היי לכולם, חזרתי

מצב
הנושא נעול.
היי לכולם, חזרתי

היי לכולם, חזרתי
אחרי שבוע, כולל שתי נסיעות ארוכות ברכבת. היו לי קטעים מרגשים בטריאסט שקשורים לתולדות המשפחה שלי שברחה לשם מוינה. אבל כל זה כשאתאושש קצת. אל על ממש בסדר.

../images/Emo160.gif,ברוך השב לארץ הקודש בני!

היי לכולם, חזרתי
אחרי שבוע, כולל שתי נסיעות ארוכות ברכבת. היו לי קטעים מרגשים בטריאסט שקשורים לתולדות המשפחה שלי שברחה לשם מוינה. אבל כל זה כשאתאושש קצת. אל על ממש בסדר.
,ברוך השב לארץ הקודש בני!

ברוך הבא מאבו איל....

היי לכולם, חזרתי
ברוך הבא מאבו איל....

ברוך הבא מחבר של אבן אבו-איל../images/Emo8.gif

היי לכולם, חזרתי
ברוך הבא מחבר של אבן אבו-איל

תגיד לאבו איל

היי לכולם, חזרתי
תגיד לאבו איל
שאם יואיל בטובו להסתכל בפורום, הוא יראה תמונה של מכונית חלומותיו לבושה במדי משטרה, נראה את הדבר הזה במרדף אחרי פרארי...

זה האוטו הנכון למקום הנכון...

תגיד לאבו איל
שאם יואיל בטובו להסתכל בפורום, הוא יראה תמונה של מכונית חלומותיו לבושה במדי משטרה, נראה את הדבר הזה במרדף אחרי פרארי...
תראה בני, באיטליה זה לא מעניין אותם לרדוף אחרי פושעם מהמאפייה. לכן פנדה או מרבאה היא הפתרון הנכון. מה שמעניין אותם זה אוכל, יין, ועוד משהו.. אבו איל.

בוא נאמר שכדי לרדוף אחרי העוד משהו

תראה בני, באיטליה זה לא מעניין אותם לרדוף אחרי פושעם מהמאפייה. לכן פנדה או מרבאה היא הפתרון הנכון. מה שמעניין אותם זה אוכל, יין, ועוד משהו.. אבו איל.
בוא נאמר שכדי לרדוף אחרי העוד משהו
או המאפיה, יש להם גם את זה...

היות והאונו לא בצבעי משטרה

רגע.. יש שם גם אונו לבנה..
מכונית השנה 1993... עם זה רודפים, לא עם האלפא שמתקלקלת כל הזמן..
היות והאונו לא בצבעי משטרה
אז ייתכן שהיא של הנרדפים או הנרדפות.... מתוך נסיון הסטורי של העם האיטלקי עם המאפיה וההצלחה "המסחררת" של משטרת איטליה במיגורה, ייתכן באמת שזה בגלל שהמכוניות של המשטרה נראות כמו שהן נראות. אולי תציע למשטרת איטליה לעבור לרכב העתיד, המחר, זה שלא מתקלקל ולא יתקלקל, הלוגן?

אורי404

New member
לא יודע איך הוא בנסיעות, אך זהו |או

תגיד לאבו איל
נאה למדי מבחינת העיצוב ובפנדות החדשות העיצוב לא מתקרב לעומת האוטו שבתמונה.בסך הכל מדובר על אוטו קטן וזול (יותר מהפיאט אונו). לפיאט פנדה היתה גם גרסה עם הנעה כפולה.

הרכב בתמונה הוא 4X4

נאה למדי מבחינת העיצוב ובפנדות החדשות העיצוב לא מתקרב לעומת האוטו שבתמונה.בסך הכל מדובר על אוטו קטן וזול (יותר מהפיאט אונו). לפיאט פנדה היתה גם גרסה עם הנעה כפולה.
הרכב בתמונה הוא 4X4

אורי404

New member
../images/Emo51.gif בקיצור, עושה רושם שזה אוטו

הרכב בתמונה הוא 4X4
בקיצור, עושה רושם שזה אוטו
נחמד למדי וממש לא הייתי מתנגד שיהיה לי כזה (למרות שזה פיאט והאמינות הסבירה במקרה הטוב והפחות סבירה במקרה הפחות טוב).

davidfainshtein

Member
מנהל
ברוך הבא, בני!

היי לכולם, חזרתי
ברוך הבא, בני!

מיני-מידיבוס תלת סרני בוינה

היי לכולם, חזרתי
מתוצרת מרצדס, החליף את המידיבוסים.

זהו פולקסוואגן T5 אם איני טועה

מתוצרת מרצדס, החליף את המידיבוסים.
עם מרכב של Kutsenits, שאכן החליפו את המידיבוסים מתוצרת Graf&Stift שיוצרו תחת רישום של מ.א.ן, בשלדה המקבילה למידיבוסים נמוכי הרצפה שיש בארץ - 11.220 HOCL-NL, עם מרכב ברשיון מוולבו (מזכיר את המרכב של וולבו B10L).

*רישום=רישיון

עם מרכב של Kutsenits, שאכן החליפו את המידיבוסים מתוצרת Graf&Stift שיוצרו תחת רישום של מ.א.ן, בשלדה המקבילה למידיבוסים נמוכי הרצפה שיש בארץ - 11.220 HOCL-NL, עם מרכב ברשיון מוולבו (מזכיר את המרכב של וולבו B10L).
*רישום=רישיון

מצב
הנושא נעול.
למעלה