שרשור שאלות הכוונה 8/9/05

מצב
הנושא נעול.

Silviya Bammper

New member
שלום, שאלה ../images/Emo35.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור הכוונות לערים הגדולות וללשכות הגיוס ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות בקטגוריית מודיעין פורום תח"צ נסיעה טובה.
שלום, שאלה

אני צריכה להיות בבית אליהו (אבן גבירול 2) ביום ראשון בשעה 10. אני מגיעה מכיוון נתניה, כדאי לי לקחת אוטובוס לתחנה מרכזית חדשה ומשם לבית אליהו? או אולי לרדת בארלוזרוב ומשם לקחת עוד אוטובוס לאבן גבירול? (אם יש בכלל קו כזה)? ובאופן כללי כמה זמן תקח לי הנסיעה מנתניה לת"א בשעות האלה. ומתל -אביב (תחנה מרכזית חדשה\ארלוזרוב) לאבן גבירול? תודה מראש!

lklk2

New member
ראשון לציון לכפר חב"ד הכיצד??

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור הכוונות לערים הגדולות וללשכות הגיוס ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות בקטגוריית מודיעין פורום תח"צ נסיעה טובה.
אך אני מגיע מראשון לציון(לא משנה מאיפה)לתחנת הרכבת בכפר חב"ד?? בימי ראשון בשעות הבוקר!תודה!!!

lklk2

New member
ההגעה למחנה צאלים-עזרו לי בבקשה

ההגעה למחנה צאלים-עזרו לי בבקשה
אהלן אני משרת בבאליש(מחנה צאלים)ורציתי בבקשה לקבל שיטות להגיע לבסיס! קיום אני מכיר 2 שיטות בלבד! 1.לקיחת הסעה מסודרת מרידינג בתל אביב בימי ראשון בבוקר!(מה שלא נוח לי כי זה מקודם מידי בבוקר) 2.נסיעה מתחנה מרכזית באר שבע בקו 30!!!עכשיו מי שלא יודע קו 30 זה אחד הקווים המגעילים!!!לכן אני רוצה לוותר על דרך הגעה זאתי!ולמצוא דרך חלופית!! אני הבנתי שיוצא אוטובוס מתל אביב לצאלים ישירות כל יום!אם מישהו מכיר שמע בבקשה לתת פרטים! הבנתי שאפשר להגיע גם מתל אביב למועצה אזורית אשכול ומשמה יש עוד קווים לצאלים!אם מישהו שמע או מכיר שיתן פרטים בבקשה תודה!!

אלון 58

New member
אולי עדיפה לך הרכבת...

שלום, שאלה

אני צריכה להיות בבית אליהו (אבן גבירול 2) ביום ראשון בשעה 10. אני מגיעה מכיוון נתניה, כדאי לי לקחת אוטובוס לתחנה מרכזית חדשה ומשם לבית אליהו? או אולי לרדת בארלוזרוב ומשם לקחת עוד אוטובוס לאבן גבירול? (אם יש בכלל קו כזה)? ובאופן כללי כמה זמן תקח לי הנסיעה מנתניה לת"א בשעות האלה. ומתל -אביב (תחנה מרכזית חדשה\ארלוזרוב) לאבן גבירול? תודה מראש!
אולי עדיפה לך הרכבת...
רצוי לרדת בתל-אביב השלום,לחצות את דרך בגין,ולהמשיך עם קו 63,עד ליד מפגש אבן-גבירול קרליבך מרמורק,שם הכל קרוב.

ברכבת 7:27 מראשון...

אך אני מגיע מראשון לציון(לא משנה מאיפה)לתחנת הרכבת בכפר חב"ד?? בימי ראשון בשעות הבוקר!תודה!!!
יורד בלוד, 7:45 יש רכבת לכפר חב"ד

lklk2

New member
אני רוצה להגיע לשמה באוטובוס האמת

יורד בלוד, 7:45 יש רכבת לכפר חב"ד
אני רוצה להגיע לשמה באוטובוס האמת
בשעה 12:20 בערך בימי ראשון כי אני רוצה לקחת את הרכבת של 12:21 ללוד!ומלוד לבאר שבע! יש אוטובוס שמגיע לשמה?

Silviya Bammper

New member
תשובה

אולי עדיפה לך הרכבת...
רצוי לרדת בתל-אביב השלום,לחצות את דרך בגין,ולהמשיך עם קו 63,עד ליד מפגש אבן-גבירול קרליבך מרמורק,שם הכל קרוב.
תשובה
אני לא יכולה להגיע ברכבת כי היא לא בתוך העיר וזו בעיה להגיע אליה. אני מעדיפה להגיע באוטובוס, מה הדרך הכי טובה (באוטובוס)?

ה2

New member
יש לקחת בחשבון משך נסיעה של כשעה

תודה. אבל
כמה זמן תקח לי הנסיעה מנתניה לעזריאלי? ואם אני אחליט לקחת קו מתחנה מרכזית חדשה לאבן גבירול (קו70 נדמה לי) כמה זמן זה יקח? שוב,תודה מראש
יש לקחת בחשבון משך נסיעה של כשעה
ולא פחות מכך מזמן היציאה ועד להגעה לעזריאלי או תחנה מרכזית.

IntelliMe

New member
קו 70 בבוקר זה איזה 15 דקות

תודה. אבל
כמה זמן תקח לי הנסיעה מנתניה לעזריאלי? ואם אני אחליט לקחת קו מתחנה מרכזית חדשה לאבן גבירול (קו70 נדמה לי) כמה זמן זה יקח? שוב,תודה מראש
קו 70 בבוקר זה איזה 15 דקות
מניסיון, אני מרגיש בבית אליהו כאילו זה הבית השני שלי.. ביליתי שם הרבה שעות יקרות..

אלון 58

New member
מה שנוח לך...

תשובה
אני לא יכולה להגיע ברכבת כי היא לא בתוך העיר וזו בעיה להגיע אליה. אני מעדיפה להגיע באוטובוס, מה הדרך הכי טובה (באוטובוס)?
מה שנוח לך...
קשה להמליץ על "לוחות זמנים",הכל תלוי בעומסי התנועה,כל הצעה שנראית לך נוחה יותר,קבלי אותה,ושתהיה לך נסיעה טובה.

IntelliMe

New member
אפשר להסתפק באוטובוס אחד..

שלום, שאלה

לוקחים אוטובוס מנתניה לתל אביב, 600, 601, 605, לא משנה איזה מהם, ויורדים בתחנה שליד מרכז עזריאלי, משם לבית אליהו זו הליכה של 7 דקות. צירפתי מפה! העיגול זו תחנת האוטובוס, המלבן זה בית אליהו. הכתם הכתום שכתוב מעליו 'תל אביב השלום' זה מרכז עזריאלי.. סימנתי לך בחץ איך צריך ללכת.

אורי404

New member
דוקא כן משנה. זה תלוי מאיפה מנתניה.

לוקחים אוטובוס מנתניה לתל אביב, 600, 601, 605, לא משנה איזה מהם, ויורדים בתחנה שליד מרכז עזריאלי, משם לבית אליהו זו הליכה של 7 דקות. צירפתי מפה! העיגול זו תחנת האוטובוס, המלבן זה בית אליהו. הכתם הכתום שכתוב מעליו 'תל אביב השלום' זה מרכז עזריאלי.. סימנתי לך בחץ איך צריך ללכת.
בכל מקרה, את קו 601 לא כל כך כדאי לקחת כי הוא מאסף. אם יותאים מהתחנה המרכזית של נתניה, ישנו גם קו 650, שהוא הכי מהיר. כמו כן, מנתניה יש תחנת רכבת. יש את תחנת נתניה ואת תחנת בית יהושע, שנמצאת קרוב לדרום נתניה.

ה2

New member
650 מסיים פעולתו בשעה 07.20 וזה מעט

בכל מקרה, את קו 601 לא כל כך כדאי לקחת כי הוא מאסף. אם יותאים מהתחנה המרכזית של נתניה, ישנו גם קו 650, שהוא הכי מהיר. כמו כן, מנתניה יש תחנת רכבת. יש את תחנת נתניה ואת תחנת בית יהושע, שנמצאת קרוב לדרום נתניה.
650 מסיים פעולתו בשעה 07.20 וזה מעט
מוקדם כדי להגיע בשעה 10.00 לתל אביב.

fireman

New member
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 8/9/05../images/Emo41.gif

Silviya Bammper

New member
תודה רבה לכלכם! עזרתם לי מאוד../images/Emo39.gif

שלום, שאלה

תודה רבה לכלכם! עזרתם לי מאוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה