עוד פעם זה קורה...

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
עוד פעם זה קורה...

עוד פעם זה קורה...
והפעם ליד מעגן מיכאל. רכבת פגעה ברכב שעבר אחרי שהמחסום ירד, הנהג ברח מהרכב ונוסעת שנשארה ברכב נפצעה קשה. תנועת הרכבות הופסקה.

arielguelman

New member
יא אללה !!! לא נמאס !!!

עוד פעם זה קורה...
והפעם ליד מעגן מיכאל. רכבת פגעה ברכב שעבר אחרי שהמחסום ירד, הנהג ברח מהרכב ונוסעת שנשארה ברכב נפצעה קשה. תנועת הרכבות הופסקה.
יא אללה !!! לא נמאס !!!
כמה תאונות ?? אני אישית שוקל לא לנסוע יותר ברכבת

aviy99

New member
SHIT !!!

עוד פעם זה קורה...
SHIT !!!
מה הם עולים על המסילה אחרי שהרמזור מהבהב והמחסום יורד? אוףףףףףףףףףףףף!!!

למה לא לבטל את המחסומים?

עוד פעם זה קורה...
למה לא לבטל את המחסומים?
הרי כבר ברור שהם לא יעצרו אף רפה שכל נחוש בדעתו לחצות את המסילה כאשר הם מורדים. המחסומים, הרמזורים המיוחדים, הפעמונים והתמרורים הם שריד למאה ה-19. במקומם אפשר להתייחס למפגש כאל צומת רגילה ומרומזרת. ליד הצומת אפשר לשים מצלמה אוטומטית לתפיסת מכוניות שעברו על חוקי התנועה ולתת לכל עבריין כזה קנס אימתני. כך אפשר יהיה לשנות את היחס למפגשים ולשכנע את אילו שזקוקים לכך שמדובר בעבירת תנועה חמורה ולא בהמלצה.

OMER G17

New member
לא נראה לי בכלל

למה לא לבטל את המחסומים?
הרי כבר ברור שהם לא יעצרו אף רפה שכל נחוש בדעתו לחצות את המסילה כאשר הם מורדים. המחסומים, הרמזורים המיוחדים, הפעמונים והתמרורים הם שריד למאה ה-19. במקומם אפשר להתייחס למפגש כאל צומת רגילה ומרומזרת. ליד הצומת אפשר לשים מצלמה אוטומטית לתפיסת מכוניות שעברו על חוקי התנועה ולתת לכל עבריין כזה קנס אימתני. כך אפשר יהיה לשנות את היחס למפגשים ולשכנע את אילו שזקוקים לכך שמדובר בעבירת תנועה חמורה ולא בהמלצה.
לא נראה לי בכלל

idos2

New member
מצלמה אפשר להוסיף

למה לא לבטל את המחסומים?
מצלמה אפשר להוסיף
המחסום לדעתי כן חשוב, זה מונע תופעה של נהגים שמנסים לגנוב את הרמזור. מי שעוקף מחסום של רכבת אין ספק בכלל שהוא עשה זאת במחשבה תחילה, לעומת מי שעבר רמזור אדום שזה דבר שיכול לקרות גם "בטעות" או בפזיזות.

סליחה ?????????????? מאיפה

מספר 13 השנה!!
סליחה ?????????????? מאיפה
אתה מביא את המספר 13 ??? שמע: כבר כמעט שעה, שאני עובר על כל האירועים התאונתיים ברכבת מאז 01.01.2005 ועד ליום 14.12.2005. אז תשמע: היו עד כה 28 תאונות קשות עם כלי-רכב והולכי רגל עם נפגעים והיו עוד 18 תאונות קלות. מספר התאונות עם כלי-רכב מאז 01.01.2005 הינו 21 בדיוק ולא 13. אין לי מושג מאיפה אתה מביא את המספר הזה אבל הוא שגוי לחלוטין. להזכירך: כל תאונות הרכבת מאז 1948 מתועדות במגה וניתן להגיע לכל אחת במהירות. פירוט מלא של כל תאונה קיים במגה.

דביר419

New member
ביום ראשון בחדשות 10 אמרו שזו הפעם

מספר 13 השנה!!
ה - 12 השנה שרכבת מעורבת בתאונה. לכן היום זה פעם 13. נכון שמרבית התאונות לא באשמת הרכבת אלא באידיוטים שחושבים שיוכלו לעבור את המסילה לפני הרכבת.

חדשות 10 ??? אתה מבין למה הרייטינג

ה - 12 השנה שרכבת מעורבת בתאונה. לכן היום זה פעם 13. נכון שמרבית התאונות לא באשמת הרכבת אלא באידיוטים שחושבים שיוכלו לעבור את המסילה לפני הרכבת.
שלהם בשפל???? יש להם תחקירנים בכלל??? אז הם אמרו, אז מה. הם טועים בסופר-דופר-ענק !!! ועל זה אומרים: הייתי מת להתערב עם התחקירן שלהם על 50 פעם המשכורת שלו ! חבל שהם לא בודקים בארכיון הפורום לפני שהם יוצאים בדברי הבל וזבל !!! שוב פעם כלי תשקורת עממי.... זה מזכיר לי שבעתון כלשהו היתה פעם רשימת פיגועים באוטובוסים. נטען שם שבשנות ה-70 היו כ- 8 פיגועים בסה"כ (לא כולל ידוי אבנים). אני מצאתי תוך דקה בודדת כ- 79 פיגועים באוטובוסים בשנות ה-70 (לא כולל ידוי אבנים)....היו חסרים לי פרטים רק לגבי אחד וחברנו היקר ה2 מצא לי את המידע על אוטובוס מס' 37-967 שהתפוצץ בו מטען חבלה שהרג ילד ביום 05.04.1974. מי בכלל זכר את המסכן ההוא חוץ מ-ה2 וממני ?????? מי??? ערוץ10??? מעריב???? דבר??? הבקר??? על המשמר??? חדשות??? ויאצהנואסארה???

ויאצהנואסארה=ויאצהנואסטרה ?

שלהם בשפל???? יש להם תחקירנים בכלל??? אז הם אמרו, אז מה. הם טועים בסופר-דופר-ענק !!! ועל זה אומרים: הייתי מת להתערב עם התחקירן שלהם על 50 פעם המשכורת שלו ! חבל שהם לא בודקים בארכיון הפורום לפני שהם יוצאים בדברי הבל וזבל !!! שוב פעם כלי תשקורת עממי.... זה מזכיר לי שבעתון כלשהו היתה פעם רשימת פיגועים באוטובוסים. נטען שם שבשנות ה-70 היו כ- 8 פיגועים בסה"כ (לא כולל ידוי אבנים). אני מצאתי תוך דקה בודדת כ- 79 פיגועים באוטובוסים בשנות ה-70 (לא כולל ידוי אבנים)....היו חסרים לי פרטים רק לגבי אחד וחברנו היקר ה2 מצא לי את המידע על אוטובוס מס' 37-967 שהתפוצץ בו מטען חבלה שהרג ילד ביום 05.04.1974. מי בכלל זכר את המסכן ההוא חוץ מ-ה2 וממני ?????? מי??? ערוץ10??? מעריב???? דבר??? הבקר??? על המשמר??? חדשות??? ויאצהנואסארה???

אחלה Viata Noastra!!!!../images/Emo6.gif

אחלה Viata Noastra!!!!

OMER G17

New member
והאשם הוא ללא ספק הנהג!

עוד פעם זה קורה...
והאשם הוא ללא ספק הנהג!
אגב אני בעד הפרדות מפלסיות כמה שיותר כולל בצומת בני דרום אגב אבל נהגים צריכים לחשוב קצת ולא להתפרץ כשהמחסום יורד או מהבהב!

צודק ../images/Emo45.gif

והאשם הוא ללא ספק הנהג!
אגב אני בעד הפרדות מפלסיות כמה שיותר כולל בצומת בני דרום אגב אבל נהגים צריכים לחשוב קצת ולא להתפרץ כשהמחסום יורד או מהבהב!
צודק

המוסר של האנשים ירוד. הנה תמונה שצילמתי במעבר אל-זיסו (מס' 5) נהג האופנוע רואה אותי מצלם ושם - פס! הרמזורים פועלים המחסום בירידה...והפעמון
.. אז אם אנשים לא ממושמעים מה עוד ניתן לעשות...וכן למזלנו לא קרתה תאונה...גם הרכבת בקטע בין התחנות "בת גלים" ו- "חיפה מרכז" אינה נוסעת מהר מאד... צולם ב-28/11/2005.

רוכב האפנוע פטור מלהמתין כאשר

צודק

המוסר של האנשים ירוד. הנה תמונה שצילמתי במעבר אל-זיסו (מס' 5) נהג האופנוע רואה אותי מצלם ושם - פס! הרמזורים פועלים המחסום בירידה...והפעמון
.. אז אם אנשים לא ממושמעים מה עוד ניתן לעשות...וכן למזלנו לא קרתה תאונה...גם הרכבת בקטע בין התחנות "בת גלים" ו- "חיפה מרכז" אינה נוסעת מהר מאד... צולם ב-28/11/2005.
רוכב האפנוע פטור מלהמתין כאשר
המחסום יורד. גם אם תעבור רכבת, הוא מוגן - יש לו קסדה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה