סרטונים נוסטלגיים

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
סרטונים נוסטלגיים

סרטונים נוסטלגיים
מכל מיני תקופות - כאן. מה שעשוי לעניין את הפורום: "תחנת הרכבת הטורקית בבאר שבע" - סרטון עם הסבר היסטורי על התחנה (אבל בלי צילומים ישנים) "רכבת ישראל מגיעה לבאר שבע" - נראה כמו שנות ה-50 המוקדמות. מישהו יודע מתי הסרט צולם? יש שם עוד הרבה קטעים, חדשים וישנים, מוצלחים יותר או פחות.

מעולה, ענק המון תודה רבה

סרטונים נוסטלגיים
מכל מיני תקופות - כאן. מה שעשוי לעניין את הפורום: "תחנת הרכבת הטורקית בבאר שבע" - סרטון עם הסבר היסטורי על התחנה (אבל בלי צילומים ישנים) "רכבת ישראל מגיעה לבאר שבע" - נראה כמו שנות ה-50 המוקדמות. מישהו יודע מתי הסרט צולם? יש שם עוד הרבה קטעים, חדשים וישנים, מוצלחים יותר או פחות.
מעולה, ענק המון תודה רבה

בועז ל

New member
../images/Emo51.gif נתון מעניין מהתקופה הטורקית

סרטונים נוסטלגיים
נתון מעניין מהתקופה הטורקית
הטורקים עפ"י אחד הסרטונים סללו מסילות בקצב של 500 מטר ומעלה ליום. כאשר עקבתי אחר הקמת הקו לי"ם, קצב הנחת המסילה עמד על 300 מטר ליום בקירוב.נו טוב , ככה זה בקו לי"ם :הכל הולך נגד הזמן...

eggedan777

New member
לא רק זה

הטורקים עפ"י אחד הסרטונים סללו מסילות בקצב של 500 מטר ומעלה ליום. כאשר עקבתי אחר הקמת הקו לי"ם, קצב הנחת המסילה עמד על 300 מטר ליום בקירוב.נו טוב , ככה זה בקו לי"ם :הכל הולך נגד הזמן...
לא רק זה
יש בו הכל .כל הסטוריה כולל גולדה מאיר .עופרה חזה בימים טובים ..מזכיר את אתר של סטיבן זה בעצם מתעד כל מה שהיה .ממש מדהים

התורכים: במחיר נורא של דם זול

התורכים: במחיר נורא של דם זול
שבויי מלחמה ועבדים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה