משרד התחבורה מעביר הילוך

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
../images/Emo12.gif האם אתה רומז שבני

אתה רואה בני ? אתה כותב מאמרים
וגורם לדברים להתרחש...
האם אתה רומז שבני
קשור באיזהשי דרך למותה של רוזה פארקס?

A r i e T

New member
אהבתי לקרוא את מה שבני כתב

בראבו בני, עלית על דרך המלך !
מאמר חשוב ותזכורת חיונית ביותר. אני מקווה שהסיפור העולה מהאוטובוס אודות האשה המדהימה ההיא יזכר יותר מהמוצג המוזיאוני. מי יודע ? אולי מאמר נוסף יוכל לבטל עוול מקומי משלנו...
אהבתי לקרוא את מה שבני כתב
מה שמצחיק הוא שדווקא האוטובוס הזה נמצא במוזיאון שנקרא על של אחד מגדולי האניטשימים.

amirv

New member
בשניהם מה שסיימו הוא שלב א' בלבד

מה הבעיה עם מורשה ומסובים?
את מסובים גמרו לפני שנה, ומורשה הוא גם חדש יחסית, ואין בו פקקים כמעט. מה צריך לשנות בהם?
בשניהם מה שסיימו הוא שלב א' בלבד
עכשיו צריך להמשיך את שלב ב' שיבטל בהם את הרמזורים.

lego man

New member
מסובים, מורשה וחולון

צריך שידרוג לצומת חולון
צומת מזעזע!!!
מסובים, מורשה וחולון
מחלף מסובים: לפי דעתי אין יותר, ולא כדאי לגעת במחלף מסובים הבעיות שהיו שם נפתו כשהשלימו את הגשר לשני הכיוונים. הבעיות היום בגהה הם: כיוון צפון- מחלף השבעה-גנות שם חסר לפחות נתיב אחד מחלף גבעת שמואל שצריך טיפול דחוף להוספת נתיב והעברת היציאה לגבעת שמואל לנתיבים נפרדים מהכביש המהיר. כיוון דרום- מחלף גבעת שמואל שגם בכיוון דרום חסר לו נתיב וההישתלבות של כל מי שבא מבני ברק עם תחנות האוטובוסים תחנת הדלק מאוד מסוכנת. מחלף מורשה: שם בהחלט, עד כמה שאני זוכר היו מספר שלבים וכמובן שלא כולם הושלמו. כל מי שנוסע מזרחה יכול לראות שהשאירו פתח נכבד לכל מי שירצה לנסוע ממערב לצפון אבל הקטע הזה נשאר סגור מאש שבנו אותו. מחלף חולון: לפי דעתי צריך לראות כודם כל איך הרכבת נכנסת לשם לפני שמשנים את המחלף ואולי כדאי גם שם להוסיף נתיב אבל רק בכיוון הנסיעה דרומה. בכלל אני חושב שהכבישים שיוצאים מתל אביב צריכים להיות נוכים ורחבים יותר מהכבישים שנכנסים לתל אביב, שיהיה קל ומהר לצאת אך יותר מעצבן להיכנס.

urilei

New member
לגבי הכבישים לתל אביב

מסובים, מורשה וחולון
מחלף מסובים: לפי דעתי אין יותר, ולא כדאי לגעת במחלף מסובים הבעיות שהיו שם נפתו כשהשלימו את הגשר לשני הכיוונים. הבעיות היום בגהה הם: כיוון צפון- מחלף השבעה-גנות שם חסר לפחות נתיב אחד מחלף גבעת שמואל שצריך טיפול דחוף להוספת נתיב והעברת היציאה לגבעת שמואל לנתיבים נפרדים מהכביש המהיר. כיוון דרום- מחלף גבעת שמואל שגם בכיוון דרום חסר לו נתיב וההישתלבות של כל מי שבא מבני ברק עם תחנות האוטובוסים תחנת הדלק מאוד מסוכנת. מחלף מורשה: שם בהחלט, עד כמה שאני זוכר היו מספר שלבים וכמובן שלא כולם הושלמו. כל מי שנוסע מזרחה יכול לראות שהשאירו פתח נכבד לכל מי שירצה לנסוע ממערב לצפון אבל הקטע הזה נשאר סגור מאש שבנו אותו. מחלף חולון: לפי דעתי צריך לראות כודם כל איך הרכבת נכנסת לשם לפני שמשנים את המחלף ואולי כדאי גם שם להוסיף נתיב אבל רק בכיוון הנסיעה דרומה. בכלל אני חושב שהכבישים שיוצאים מתל אביב צריכים להיות נוכים ורחבים יותר מהכבישים שנכנסים לתל אביב, שיהיה קל ומהר לצאת אך יותר מעצבן להיכנס.
לגבי הכבישים לתל אביב
גישה מעניינת, אבל זה גם ככה מה שקורה בפועל בבוקר כל העומס מצטופף על שעה אחת, ובערב על פני כ-3 שעות, לכן לוקח הרבה פחות זמן לצאת מתל אביב מאשר להיכנס

alba19

New member
מי בנה את זה?

מסובים, מורשה וחולון
מי בנה את זה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה