מנחה לסופשבוע!!!

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
מנחה לסופשבוע!!!

מנחה לסופשבוע!!!
יום חמישי,03/11/2005 בבוקר,כביש 60,ממש לפני הכניסה לבאר-שבע,אוטובוס ממוגן מגיע מאזור מסוכן לכיוון בירת הנגב.

yaser21386

New member
כביש 60? זה לא מגיע בסוף לצומת מגיד

מנחה לסופשבוע!!!
יום חמישי,03/11/2005 בבוקר,כביש 60,ממש לפני הכניסה לבאר-שבע,אוטובוס ממוגן מגיע מאזור מסוכן לכיוון בירת הנגב.
-ו ועובר גם בג'נין????????

כביש 60

-ו ועובר גם בג'נין????????
כביש 60
התואי המקורי של כביש 60 היה (מדרום לצפון) באר שבע- חברון- בית לחם- ירושלים- רמאללה- שכם- ג'נין- עפולה- נצרת. (הוא מעולם לא הגיע לצומת מגידו לפי דעתי אתה מתבלבל עם כביש 66 חיפה- ג'נין). כיום הכביש הוא אוסף של כבישים עוקפים באר שבע- עוקף חלחול- כביש המנהרות (עוקף בית לחם)- ירושלים- עוקף רמאללה- ובאיזור שכם וג'נין הכביש כבר לא ממש ברור.

אלון 58

New member
בהמשך:סבב צלומים לבקשת fireman.

מנחה לסופשבוע!!!
דברנו בעבר הקרוב על תחנות של קווים שכבר אינם,אני כמעט בטוח שערן יודע היכן ממוקמת תחנה זו,ומה היה קו 25 בעבר,יהיה מעניין לי לדעת.

fireman

New member
שדרות אורי צבי גרינברג

דברנו בעבר הקרוב על תחנות של קווים שכבר אינם,אני כמעט בטוח שערן יודע היכן ממוקמת תחנה זו,ומה היה קו 25 בעבר,יהיה מעניין לי לדעת.
שדרות אורי צבי גרינברג
בכניסה לרמות א, ליד הגשר של הבית ספר. קו 25 כבר לא קיים היום, 4 פועל בשיא המרץ ואליו יצטרף ביום שלישי קו 24.

אלון 58

New member
מה שנכון נכון!

שדרות אורי צבי גרינברג
בכניסה לרמות א, ליד הגשר של הבית ספר. קו 25 כבר לא קיים היום, 4 פועל בשיא המרץ ואליו יצטרף ביום שלישי קו 24.
מה שנכון נכון!
ידוע לך מה זה היה בעבר קו 25?

יונתן32

New member
בשנת 2002 פחות או יותר תוכננו קווים

26,25 התיכנון היה ששתי הקווים הללו היו מעגלים .... קו 26 כמו שהוא קיום עושה סיבובים בתוך השכונות בכל העיר ..וקו 25 התיכנון שלו היה לעשות סיבובים מחוץ לשכונות....קו 26 יצא לפועל בזמנו..וקו 25 לא יצא לפועל....לעולם ואף לא נמכר למטרודן

gay1982

New member
קו 25 תוכנן קקו סיבובי.

26,25 התיכנון היה ששתי הקווים הללו היו מעגלים .... קו 26 כמו שהוא קיום עושה סיבובים בתוך השכונות בכל העיר ..וקו 25 התיכנון שלו היה לעשות סיבובים מחוץ לשכונות....קו 26 יצא לפועל בזמנו..וקו 25 לא יצא לפועל....לעולם ואף לא נמכר למטרודן
קו 25 תוכנן קקו סיבובי.
לבסוף ךפני כשנתיים וחצי בערך, הוציאו את קו 25 לפועל. הוא היה קו שעשה את אותו מסלול שקו 24 החדש הולך לעשות. הייתה לו תחנה בעיר העתיקה מול גלידה באר שבע, ליד התחנה של קו 8. ואני זוכר ששמו לו תחנה בין העיריה לבית חולים, בקטע כביש שאין בו אף תחנת אוטובוס.

יונתן32

New member
לא! לפני הקו 25 הזה היה קו 25 מקורי

קו 25 תוכנן קקו סיבובי.
לבסוף ךפני כשנתיים וחצי בערך, הוציאו את קו 25 לפועל. הוא היה קו שעשה את אותו מסלול שקו 24 החדש הולך לעשות. הייתה לו תחנה בעיר העתיקה מול גלידה באר שבע, ליד התחנה של קו 8. ואני זוכר ששמו לו תחנה בין העיריה לבית חולים, בקטע כביש שאין בו אף תחנת אוטובוס.
לא! לפני הקו 25 הזה היה קו 25 מקורי
קו שהיה אמור להיות לצאת לפועל שלא יצא הקו הזה לא קיים!

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif לכולם על המידע!!!

לכולם על המידע!!!

אלון 58

New member
מי מהדרומיים יודע היכן זה?

מנחה לסופשבוע!!!
מי מהדרומיים יודע היכן זה?
ערן,אולי אוהד אסטון או מישהו אחר יודע היכן ממוקמת תחנה זו?

אלון 58

New member
שלילי,זה יקח עוד זמן,ובנוסף לכך...

מה שלום המחפר החשמלי?
סיפרת שהתקלקל לא מזמן. האם תוקן כבר?
שלילי,זה יקח עוד זמן,ובנוסף לכך...
לפני כמה ימים הוא חובל במתכוון,כנראה ע"י "מחבלים" שנשלחו "מטעם" קבלן שמירה שהפסיד במכרז,הם עלו לתא המפעיל המשותק,ונפצו את החלונות שם,שחלקם נפתחים וחלקם קבועים.בנוסף לכך הם התניעו טרקטור/בולדוזר D-10 כבד ודרדרו אותו לתהום(דיווחים על-כך הושמעו ביומיים האחרונים בחדשות האזוריות של רדיו דרום 95.8FM),נזק של כ-500,000 שקל,הבולדוזר נפל לתהום על ראשו/גגו(תמונות בהמשך).ערב אחד בזמן שהמשמרת שלנו שהתה בהפסקת-אוכל בין 19:15 ל-20:15,שברו "מחבלים" את מנעולי תחנת-הדלק של המכרה והספיקו לגנוב כ-1,100 ליטר סולר. המשטרה חוקרת לאחר שהוגשו תלונות בתחנות ערד ודימונה,והאבטחה ההיקפית הוגברה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה