חגיגת דונדורמה בירושלים!

מצב
הנושא נעול.

JayZed

New member
../images/Emo32.gif חגיגת דונדורמה בירושלים!

חגיגת דונדורמה בירושלים!
מחר, במוצאי שבת, במועדון המעבדה (דרך חברון, ליד תחנת החאן), תהיה הופעה מיוחדת של מארש דונדורמה: השקת הדיסק הראשון שלנו. כולם מוזמנים, ובמיוחד הירושלמים!!
כן. ואחרי ה-SHAMELESS PLUG הזה אזכיר שכרגע חזרתי מהמוזאון, היה סבבה, קצת גשום אבל לא נורא... יש גם תמונות, יבואו מאוחר יותר.

JayZed

New member
אוייש, שכחתי שעה.

חגיגת דונדורמה בירושלים!
מחר, במוצאי שבת, במועדון המעבדה (דרך חברון, ליד תחנת החאן), תהיה הופעה מיוחדת של מארש דונדורמה: השקת הדיסק הראשון שלנו. כולם מוזמנים, ובמיוחד הירושלמים!!
כן. ואחרי ה-SHAMELESS PLUG הזה אזכיר שכרגע חזרתי מהמוזאון, היה סבבה, קצת גשום אבל לא נורא... יש גם תמונות, יבואו מאוחר יותר.
אוייש, שכחתי שעה.
מוצ"ש 5.11.05, מועדון המעבדה (דרך חברון 28) ב-10:00 בערב.

davidfainshtein

Member
מנהל
יעקב, מזל טוב! באיזה שעה?

חגיגת דונדורמה בירושלים!
יעקב, מזל טוב! באיזה שעה?

fireman

New member
יעקב!

חגיגת דונדורמה בירושלים!
יעקב!
אני כועס עליך שאתה לא מפרסם את הדברים האלה קצת יותר מוקדם. היכן ניתן לרכוש את הדיסק?

JayZed

New member
בינתיים, רק בהופעות. חברת ההפצה

יעקב!
אני כועס עליך שאתה לא מפרסם את הדברים האלה קצת יותר מוקדם. היכן ניתן לרכוש את הדיסק?
עדיין במשא ומתן איתנו לגבי הפצה בחנויות. מצטער שלא אמרתי קודם, אבל אם כוונתך הייתה לבוא הרי שאין צורך שתלך כל-כך רחוק - במהלך החודש הקרוב אנחנו נופיע כ-3 פעמים בת"א, פעם אחת בחיפה ואולי אפילו נבוא לבירת הנגב, בתנאי שנמצא מועדון מתאים.

אורי404

New member
יעקב. פעמים הבאות שאתם מופיעים

עדיין במשא ומתן איתנו לגבי הפצה בחנויות. מצטער שלא אמרתי קודם, אבל אם כוונתך הייתה לבוא הרי שאין צורך שתלך כל-כך רחוק - במהלך החודש הקרוב אנחנו נופיע כ-3 פעמים בת"א, פעם אחת בחיפה ואולי אפילו נבוא לבירת הנגב, בתנאי שנמצא מועדון מתאים.
יעקב. פעמים הבאות שאתם מופיעים
במקום זה או אחר, השתדל בבקשה לעדען מוקדם יותר. אני מאוד מקווה שייצא לי להיות בהופעה שלכם. ועד אז,
מחר.

fireman

New member
אחלה מעולה!

אחלה מעולה!
נשאר לי לקוות שבאמת תגיעו לבירת הנגב. אני יכול להמליץ על ה"בארקה"

יעקב!

יעקב!
איך אתה לא מודיע דברים חשובם כאלה שבוע לפני?, עוד הייתי יכול לארגן אוטו ולהגיע...., חבל . בכל מקרה כשתהייה בת"א בכל אחת משלושת ההופעות שלך אתה חייב להודיע לי איפה ומתי!! איל

אני גם אנסה לבוא כשתהיו

יעקב!
איך אתה לא מודיע דברים חשובם כאלה שבוע לפני?, עוד הייתי יכול לארגן אוטו ולהגיע...., חבל . בכל מקרה כשתהייה בת"א בכל אחת משלושת ההופעות שלך אתה חייב להודיע לי איפה ומתי!! איל
אני גם אנסה לבוא כשתהיו
בתל אביב נדבר במסרים.

JayZed

New member
הוא לא הניע, החשמל לא מגיע לסטרטר

איפה התמונות?אני מת לדעת אם הוצאתם
את המסתערבים...
הוא לא הניע, החשמל לא מגיע לסטרטר
בכלל - כאילו שיש איזה נתק בדרך. על הדאשבורד הכל דולק, אבל ההינע - אפס תגובה, אפילו עם זוג מצברים מחוברים בו זמנית. תמונות אעלה מחר. היום לא היה לי זמן.

846

Active member
../images/Emo45.gif מחכה לראות הופעה!

יעקב!
מחכה לראות הופעה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה