מערכת מידע חדשה באתר של אגד

• פותח הנושא 846
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

846

Active member

חברה, נסיתם את מערכת המידע החדשה באתר של אגד? כרגע היא בגירסת ניסיון והיא תשופר עם ההערות שיתקבלו אז תשלחו הערות.

mucool2

New member
../images/Emo51.gif נראה קצת מסובך

חברה, נסיתם את מערכת המידע החדשה באתר של אגד? כרגע היא בגירסת ניסיון והיא תשופר עם ההערות שיתקבלו אז תשלחו הערות.
נראה קצת מסובך
מצאתי שם טעות - בטבלה כתוב "מזן" במקום "זמן".

55מוטי

New member
זה נראה מסובך למדי לא רק לי הקשיש

זה נראה מסובך למדי לא רק לי הקשיש
אלא גם לנכדי הצעיר שמבין קצת בדברים האלה. דווקא אמש חיפשנו לוח זמנים של אחד הקווים וראינו באתר של אגד את ההפנייה למערכת החדשה ונכדי ניסה לשחק עם זה קצת אך הוא טוען שזה מסובך למדי ולא ברור לתפעול במידה מספקת.

alantan

New member
מעולה!!!

מעולה!!!
סוף סוף השכילו להכניס מערכת מידע מודרנית עם אפשרות החלפה וקווים עירוניים. אני מסיר את הכובע -- מוטב מאוחר וכו'. אגב, לא מצאתי שהחיפוש מסובך כל כך. אולי רצוי לפשט קצת את הממשק ולחלק את החיפוש לשלבים (wizard). מה שכן, ה-Postback שלו מאוד איטי, ורצוי אולי לחזק את שרת ה-DOTNET, ואולי לדאוג לחלק את העומסים כך שזמן התגובה יהיה טוב יותר.

גדדו

New member
איטיות אולי בגלל שהיא ניסיונית. וגם

מעולה!!!
סוף סוף השכילו להכניס מערכת מידע מודרנית עם אפשרות החלפה וקווים עירוניים. אני מסיר את הכובע -- מוטב מאוחר וכו'. אגב, לא מצאתי שהחיפוש מסובך כל כך. אולי רצוי לפשט קצת את הממשק ולחלק את החיפוש לשלבים (wizard). מה שכן, ה-Postback שלו מאוד איטי, ורצוי אולי לחזק את שרת ה-DOTNET, ואולי לדאוג לחלק את העומסים כך שזמן התגובה יהיה טוב יותר.
אינה תומכת ב FF, למרות שהתמיכה של אתר אגד השתפרה עם FF.

raminec

New member
תתלונן לאגד על חוסר התמיכה ב-FF

תתלונן לאגד על חוסר התמיכה ב-FF
אם לא יתלוננו הם ימשיכו לזרוק עלינו (משתמשי ה-פיירפוקס) Xין. לשליחת תלונה על חוסר תמיכה ב-FF לחץ כאן.

raminec

New member
תגובת אגד לעניין:

תגובת אגד לעניין:
תלונתי: נציג שרות יקר שלום, אני משתמש מזה זמן ארוך באתר אגד על מנת להתעדכן בזמני היציאה והגעה של אוטובוסים בהנאה רבה. לרוע המזל, קיימת בעיה די קשה של עיוות בהופעת האתר בדפדפן בו אני גולש - פיירפוקס. דפדפן זה הינו דפדפן פופולרי ומשמש למעלה מ- 10% מהגולשים באינטרנט. אנא מכם, אל תפלו לרעה את האנשים שאין ברשותם או אין ברצונם להשתמש באינטרנט אקספלורר - דפדפן הידוע לשמצה בבעיות האבטחה הכרוכות בשימוש בו. תגובת הדובר: שלום, האתר שודרג לאחרונה ורוב הפונקציות שבו תומכות כיום בדפדפן הפיירפוקס, מערכת המידע החדשה תומכת בפיירפוקס בצורה מלאה ואין לנו כוונה להסב את המערכת הישנה לתמיכה בפיירפוקס מכיוון שהיא עומדת לרדת מהאתר. נסה לחפש מידע במערכת החדשה, גרסת ניסיון בשלב זה, קישור אל המערכת ממוקם בדף הבית. נשמח לקבל ביקורת בונה על המערכת. תודה על תשומת הלב ובהצלחה.

alantan

New member
שימו לב למהפכה מחשבתית

שימו לב למהפכה מחשבתית
למרות שלא מדובר במערכת של משרד התחבורה, אלא של גוף פרטי "אגד", היא מאפשרת קבלת מידע גם של מפעילים אחרים. הכניסו, למשל, נסיעה מתל אביב לאשדוד ותזכו לקבל מידע על הקווים של קונקס. המפעיל היחיד שלא נתמך בינתיים הוא רכבת ישראל. חיפוש של נסיעה מתחנת הרכבת של כפר סבא לתחנת ראשונים שלח אותי דרך שלושה קווי אוטובוס (קו 2, 567 עד גהה ומשם 164). טוב, רומא לא נבנתה ביום אחד. נקווה שמישהו במשרד התחבורה יפנים.

levikon

New member
לא יודע. די הסתבכתי עם המערכת.

שימו לב למהפכה מחשבתית
למרות שלא מדובר במערכת של משרד התחבורה, אלא של גוף פרטי "אגד", היא מאפשרת קבלת מידע גם של מפעילים אחרים. הכניסו, למשל, נסיעה מתל אביב לאשדוד ותזכו לקבל מידע על הקווים של קונקס. המפעיל היחיד שלא נתמך בינתיים הוא רכבת ישראל. חיפוש של נסיעה מתחנת הרכבת של כפר סבא לתחנת ראשונים שלח אותי דרך שלושה קווי אוטובוס (קו 2, 567 עד גהה ומשם 164). טוב, רומא לא נבנתה ביום אחד. נקווה שמישהו במשרד התחבורה יפנים.
(וזה לא שאני בור בתוכנות מבוססות מאגרי מידע) אתה לא כל כך מוצא את הרגלים והידים. במיוחד באופן הצגת התוצאות. הזנת הנתונים די בסדר, האמת.

alantan

New member
אני חייב להסכים שהצגת המסלולים לוקה

(וזה לא שאני בור בתוכנות מבוססות מאגרי מידע) אתה לא כל כך מוצא את הרגלים והידים. במיוחד באופן הצגת התוצאות. הזנת הנתונים די בסדר, האמת.
מרוב שמנסים להציג את כל האפשרויות ביחד, הם קצת מסבכים. היה רצוי לא לדחוס את כל התוצאות למבנה של טבלה עם עמודות אלא להציג כל אפשרות בתור קופסא עם מספר שורות. למשל במסך המצורף היה מוטב להציג את האפשרויות כשבע רובריקות המחולקות למספר שורות כל אחת עם הפרטים הרלוונטיים. ראו דוגמא לתצוגה פשוטה יותר של אפשרויות, בהודעה הבאה.

alantan

New member
וכאן מ-traveline למשל

מרוב שמנסים להציג את כל האפשרויות ביחד, הם קצת מסבכים. היה רצוי לא לדחוס את כל התוצאות למבנה של טבלה עם עמודות אלא להציג כל אפשרות בתור קופסא עם מספר שורות. למשל במסך המצורף היה מוטב להציג את האפשרויות כשבע רובריקות המחולקות למספר שורות כל אחת עם הפרטים הרלוונטיים. ראו דוגמא לתצוגה פשוטה יותר של אפשרויות, בהודעה הבאה.
וכאן מ-traveline למשל

mucool2

New member
כל הכבוד לאגד על היוזמה, אבל...

שימו לב למהפכה מחשבתית
למה אגד בכלל אמור לתת מידע על קווים שהוא לא מפעיל? מערכת מידע כזאת (כמו גם מפות ומודיעין בכלל) צריכה להיות באחריות של גוף חיצוני!

alantan

New member
אכן, זו הייתה כוונתי כשכתבתי

למה אגד בכלל אמור לתת מידע על קווים שהוא לא מפעיל? מערכת מידע כזאת (כמו גם מפות ומודיעין בכלל) צריכה להיות באחריות של גוף חיצוני!
אכן, זו הייתה כוונתי כשכתבתי
"נקווה שמישהו במשרד התחבורה יפנים."

connex

Active member
עד כמה שאני זוכר גם סופרעגלה

שימו לב למהפכה מחשבתית
לא מוזנים שם אבל זה לא מפתיע הרי באף מקום אין לו"ז שלהם ובאתר? דף סרוק מלפני שנה...

amirv

New member
לא שאני רוצה להגן עליהם

לא מוזנים שם אבל זה לא מפתיע הרי באף מקום אין לו"ז שלהם ובאתר? דף סרוק מלפני שנה...
לא שאני רוצה להגן עליהם
אבל הדף הסרוק מעודכן לספטמבר 2005

מצב
הנושא נעול.
למעלה