האחרון בגוש

מצב
הנושא נעול.

srulik500

New member
האחרון בגוש

האחרון בגוש
קבלו את המאן הממוגן האחרון שעדיין עושה את הסבב לכיסופים היום בבקר

srulik500

New member
גשר מור

האחרון בגוש
גשר מור
וגם את את האוטובוס של אגד אולי האחרון מתחת לגשר מור בגוש קטיף לפני הפרוק ,צולם היום ב6 בערב

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif

הגשר בפרוק

יצחקA

New member
אני רואה מידי פעם מכונה שונה של

האחרון בגוש
יונייטד ממוגנת ( מ 2340-2349) חונה בלילה באיזור רח' גורדון בן יהודה/הירקון בת"א. אני ראיתי פעם את הנהג אשל האוטובוס יוצא ממנו ואף מטייל עם הכלב שלו שם. משם הבנתי שהוא גר שם. אגב, עם הנהג הזה נסעתי וחזרתי מהרבה אבט"שים בשירות הצבאי. לא יודע אם מותר לי לפרסם באינטרנט לאן... מדוע הנהג מחנה את האוטובוס שלו לייד ביתו? ( בטח יש מישהו מחבורת הרלס שיודע על איזה אוטובוס ונהג אני מדבר).

אורי404

New member
עד כמה שאני יודע אסורה 'חניית בית'

יונייטד ממוגנת ( מ 2340-2349) חונה בלילה באיזור רח' גורדון בן יהודה/הירקון בת"א. אני ראיתי פעם את הנהג אשל האוטובוס יוצא ממנו ואף מטייל עם הכלב שלו שם. משם הבנתי שהוא גר שם. אגב, עם הנהג הזה נסעתי וחזרתי מהרבה אבט"שים בשירות הצבאי. לא יודע אם מותר לי לפרסם באינטרנט לאן... מדוע הנהג מחנה את האוטובוס שלו לייד ביתו? ( בטח יש מישהו מחבורת הרלס שיודע על איזה אוטובוס ונהג אני מדבר).
באוטובוסים של תחבורה ציבורית. למעט מקרים מסויימים של נהגים שמתגוררים מעבר לקו הירוק ועוד. אולם, במקרה בו אתה מתאר לא מדובר באוטובוס של תחבורה ציבורית (דן), אלא של הסעות פרטיות (יונייטד טורס).

יצחקA

New member
איך אתה יודע שהאוטובוס שייך להסעות

באוטובוסים של תחבורה ציבורית. למעט מקרים מסויימים של נהגים שמתגוררים מעבר לקו הירוק ועוד. אולם, במקרה בו אתה מתאר לא מדובר באוטובוס של תחבורה ציבורית (דן), אלא של הסעות פרטיות (יונייטד טורס).
פרטיות? אני נסעתי מס' פעמים ים הנהג הזה במס' אוטובוסים שונים, פעם ב 2345 ופעם ב 2341. אני רואה שחונה שם כל פעם אוטובוס אחר ולא כל יום אוטובוס קבוע, יכול להיות שהוא מבצע טורים בקווים לאריאל?

אורי404

New member
האוטובוסים שכתבת, אכן שייכים לדן

פרטיות? אני נסעתי מס' פעמים ים הנהג הזה במס' אוטובוסים שונים, פעם ב 2345 ופעם ב 2341. אני רואה שחונה שם כל פעם אוטובוס אחר ולא כל יום אוטובוס קבוע, יכול להיות שהוא מבצע טורים בקווים לאריאל?
האוטובוסים שכתבת, אכן שייכים לדן
עצמה (לפחות בעבר). אולם, לעתים ישנן 'השאלות' מדן ליונייטד טורס ולהיפך. ליונייטד היה צורך באוטובוס ממוגן (נדמה לי שיש להם אחד בסך הכל), לכן הם השתמשו באוטובוסים שכתבת. כמו כן, 2455 שימש תקופה לא קצרה (ואולי, עד כה) את יונייטד טורס וניתן לראות לעתים HOCL "עממי" (2404-2440) נמצאים בשירות יונייטד. לפעמים זה להיפך. בחג חנוכה שהיה כמעט לפני שנתיים היה עומס על קווים 400/402 והמכונות של קו 149 היו בסידור ירושלים. בגלל הלחץ, היה בקו 149 SU של "יונייטד טורס".

האוטובוסים הנ"ל שייכים ליוניטד טורס

האוטובוסים הנ"ל שייכים ליוניטד טורס
והם ממוספרים 8341 ו-8345.

ע"פ תקנה 72 ב' לת"ת

ע"פ תקנה 72 ב' לת"ת
אסורה העמדתו של אוטובוס המיועד להסעת מעל 20 נוסעים בכל מקום שלא אושר ע"י הרשות המקומית להעמדת אוטובוס. המשטרה אוכפת את התקנה הנ"ל רק במקרים של תלונות השכנים ורק אחרי אזהרות חביבות שהשוטרים מזהירים את הנהג. ע"פ שיטת העבודה של החברות הפרטיות סידור חניה אחר הוא כמעט בילתי אפשרי (מצד שני הם יכולים לשנות שיטות עבודה). בארה"ב כל האוטובוסים של כל החברות חונים בחניונים מסודרים ולא קיים מצב של חניית אוטובוסים ברחובות.

exit_from_here

New member
אני כמעט בטוח שראיתי אותו אחה"צ

האחרון בגוש
אני כמעט בטוח שראיתי אותו אחה"צ
על הכביש ליד מפלסים בדרך צפונה,כנראה שסיים את עבודתו באזור הרצועה. ולאלה שמתעניינים בישנים-בימים האחרונים הייתי בגוש קטיף ונראו שם כמה גרוטאות שכנראה בעוד כמה שבועות הפלשתינים כבר יעבירו אותם להתכה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה