עוד שרשור JPG ישנות ומוקטנות!!!

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member

בשנת 1992 הייתי מסייע לחברת אירוס-ירוחם בזה שהייתי מסיע את הנהגים של קווי ערד ורותם לכסייפה,מחזיר את האוטובוס לערד,ואחר-כך מוסר אותו למשרד הסעות מקומי שלא היו ברשותו אוטובוסים,כדי שנהגי משרד זה יבצעו הסעות לבסיס נבטים.כך צלמה אותי רעיתי באחד המקרים בהם הבאתי VANHOOL כזה הביתה,בין הסעת הנהגים,לבין מסירתו למשרד ההוא.

אלון 58

New member
הנה עוד שלג

בשנת 1992 הייתי מסייע לחברת אירוס-ירוחם בזה שהייתי מסיע את הנהגים של קווי ערד ורותם לכסייפה,מחזיר את האוטובוס לערד,ואחר-כך מוסר אותו למשרד הסעות מקומי שלא היו ברשותו אוטובוסים,כדי שנהגי משרד זה יבצעו הסעות לבסיס נבטים.כך צלמה אותי רעיתי באחד המקרים בהם הבאתי VANHOOL כזה הביתה,בין הסעת הנהגים,לבין מסירתו למשרד ההוא.
הנה עוד שלג
פברואר 1992,שלג עד צפון הנגב.מסוף אגד בערד(לפני שהפך ל"תחנה מרכזית") מכוסה שלג גם הוא.צולם מבנין המשטרה הסמוך,שאז שמשתי כמתנדב ביחידת המדים של המשמר-האזרחי(מתמי"ד).

תמונה נדירה, סחטיין../images/Emo70.gif

הנה עוד שלג
פברואר 1992,שלג עד צפון הנגב.מסוף אגד בערד(לפני שהפך ל"תחנה מרכזית") מכוסה שלג גם הוא.צולם מבנין המשטרה הסמוך,שאז שמשתי כמתנדב ביחידת המדים של המשמר-האזרחי(מתמי"ד).
תמונה נדירה, סחטיין

אלון יש אישור לעלות את התמונה

הנה עוד שלג
אלון יש אישור לעלות את התמונה
בפורום מזג אויר ???

אלון 58

New member
מידיבוס עירוני בלונדון

מידיבוס עירוני בלונדון
צולם בספטמבר 1996,כשלקחתי אז את רעיתי ללונדון,אנגליה,כמתנת יום-הולדת כשהיתה בת 35 (כמה ימים לפני הנסיעה "הפתעתי" אותה ואת משפחתנו בזמן ארוע משפחתי,כשהוצאתי מארנק והצגתי לכולם זוג כרטיסי-טיסה של BRITISH AIRWAYS ,שכללו כרטיס שבועי זוגי משולב לאוטובוסים ולתחתית של לונדון).

בועז ל

New member
אני דווקא רואה בתמונה ענתיקה יפהפיה

מידיבוס עירוני בלונדון
צולם בספטמבר 1996,כשלקחתי אז את רעיתי ללונדון,אנגליה,כמתנת יום-הולדת כשהיתה בת 35 (כמה ימים לפני הנסיעה "הפתעתי" אותה ואת משפחתנו בזמן ארוע משפחתי,כשהוצאתי מארנק והצגתי לכולם זוג כרטיסי-טיסה של BRITISH AIRWAYS ,שכללו כרטיס שבועי זוגי משולב לאוטובוסים ולתחתית של לונדון).
אני דווקא רואה בתמונה ענתיקה יפהפיה
איפה המידיבוס?

אלון 58

New member
תוך כדי כתיבת תגובה זו...השעה 23:08

למען האמת...
התמונה דוקא כוונה לענתיקה,אבל כאן עלינו להתיחס למידיבוס,עם סימון של קו 42.
תוך כדי כתיבת תגובה זו...השעה 23:08
כלשהו עושה "חראקות" ומשתולל מול חלון חדר-העבודה שלי,וכנראה במקרה ניידת משטרה סיירה כאן,והשוטרים בה קלטו אותו.התפתח מולי מרדף,רצתי לסלון,שם יש לי "תצפית" מערבה להמשך רחוב יהודה,המכונית נסעה ברחוב כמטורפת,וניידת המשטרה בעקבותיה במהירות תוך כדי הפעלת סירנה ואור כחול מהבהב=רגע קטן לא משעמם בערד השקטה בדרך-כלל

אלון 58

New member
מסוף האוטובוסים בדרום-סיני

רעיתי נסעה באוגוסט 2000 עם חברה לאזור שרם-א-שייח',וכך היא הצטלמה ליד האוטובוס שעמדו לנסוע בו עד מעבר טאבה,במסוף של חברת EAST-DELTA המצרית,בדרכן חזרה אל אילת(דרך-אגב:חברה זו קיימה בעבר יחד עם אגד את קו 100 של אז בין תל-אביב וקהיר,לא ידוע לי אם הקו פועל כיום).

522 אוקטן

New member
פועל מטאבה

רעיתי נסעה באוגוסט 2000 עם חברה לאזור שרם-א-שייח',וכך היא הצטלמה ליד האוטובוס שעמדו לנסוע בו עד מעבר טאבה,במסוף של חברת EAST-DELTA המצרית,בדרכן חזרה אל אילת(דרך-אגב:חברה זו קיימה בעבר יחד עם אגד את קו 100 של אז בין תל-אביב וקהיר,לא ידוע לי אם הקו פועל כיום).
פועל מטאבה
3 פעמים ביום עם מספר חלופות בתוך סיני. המחיר אגב,55 לירות מצריות לקהיר. (40 ומשהו ש"ח)

אלון 58

New member
עוד מהתצוגה בתמח"ת...

עוד מהתצוגה בתמח"ת...
מיני-מונית איטלקית בצורת פיאט 600. במדינות "נורמליות" היה מתיר משרד-תחבורה כלשהו למונית להיות עם 2 דלתות בלבד?ראיתי תמונות שבמכסיקו יש מוניות קטנות עם 2 דלתות,בדרך-כלל מסוג VW-חיפושית.

אורי404

New member
כרגיל. תמונות מעולות.

עוד מהתצוגה בתמח"ת...
מיני-מונית איטלקית בצורת פיאט 600. במדינות "נורמליות" היה מתיר משרד-תחבורה כלשהו למונית להיות עם 2 דלתות בלבד?ראיתי תמונות שבמכסיקו יש מוניות קטנות עם 2 דלתות,בדרך-כלל מסוג VW-חיפושית.
כרגיל. תמונות מעולות.

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif,רק שהן ישנות...

כרגיל. תמונות מעולות.
,רק שהן ישנות...
צולמו על נגטיב,לאחרונה הומרו על דיסק לפורמט דיגיטלי בחנות צילום שאני "עובד" עמה,והוקטנו באמצעות ה-E'MAIL שלי,מתנצל על איכותן הלא כל-כך טובה.

אלון 58

New member
פברואר 2001...

פברואר 2001...
יצאנו דרך עבודתי לטיול מאורגן בצ'כיה ובגרמניה(פראג,קרלובי-וארי,דרזדן).אוטובוס דו-קומתי זה שימש אותנו שם.רעיתי צלמה אותי מבחוץ(נראה עם חולצה באפור-שחור),באותו הבוקר בו היתה הנסיעה מפראג לדרזדן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה