תמונות מהיום.

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
תמונות מהיום.

תמונות מהיום.
היום נפגשתי עם בועז ועם יאסר והיה מאוד נחמד לראותם. האוטובוס הראשון נמצא באיזור השרון. לטענת בעל המקום אוטובוס של אגד בעבר, שמשמש כמחסן.

אורי404

New member
אז הבטיחו ומה קיימו?

תמונות מהיום.
היום נפגשתי עם בועז ועם יאסר והיה מאוד נחמד לראותם. האוטובוס הראשון נמצא באיזור השרון. לטענת בעל המקום אוטובוס של אגד בעבר, שמשמש כמחסן.
אז הבטיחו ומה קיימו?
שלט של פיתוח איזור התעשיה וכביש גישה לתחנת הרכבת של זכרון יעקב. איזור תעשיה אין ממש. כביש גישה יש. תחנה? טרם נראה משהו חדש.

../images/Emo51.gif השלטומניה עוברת מאחד

אז הבטיחו ומה קיימו?
שלט של פיתוח איזור התעשיה וכביש גישה לתחנת הרכבת של זכרון יעקב. איזור תעשיה אין ממש. כביש גישה יש. תחנה? טרם נראה משהו חדש.
השלטומניה עוברת מאחד
לאחד כבר לא ניתן לעצור את המגיפה החיובית הזאת

mucool2

New member
יאללה - לקזינו!

אז הבטיחו ומה קיימו?
יאללה - לקזינו!

אורי404

New member
ניסינו לצלם את מה שאפשר בשביל

תמונות מהיום.
הדרומי
. זוהי בהחלט תחנה שהיתה יפה.

Roobie

New member
התחנה נראית מאוד דומה

הדרומי
. זוהי בהחלט תחנה שהיתה יפה.
התחנה נראית מאוד דומה
לתחנת רכבת הישנה בלוד, שצמודה לתחנה החדשה (מהצד השני של הפסים). כנראה פעם בנו את כל התחנות בסגנון דומה
ואחלה תמונות!

אורי404

New member
יובל (ככה ראיתי שכתוב בכרטיס האישי)

התחנה נראית מאוד דומה
לתחנת רכבת הישנה בלוד, שצמודה לתחנה החדשה (מהצד השני של הפסים). כנראה פעם בנו את כל התחנות בסגנון דומה
ואחלה תמונות!
ברוכים הבאים לפורום ואני מאחל לך הנאה בפורום. לגבי עיצוב התחנות - בהחלט יש דמיון רב בין תחנת זכרון לעוד תחנות, כמו תחנת ראש העין דרום, שכעת לא פועלת. לצערינו, לא ממש המשיכו לשמר מבנים ישנים. אחד הפספוסים הוא תחנת בית שמש המחודשת, שהרסו בה את המבנה הישן.

Roobie

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif

ברוכים הבאים לפורום ואני מאחל לך הנאה בפורום. לגבי עיצוב התחנות - בהחלט יש דמיון רב בין תחנת זכרון לעוד תחנות, כמו תחנת ראש העין דרום, שכעת לא פועלת. לצערינו, לא ממש המשיכו לשמר מבנים ישנים. אחד הפספוסים הוא תחנת בית שמש המחודשת, שהרסו בה את המבנה הישן.

כבר יצא לי לקרוא פה מספר פעמים (פה ושם בסופי שבוע שאני בבית
), אחד הפורומים היותר מעניינים (לאנשים כמוני, שמתעניינים בתחבורה). לגבי התחנות - האם יש איזשהן עבודות שימור בתחנת זכרון, או שהיא מוזנחת לחלוטין ועדיין לא החליטו מה יעשה בה?

אורי404

New member
התחנה מוזנחת ונטושה. יש את אתר

כבר יצא לי לקרוא פה מספר פעמים (פה ושם בסופי שבוע שאני בבית
), אחד הפורומים היותר מעניינים (לאנשים כמוני, שמתעניינים בתחבורה). לגבי התחנות - האם יש איזשהן עבודות שימור בתחנת זכרון, או שהיא מוזנחת לחלוטין ועדיין לא החליטו מה יעשה בה?
חדשות הרכבת. יש באתר כתבה (חפש ב"גוגל" שבאתר "זכרון יעקב") כי שר התחבורה אפרים סנה החליט בשנת 2001, כי התחנה תיפתח מחדש בשנת 2003... ההמשך, ידוע: שום דבר לא נפתח מאז.

Roobie

New member
מאוחר יותר באותה שנה

חדשות הרכבת. יש באתר כתבה (חפש ב"גוגל" שבאתר "זכרון יעקב") כי שר התחבורה אפרים סנה החליט בשנת 2001, כי התחנה תיפתח מחדש בשנת 2003... ההמשך, ידוע: שום דבר לא נפתח מאז.
מאוחר יותר באותה שנה
היו בחירות, בהן מפלגת העבודה הפסידה ולכן אפרים סנה לא נשאר בתפקידו כשר תחבורה. זאת כנראה הסיבה... אגב, איפה נמצאת התחנה? אני מניח שלא בזכרון יעקב עצמה אלא על קו החוף, מספר קילומטרים ממנה.

ה2

New member
התחנה נמצאת בין הכביש הישן לחיפה

מאוחר יותר באותה שנה
היו בחירות, בהן מפלגת העבודה הפסידה ולכן אפרים סנה לא נשאר בתפקידו כשר תחבורה. זאת כנראה הסיבה... אגב, איפה נמצאת התחנה? אני מניח שלא בזכרון יעקב עצמה אלא על קו החוף, מספר קילומטרים ממנה.
התחנה נמצאת בין הכביש הישן לחיפה
ובין כביש החוף. כביש הגישה מתחיל בכביש הישן ומוביל אל התחנה לכוון מערב.

Golf Bravo

New member
תחנות דומות מצויות לרוב

התחנה נראית מאוד דומה
ואחלה תמונות!
תחנות דומות מצויות לרוב
בעתלית, בבנימינה (מתחת לכל התוספות שבנו לה) וכך הלאה.

Roobie

New member
אבל התחנה בעתלית נבנתה בשנות ה-80

תחנות דומות מצויות לרוב
בעתלית, בבנימינה (מתחת לכל התוספות שבנו לה) וכך הלאה.
לא
היה סיפור על אחד השרים בממשלה, שטענו בתקשורת שהתחנה הוקמה רק עבורו אחרי שבמשך הרבה זמן לבקש מנהגי הרכבת להאט באזור עתלית והוא שוט קיפץ מהרכבת... כן, פעם אפילו שרים בממשלה השתמשו בתחבורה הציבורית.

mucool2

New member
פסח גרופר...

לא
היה סיפור על אחד השרים בממשלה, שטענו בתקשורת שהתחנה הוקמה רק עבורו אחרי שבמשך הרבה זמן לבקש מנהגי הרכבת להאט באזור עתלית והוא שוט קיפץ מהרכבת... כן, פעם אפילו שרים בממשלה השתמשו בתחבורה הציבורית.
פסח גרופר...
שר החקלאות לשעבר.

אורי404

New member
תחנת עתלית.

לא
תחנת עתלית.
מצ"ב שרשור נחמד של תחנת עתלית של גולף בראבו.

אורי404

New member
תמונה מכיוון מזרח לכיוון פסי הרכבת.

תמונות מהיום.
תמונה מכיוון מזרח לכיוון פסי הרכבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה