שלום,

מצב
הנושא נעול.

Lost in you ©

New member
שלום,

שלום,
השאלה שלי היא האם באוטובוסים של אגד יש דבר כזה "כרטיס נוער"? כלומר, כרטיס במחיר מוזל באוטובוסים שבין ירושלים לחיפה. חברה שלי עלתה בכרטיס כזה מי-ם לחיפה וכשאני רציתי גם לעלות בכרטיס מוזל טירטרו אותי ואח"כ אמרו לי שאין דבר כזה.

arielguelman

New member
לא חושב..

שלום,
השאלה שלי היא האם באוטובוסים של אגד יש דבר כזה "כרטיס נוער"? כלומר, כרטיס במחיר מוזל באוטובוסים שבין ירושלים לחיפה. חברה שלי עלתה בכרטיס כזה מי-ם לחיפה וכשאני רציתי גם לעלות בכרטיס מוזל טירטרו אותי ואח"כ אמרו לי שאין דבר כזה.
לא חושב..
כי כרטיסיות נוער הם רק בתוך הערים

matany

New member
לא רק בתוך הערים...

לא חושב..
כי כרטיסיות נוער הם רק בתוך הערים
לא רק בתוך הערים...
יש כרטיסיות נוער גם בקווים הבין-עירוניים, עד נסיעות שמחירן כ 21 ש"ח... לגבי ירושלים חיפה אולי אפשר לקנות הלוך חזור נוער (ואז מקבלים 2 כרטיסים במחיר 1) אבל אני לא בטוח.

אין הולך חזור נוער בקו חיפה ירושלים

לא רק בתוך הערים...
יש כרטיסיות נוער גם בקווים הבין-עירוניים, עד נסיעות שמחירן כ 21 ש"ח... לגבי ירושלים חיפה אולי אפשר לקנות הלוך חזור נוער (ואז מקבלים 2 כרטיסים במחיר 1) אבל אני לא בטוח.
הלוך חזור נוער אפשר לקנות רק בנסיעות שהמחיר שלהן הוא 17.7 או 20 ש"ח

846

Active member
כרטיסיות של 2 נסיעות לנוער ניתן

הלוך חזור נוער אפשר לקנות רק בנסיעות שהמחיר שלהן הוא 17.7 או 20 ש"ח
לקנות בקודים הבאים: קוד 10: 17.70 ש"ח קוד 11: 20 ש"ח קוד 12 : 21.5 ש"ח נוער: מגיל 5 עד 18 ללא צורך בתעודת תלמיד. מקוד 14 ומעלה הנחות ניתנות עם הצגת תעודת תלמיד הניתנת בד"כ בהסדר עם ביה"ס.

Lost in you ©

New member
תודה רבה לכל העונים

לקנות בקודים הבאים: קוד 10: 17.70 ש"ח קוד 11: 20 ש"ח קוד 12 : 21.5 ש"ח נוער: מגיל 5 עד 18 ללא צורך בתעודת תלמיד. מקוד 14 ומעלה הנחות ניתנות עם הצגת תעודת תלמיד הניתנת בד"כ בהסדר עם ביה"ס.
תודה רבה לכל העונים

מצב
הנושא נעול.
למעלה