כרטיסן ברכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

yaser21386

New member
כרטיסן ברכבת ישראל

כרטיסן ברכבת ישראל
בנסיעתי היום בפרברית חוף הכרמל - עכו ראיתי מראה זוועתי. מראה שאם הוא לא יחיד אז יקח הרבה זמן לרכבת להתקדם הלאה. כרטיסן שפיצח גרעינים, פשוט השליך את שאריות קליפות הגרעינים היישר לרצפה ללא בושה וללא התחשבות במסובים. לא שיטרח לגשת לפח אשפה קרוב ויזרוק את הפסולת שלו אל תוכו. רק רכבת!

התלונן לפניות הציבור...

כרטיסן ברכבת ישראל
בנסיעתי היום בפרברית חוף הכרמל - עכו ראיתי מראה זוועתי. מראה שאם הוא לא יחיד אז יקח הרבה זמן לרכבת להתקדם הלאה. כרטיסן שפיצח גרעינים, פשוט השליך את שאריות קליפות הגרעינים היישר לרצפה ללא בושה וללא התחשבות במסובים. לא שיטרח לגשת לפח אשפה קרוב ויזרוק את הפסולת שלו אל תוכו. רק רכבת!
התלונן לפניות הציבור...
לא שיעשו עם זה משהו, אבל התלונן. אני אישית הייתי פונה למנהל התחנה, ולפניות הציבור.

אורי404

New member
אני הייתי בודק את שמו של הכרטיסן

התלונן לפניות הציבור...
לא שיעשו עם זה משהו, אבל התלונן. אני אישית הייתי פונה למנהל התחנה, ולפניות הציבור.
אני הייתי בודק את שמו של הכרטיסן
ומספר העובד שלו. אם אני לא טועה, הוא אמור להזדהות, אם אני שואל את שמו. על כל פנים, בתחנה בה הייתי יורד הייתי פונה למנהל התחנה (בהרבה מקרים הם אנשים עלאכיפאק) ומדווח על המקרה.

OMER G17

New member
חצוף!

כרטיסן ברכבת ישראל
חצוף!
סתם מתוך עניין..לאן נסעת? אגב אני הייתי שולח פרטים לרכבת ישראל...אם יש לך כוח...תעשה את זה

בועז ל

New member
ירב אגמון לשירותך בכל עניין ודבר../images/Emo8.gif

כרטיסן ברכבת ישראל
ירב אגמון לשירותך בכל עניין ודבר

yaser21386

New member
לא אטרח להגיש תלונה

יריב אגמון כמובן.
ובהזדמנות זו כדאי שתפגוש אותו אישית, פנים אל פנים . והכי חשוב ! אל תשכח לקחת איתך אותי ואת אוהד אסטון לגיבוי...
לא אטרח להגיש תלונה
צריך להיות אדיש כמו כולם. ולחריששששששששששש........

hck

New member
מה חדש ../images/Emo35.gif

כרטיסן ברכבת ישראל
מה חדש

ישנם הרבה פקחים ששמים ז*ן על העבודה שלהם והם עושים דברים "לא מנומסים" שהם דורשים מהנוסעים ברכבת לא לעשות (כמו רגלים על הכסא).

muki123

New member
חמור שזה קורה. אני עוד לא נתקלתי

מה חדש

ישנם הרבה פקחים ששמים ז*ן על העבודה שלהם והם עושים דברים "לא מנומסים" שהם דורשים מהנוסעים ברכבת לא לעשות (כמו רגלים על הכסא).
חמור שזה קורה. אני עוד לא נתקלתי
בתופעה זו

מצב
הנושא נעול.
למעלה