מנחה לסופשבוע!!!

מצב
הנושא נעול.

tzvika pick

New member
ואוו! עבירות בריונות חמורות מאוד!

שלילי,זה יקח עוד זמן,ובנוסף לכך...
לפני כמה ימים הוא חובל במתכוון,כנראה ע"י "מחבלים" שנשלחו "מטעם" קבלן שמירה שהפסיד במכרז,הם עלו לתא המפעיל המשותק,ונפצו את החלונות שם,שחלקם נפתחים וחלקם קבועים.בנוסף לכך הם התניעו טרקטור/בולדוזר D-10 כבד ודרדרו אותו לתהום(דיווחים על-כך הושמעו ביומיים האחרונים בחדשות האזוריות של רדיו דרום 95.8FM),נזק של כ-500,000 שקל,הבולדוזר נפל לתהום על ראשו/גגו(תמונות בהמשך).ערב אחד בזמן שהמשמרת שלנו שהתה בהפסקת-אוכל בין 19:15 ל-20:15,שברו "מחבלים" את מנעולי תחנת-הדלק של המכרה והספיקו לגנוב כ-1,100 ליטר סולר. המשטרה חוקרת לאחר שהוגשו תלונות בתחנות ערד ודימונה,והאבטחה ההיקפית הוגברה.
מקווה שהאשמים יתפסו ויעמדו לדין. נזק לחלונות לא נשמע לי רציני במיוחד. לגבי הבולדוזר - אני מבין שהוא הושבת?

אלון 58

New member
בודאי,אולי רק ביום ראשון יחולץ

מקווה שהאשמים יתפסו ויעמדו לדין. נזק לחלונות לא נשמע לי רציני במיוחד. לגבי הבולדוזר - אני מבין שהוא הושבת?
בודאי,אולי רק ביום ראשון יחולץ
תמונה
לא איכותית בחשכה,של הבולדוזר ההפוך.

אלון 58

New member
במקרה שלנו,זהו הדרום הפרוע!!!

מה זה המערב הפרוע הזה
זה חלק מההפקרות ששולטת בחיינו,מחבלים ושודדים מסוג זה מוגנים ע"י החוק,הם מרגישים שהכל מותר להם,גם אם יתפסו,אין מערכת ענישה,הכל פרוץ.

הפקרות זה לא מילה במקרה

זה חלק מההפקרות ששולטת בחיינו,מחבלים ושודדים מסוג זה מוגנים ע"י החוק,הם מרגישים שהכל מותר להם,גם אם יתפסו,אין מערכת ענישה,הכל פרוץ.
הפקרות זה לא מילה במקרה
כזה אני רואה ואין מה להגיד,.

אלון 58

New member
מסרים מחזירי-אור על צמ"כ

מנחה לסופשבוע!!!
יום חמישי,03/11/2005 בבוקר,כביש 60,ממש לפני הכניסה לבאר-שבע,אוטובוס ממוגן מגיע מאזור מסוכן לכיוון בירת הנגב.
מסרים מחזירי-אור על צמ"כ
מבצע חדש וטרי מהימים האחרונים בחברתנו:מדבקות על הכלים,שהן גם מחזירות-אור,וגם מעבירות מסרים חשובים.

אלון 58

New member
מדבקת-מסר זוהרת...

מנחה לסופשבוע!!!
יום חמישי,03/11/2005 בבוקר,כביש 60,ממש לפני הכניסה לבאר-שבע,אוטובוס ממוגן מגיע מאזור מסוכן לכיוון בירת הנגב.
מדבקת-מסר זוהרת...
גם על מגן תא-הנהג של הארגז(הייבר).

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif ושבת שלום לכולם../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo70.gif

מנחה לסופשבוע!!!
ושבת שלום לכולם

מצב
הנושא נעול.
למעלה