שרשור מודיעין/הכוונה 29.11.05

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
אגב, את מסלולי קווי אגד בתוך צריפין

בבקשה - כל הקווים לצריפין
הערה: *הקווים המופעלים ע"י סופרבוס מסומנים ע"י כוכבית, שאר הקווים מופעלים ע"י אגד. מתמח"ת: מתמח"ת לתוך צריפין: 156 - מהיר, בבוקר בלבד. מתמח"ת לשער יפו: *157, *451, *457, 461 - מאספים, *245, *450, *455 - מהירים. מתל אביב מרכז: מתל אביב מרכז לתוך צריפין: 155 - מהיר, יום א בבוקר בלבד. מאוניברסיטת ת"א, מתל אביב מרכז והשלום לשער יפו: *454 - אחרי הצהריים בלבד. מתחנות רכבת נוספות: מתחנת לוד לשער יפו: 461. מרמלה לשער יפו: כל הקווים לתל אביב (של סופרבוס) ו-433. מתחנת הראשונים לשער ראשון: 11, 20. מערים נוספות: מראשון לציון לתוך צריפין: 9 - בבוקר בלבד. מראשון לציון לשער ראשון: 11, 20 מגיעים הכי קרוב, כמו כן 14, 83 במרחק 5-10 דקות הליכה. מפתח תקוה לתוך צריפין: 159 - בבוקר בלבד. מראשון לציון לשער יפו: 133, 433. מירושלים לשער יפו: 404, 433. מחולון לשער יפו: 144, 404. מחולון לשער ראשון: 20 (מסלול ארוך). קו פנימי: קו *6 פועל מהבוקר עד 18. מסלולו: שער יפו - שער ראשון - שער ירושלים - שער יפו. תקנו אותי אם טעיתי או שכחתי משהו.
(9, 155, 156, 159) אפשר למצוא באתר אגד.

Weird Eyal

New member
המון תודות על כל התשובות../images/Emo13.gif

(9, 155, 156, 159) אפשר למצוא באתר אגד.
המון תודות על כל התשובות

אגב נניח ברכבת מרכז בת"א אני בוחר לרדת ויש שם מסוף גדול של דן ואגד הקווים לבית הדין ולצריפין יוצאים גם משם? אני פשוט לא הייתי בחיים שלי באף אחד מהמקומות האלו ואני דיי לחוץ לפחות לבית דין (יום שני הזה) להגיע מוקדם שוב המון תודות אייל

Weird Eyal

New member
ועוד משהו קטן

המון תודות על כל התשובות

אגב נניח ברכבת מרכז בת"א אני בוחר לרדת ויש שם מסוף גדול של דן ואגד הקווים לבית הדין ולצריפין יוצאים גם משם? אני פשוט לא הייתי בחיים שלי באף אחד מהמקומות האלו ואני דיי לחוץ לפחות לבית דין (יום שני הזה) להגיע מוקדם שוב המון תודות אייל
ועוד משהו קטן
מה זה תמח"ת??

מצב
הנושא נעול.
למעלה