שרשור שאלות הכוונה 30-31/12

מצב
הנושא נעול.

דנה890

New member
תחבורה ציבורית משדרות לבאר שבע

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום בתחבורה הציבורית לכאן. הודעות שלא ישורשרו כהלכה יימחקו מהפורום באופן מיידי. גלישה מהנה ונסיעה טובה.
חוץ מאוטובוסים של אגד ומוניות יש עוד דרך להגיע משדרות לבאר שבע? אני עושה פסיכומטרי מחר בבוקר ואין לי אוטובס בזמן. יש אחד מוקדם מידי. אני צריכה להגיע בערך ב 8 וחצי בבוקר לבאר שבע. המלצות?

MnM Girl

New member
שלום, יש לי שאלה קטנה

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום בתחבורה הציבורית לכאן. הודעות שלא ישורשרו כהלכה יימחקו מהפורום באופן מיידי. גלישה מהנה ונסיעה טובה.
שלום, יש לי שאלה קטנה
האם קו 501 אגד, תחנת עליה:הרצליה מגיע בסופו של דבר לתל אביב - עזריאלי?

haych

New member
שאלה

שאלה
אני צריכה להגיע מחר ממרכזית המפרץ לבנין אולמן בטכניון. איך עושים את זה? איפה צריך לרדת כדי להגיע הכי קרוב? תודה!

UGenius

New member
איך מגיעים ללטרון?

איך מגיעים ללטרון?
(מתחנה מרכזית ירושלים נניח)

NoName2424

New member
פ"ת-ראשון

פ"ת-ראשון
איך אני מגיע מפ"ת לראשון? לא משנה מאיפה בפ"ת זה לא הבעיה...ובאיזור של הקניון בראשון תודה

Image of me

New member
מה זאת אומרת מוקדם מדי?

חוץ מאוטובוסים של אגד ומוניות יש עוד דרך להגיע משדרות לבאר שבע? אני עושה פסיכומטרי מחר בבוקר ואין לי אוטובס בזמן. יש אחד מוקדם מידי. אני צריכה להגיע בערך ב 8 וחצי בבוקר לבאר שבע. המלצות?
מה זאת אומרת מוקדם מדי?
קו 363 יוצא משדרות בשעות 6:15, 6:20, 7:00... יש גם 363 בשעות 7:05, 7:20...

eyalmel

New member
קו 142 ממרכזית המפרץ

שאלה
אני צריכה להגיע מחר ממרכזית המפרץ לבנין אולמן בטכניון. איך עושים את זה? איפה צריך לרדת כדי להגיע הכי קרוב? תודה!
קו 142 ממרכזית המפרץ
תרדי בתחנה הראשונה בתוך הטכניון ותמשיכי לרדת במדרגות עד שתעברי משדאה ותגיעי למין מדרחוב. אולמן יהיה הבנין המכוער מימין (הוא גם יהיה הבנין שכל הסטודנטים נכנסים ויוצאים ממנו)

Shark Alarm

New member
מפ"ת לראשון קו 164 ../images/Emo26.gif

פ"ת-ראשון
איך אני מגיע מפ"ת לראשון? לא משנה מאיפה בפ"ת זה לא הבעיה...ובאיזור של הקניון בראשון תודה
מפ"ת לראשון קו 164

השאלה לאיזה קניון התכוונת בראשון. אם לקניון רוטשילד, אז רד במסוף הרצל (מה שהיה פעם התחנה המרכזית הישנה) ולך כמה מטרים ברגל עד לקניון. אם התכוונת לקניון הזהב, אז רד במסוף הרצל, ומשם קח קו 85 (הכי מהיר) או את קווים 5, 17, 11 (כאמור, 85- הכי מהיר)

haych

New member
תודה רבה!!

קו 142 ממרכזית המפרץ
תרדי בתחנה הראשונה בתוך הטכניון ותמשיכי לרדת במדרגות עד שתעברי משדאה ותגיעי למין מדרחוב. אולמן יהיה הבנין המכוער מימין (הוא גם יהיה הבנין שכל הסטודנטים נכנסים ויוצאים ממנו)
תודה רבה!!

Image of me

New member
יש כמה קווים שמגיעים ללטרון

איך מגיעים ללטרון?
(מתחנה מרכזית ירושלים נניח)
יש כמה קווים שמגיעים ללטרון
ביניהם גם 404, 433 שהוזכרו קודם. זה תלוי באיזו שעה אתה צריך להגיע. הכי פשוט - תיכנס לאתר של אגד וחפש מירושלים ללטרון. כל הקווים מירושלים ללטרון הם של אגד. תקבל תשובה יותר מהירה ויותר מפורטת מאשר כאן בפורום.

וגם מטרופולין

וגם מטרופולין
אמנם בתדירות נמוכה יותר, אבל יש גם בעקרון את 351 ו-353 (אני לא בטוח במאה אחוז אם בשעות שאת צריכה, אבל בכל מקרה כדאי שתדעי).

Shark Alarm

New member
ועוד כמה שנים גם הרכבת ../images/Emo26.gif

ועוד כמה שנים גם הרכבת

מצב
הנושא נעול.
למעלה