מצעצועי הילדים שלי

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
מצעצועי הילדים שלי../images/Emo160.gif../images/Emo73.gif

מצעצועי הילדים שלי

מישהו מכיר או יודע מהיכן?

אלון 58

New member
נו,באמת!

נו,באמת!
כלים כאלו מדגם שנקרא SAVIEM נסעו ברחובות פאריס.את דגם זה עוד ראיתי בבקורי הראשונים שם בשנים 1981 ו-1983.כשבקרתי שוב לאחרונה ב-2001 וב- 2004 כבר היו דגמים אחרים וחדישים לגמרי.הבעיה שאז עוד לא ידעתי על קיום פורום זה,ויותר מזה,לא היהי לי עדיין אינטרנט,לכן לא כל-כך יחסתי חשיבות לצלומים כאלה.היום אני מסתכל על זה אחרת. והנה לכם עוד דגמי תח"ץ שאני בטוח שכולם יודעים מהיכן נלקחו,בזה אין ספק. המשך יבוא!

ה-Saviem הללו עוד נוסעים ברומניה

נו,באמת!
כלים כאלו מדגם שנקרא SAVIEM נסעו ברחובות פאריס.את דגם זה עוד ראיתי בבקורי הראשונים שם בשנים 1981 ו-1983.כשבקרתי שוב לאחרונה ב-2001 וב- 2004 כבר היו דגמים אחרים וחדישים לגמרי.הבעיה שאז עוד לא ידעתי על קיום פורום זה,ויותר מזה,לא היהי לי עדיין אינטרנט,לכן לא כל-כך יחסתי חשיבות לצלומים כאלה.היום אני מסתכל על זה אחרת. והנה לכם עוד דגמי תח"ץ שאני בטוח שכולם יודעים מהיכן נלקחו,בזה אין ספק. המשך יבוא!
ה-Saviem הללו עוד נוסעים ברומניה
נקנו יד שניה מפריס.

יצחקA

New member
אוטובוסים מסוג SAVIEM כבר לא נוסעים

נו,באמת!
בקווים סדירים בפריס אבל את האוטובוסים הללו אפשר עדיין לראות בפריס בתור ניידות להשכרת אופניים (של ה RATP!) וניידות לאספקת מזון/הסעת חסרי בית עבור אנשים חסרי בית הנמצאים ברחבי העיר. אני סבור שאוטובוסים מסוג זה נסעו בערים נוספות מלבד פריס.

גם לי אמר להיות אחד כזה

בקווים סדירים בפריס אבל את האוטובוסים הללו אפשר עדיין לראות בפריס בתור ניידות להשכרת אופניים (של ה RATP!) וניידות לאספקת מזון/הסעת חסרי בית עבור אנשים חסרי בית הנמצאים ברחבי העיר. אני סבור שאוטובוסים מסוג זה נסעו בערים נוספות מלבד פריס.
גם לי אמר להיות אחד כזה
בבית,תודה על התמונות ועל המידע.

אלון 58

New member
אם רוצים להשיג כזה...

WOW איזה יופי, ממש מדהים
איפה משיגים כזה?
אם רוצים להשיג כזה...
רצוי להזדמן לפאריס,ולהכנס לכל חנות צעצועים שרואים ברחוב ולנסות להתעניין,או לבקש ממכרים שנמצאים שם. מי שבכל זאת מזדמן לשם,מומלץ להגיע לחנות הכלבו שבתחתית מגדל מונפרנאס (Montparnasse),יש שם אגף שלם של צעצועים,כולל דגמים מדויקים של רכבים מכל הסוגים(אוטובוסים,משאיות,מכוניות,כלי-צמ"כ וכו').פעם אחרונה עשיתי שם קניה ביוני 2001,לצערי לא היה לי מספיק זמן חפשי לעשות זאת שוב בבקורי האחרון שם ביולי 2004.

מצב
הנושא נעול.
למעלה