חברים שמרגישים שמרגישים כמוני לילה טוב לכל חברי הפרורום נ"ב אני מאחל לכולנו שלמפגש הזה כל חברי הפורום יגיעו

אלון 58

New member
הרעיון הוא טוב,אבל לא עולה בראשונה.

יוזמה
שבת שלום לכם חברי לפורום היקרים כולל מנהלים מה דעתכם שנקיים מפגש פורום הייתי מעוניין להכיר את כל חברי הפורום במציאות כבני אדם ושנהיה עוד יותר מגובשים ושנעשה ביחד על האש באחד הפארקים מה אתם אומרים על היוזמה שלי? וגם אני מת להכיר פה את החברי הפורום יותר לעומק ואני מניח שיש פה עוד חברים שמרגישים שמרגישים כמוני לילה טוב לכל חברי הפרורום נ"ב אני מאחל לכולנו שלמפגש הזה כל חברי הפורום יגיעו
כבר היה מפגש בסוף יולי 2005,לצערנו תמיד קורה שלא כולם יכולים להגיע,בכל מקרה עדיף להפנות זאת למנהלי הפורום,והם יוכלו לנסות ולתכנן זאת אם בכלל יתאפשר,כשגם יש לבדוק מקום מפגש מוכר לכולם,ולעשות סקר מי מעוניין ויכול להגיע,לאן,ומה להביא.

טיפ_טיפ

New member
אם זה יהיה

כבר היה מפגש בסוף יולי 2005,לצערנו תמיד קורה שלא כולם יכולים להגיע,בכל מקרה עדיף להפנות זאת למנהלי הפורום,והם יוכלו לנסות ולתכנן זאת אם בכלל יתאפשר,כשגם יש לבדוק מקום מפגש מוכר לכולם,ולעשות סקר מי מעוניין ויכול להגיע,לאן,ומה להביא.
אם זה יהיה
בפארק הלאומי בר"ג אני באהֻ

oshri5917

New member
גני יהושוע מקום גרוע ביותר

ביולי זה היה בגני-יהושע
אם וכאשר יהיה הבא,הכל תלוי בנו ובהנהלה.בכל מקרה,רצוי להפנות את הרעיון להנהלת הפורום.
אפשר שם ללכת לאיבוד או לא למצוא אחד את השני

אלון 58

New member
לא קבעתי מהטוב ומה רע...,

אפשר שם ללכת לאיבוד או לא למצוא אחד את השני
לא קבעתי מהטוב ומה רע...,
זה מה שהיה במפגש הראשון שאני השתתפתי בו,הייתי אז די "טרי" בפורום,רק חודש,אבל רציתי להכיר את הנפשות הפועלות,לפחות את מי שיגיע,אז נקבע שזה יהיה בגני-יהושע,הארוע עצמו.הפגישה הראשונית שלפני תחילת הארוע היתה בנקודה מוסכמת,ליד הגשר שבין גני-התערוכה והחניון,וניתן פרק-זמן של חצי-שעה עד שעה,כך שזה היה סביר ומוצלח מאד.

yaser21386

New member
../images/Emo21.gif../images/Emo21.gif../images/Emo97.gif../images/Emo72.gif

יוזמה

אני בא! רק....:( מה עם תנאי מזג האוויר החורפיים (הכוונה לקושי במפגש במקום פתוח ועוד לעשות על האש)? האמת היא שהרעיון טוב מאוד אבל הטענות שהעלה אלון מחייבות תשומת לב.

אלון 58

New member
שלום עליך,יאסר!!!

אני בא! רק....:( מה עם תנאי מזג האוויר החורפיים (הכוונה לקושי במפגש במקום פתוח ועוד לעשות על האש)? האמת היא שהרעיון טוב מאוד אבל הטענות שהעלה אלון מחייבות תשומת לב.
שלום עליך,יאסר!!!
לאילו טענות אתה מתכוון?אין לי שום טענות רעות לשום-דבר,מה שלומך?

yaser21386

New member
שלומי טוב אלון על הכיפק >>>

שלום עליך,יאסר!!!
לאילו טענות אתה מתכוון?אין לי שום טענות רעות לשום-דבר,מה שלומך?
שלומי טוב אלון על הכיפק >>>
לא טענות >> הכוונה להערות כמו אי התאמת הלו"ז לחלק מהחברים, מקום מפגש מוכר ו....הסקר כמובן!

elians

New member
לפי דעתי....

יוזמה
לפי דעתי....
בפעם האחרונה היה כבר מפגש פורום שהיה גיבוש שכזה בפארק, אולי הפעם נארגן איזה מפגש לימודי כמו בעבר, הארגז, מרכבים, מוזיאון הרכבת, מוזיאון אגד, אתם יודעים, משהו דומה כזה...

אלון 58

New member
כל רעיון כזה יתקבל בברכה!!!

לפי דעתי....
בפעם האחרונה היה כבר מפגש פורום שהיה גיבוש שכזה בפארק, אולי הפעם נארגן איזה מפגש לימודי כמו בעבר, הארגז, מרכבים, מוזיאון הרכבת, מוזיאון אגד, אתם יודעים, משהו דומה כזה...
כל רעיון כזה יתקבל בברכה!!!

sl 3977

New member
אפשר גם

לפי דעתי....
אפשר גם
סיור באחד מחניוני דן חניוני דן כי לדן אין מוזיאון + הדרכה של מנכ"ל דן או אחד מהנהגי דן שחברים כאן בפורום מה אתם אומרים את זה עוד לא עשינו אף פעם יום טוב ושנה אזרחית טובה לכל חברי הפורום

מוזאון אגד נשמע אחלה לטעמי

אפשר גם
סיור באחד מחניוני דן חניוני דן כי לדן אין מוזיאון + הדרכה של מנכ"ל דן או אחד מהנהגי דן שחברים כאן בפורום מה אתם אומרים את זה עוד לא עשינו אף פעם יום טוב ושנה אזרחית טובה לכל חברי הפורום
מוזאון אגד נשמע אחלה לטעמי
אם זה יסתדר מבחינת הלו"ז והמזג אויר.

רעיון נחמד לאללה

יוזמה
רעיון נחמד לאללה
אני מקווה שבעוד כשבועיים אתאושש סופית ואוכל לבוא וסוף-סוף להכיר את כולכם

מצב
הנושא נעול.
למעלה