האם אפשרי

מצב
הנושא נעול.

Master18

New member
האם אפשרי

האם אפשרי
לקנות כרטיס רכבת מתל אביב לחיפה, אבל לא לעלות על הרכבת הבין עירונית אלא לעלות על רכבת פרברית שתעצור בכל תחנה עד לבנימינה (נגיד ואני רוצה להתרשם קצת מכל תחנה בדרך מת"א לחיפה, כלומר לרדת בכל תחנה)ואז מבנימינה להמשיך צפונה ושוב לעצור בכל תחנה השאלה אם מבחינת הכרטיסן שיבדוק את הכרטיס שלי (שעליו כתוב ת"א חיפה) זה יהיה תקין?

arielguelman

New member
בוודאי שכן

האם אפשרי
לקנות כרטיס רכבת מתל אביב לחיפה, אבל לא לעלות על הרכבת הבין עירונית אלא לעלות על רכבת פרברית שתעצור בכל תחנה עד לבנימינה (נגיד ואני רוצה להתרשם קצת מכל תחנה בדרך מת"א לחיפה, כלומר לרדת בכל תחנה)ואז מבנימינה להמשיך צפונה ושוב לעצור בכל תחנה השאלה אם מבחינת הכרטיסן שיבדוק את הכרטיס שלי (שעליו כתוב ת"א חיפה) זה יהיה תקין?
בוודאי שכן
אף אחד לא מכריח אותך לנסוע במהירה/ישירה. אז ככה אתה יורד בתחנת בינימינה ועובר לרציף 3 ומשם יוצאת הרכבת לאשקלון/אשדוד/רחובות והכרטיסן לא יגיד לך כלום כי הרכבת עוצרת בת''א

Master18

New member
אז בתיאוריה

בוודאי שכן
אף אחד לא מכריח אותך לנסוע במהירה/ישירה. אז ככה אתה יורד בתחנת בינימינה ועובר לרציף 3 ומשם יוצאת הרכבת לאשקלון/אשדוד/רחובות והכרטיסן לא יגיד לך כלום כי הרכבת עוצרת בת''א
אז בתיאוריה
אני יכול לקנות כרטיס מנהריה לבאר שבע ולרדת בכל תחנה שאני רוצה כל עוד היא נמצאת על על אותו קו כלומר אני לא אוכל לרדת בראשונים למרות שהיא "לפני" באר שבע מבחינה גיאורפית

arielguelman

New member
לרדת אתה יכול..

אז בתיאוריה
אני יכול לקנות כרטיס מנהריה לבאר שבע ולרדת בכל תחנה שאני רוצה כל עוד היא נמצאת על על אותו קו כלומר אני לא אוכל לרדת בראשונים למרות שהיא "לפני" באר שבע מבחינה גיאורפית
לרדת אתה יכול..
להכנס לא ממש ....

raminec

New member
אתה יכול לרדת בכל תחנה

אז בתיאוריה
אתה יכול לרדת בכל תחנה
אך לא לצאת משטח התחנה עצמה. יציאה משטח התחנה ידפיס בכרטיס שלך שניצלת אותו ולא תוכל להכנס לשטח התחנה שוב ללא תשלום נוסף.

Master18

New member
תודה על התשובות

אתה יכול לרדת בכל תחנה
אך לא לצאת משטח התחנה עצמה. יציאה משטח התחנה ידפיס בכרטיס שלך שניצלת אותו ולא תוכל להכנס לשטח התחנה שוב ללא תשלום נוסף.
תודה על התשובות

fireman

New member
אתה יכול לרדת מהרכבת בכל התחנות

אז בתיאוריה
אתה יכול לרדת מהרכבת בכל התחנות
לאורך הקו בלבד אבל אתה לא יכול לצאת משטח התחנה נניח קנית כרטיס ב"ש נהריה, עצרת בקרית גת, העברת את הכרטיס במכונה ויצאת מהתחנה, הלך הכרטיס. כל עוד אתה לא מעביר את הכרטיס במכונות אין לך שום בעיה.

Golf Bravo

New member
בהחלט! רצוי ביותר לחובבי רכבות.

האם אפשרי
בהחלט! רצוי ביותר לחובבי רכבות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה