חוצפה של אגד

• פותח הנושא yuv22
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

55מוטי

New member
עזוב את המחשבים. מר שפירא לא אוהב

יש דוחות ממוחשבים, נדמה לי
שאפילו במטה הארצי של מ"י בי-ם, ובוודאות בחברת כא"ל (בעבר נקראה ויזה) שאם התחלת יום עבודה בשעה כלשהי וסימת אחרי חצות, בדוח תופיעה שעת הסיום כמספר הגדול מ-24 ! לדוגמא בתאריך 2.8.05 הגעתי בשעה 16:00 לעבודה והעברתי הכרטיס המגנטי בשעון וסיימתי בשעה 3:10 לפנות בוקר, הרי שבדו"ח הנוכחות הממוחשב (!) של סוף החודש תופיעה השורה הבאה : 02.08.2005 כניסה 16:00 יציאה 27:10. כן, כן. ראיתי זאת במו עייני לא פעם ולא פעמיים. וכמו שאמר הפילוסוף הנודע (בעצם אני לא זוכר) "עם עובדות לא מתווכחים".
אותם ואת הטימטום שלהם.

כעת אתה כבר עונה בשמי?

אותם ואת הטימטום שלהם.
כעת אתה כבר עונה בשמי?
זה שגם בעוד מקום זה ככה, זה רק מעיד שבעוד מקום מישהו עשה עבודה גרועה. ומטה ארצי הוא בטח לא דוגמא, כאשר הנוהג שם היה לקחת תעודת מינוי תמורה לתג מבקר, שזו כמובן עבירה, ורק אחרי שסרבתי לתת את תעודת המינוי הפסיקו את זה (גם בענף התנועה בתל אביב קיים נוהג פסול כזה).

55מוטי

New member
אתה צודק מאירק'ה

כעת אתה כבר עונה בשמי?
זה שגם בעוד מקום זה ככה, זה רק מעיד שבעוד מקום מישהו עשה עבודה גרועה. ומטה ארצי הוא בטח לא דוגמא, כאשר הנוהג שם היה לקחת תעודת מינוי תמורה לתג מבקר, שזו כמובן עבירה, ורק אחרי שסרבתי לתת את תעודת המינוי הפסיקו את זה (גם בענף התנועה בתל אביב קיים נוהג פסול כזה).
אתה צודק מאירק'ה
סליחה מקרב לב שכתבתי עובדות. תבין: אותי לא מעניין ללמוד כבר. אני רק כתבתי עובדות ואם זה לא מוצא חן בעיניך יש לך בעייה. לי אין בעייה. שא ברכה!

קובי לו

New member
הבהרה לגבי התוכנה הזאת

כעת אתה כבר עונה בשמי?
הבהרה לגבי התוכנה הזאת
כאמור, בררתי עם כאלו שעובדים לתוך הלילה במטא"ר ואכן זה כך. ולא רק במטא"ר אלא גם בחברת כא"ל (לשעבר ויזה כאל). אם באת לעבודה אחרי חצות אין בעיה. השעה 3:00 לפנות בוקר תופיעה 03:00. אבל אם באת אתמול ויצאת היום אחרי חצות הרי שהשעה תהיה, ביציאה, גדולה מ-24. לדוגמא, שוב, באתי ב-11:00 בבוקר ויצאתי למחרת ב-10:30 בבוקר בדוח יופיע : כניסה 11:00 יציאה 34:30. אבל אם באתי לעבודה ב-3 אחרי חצות ויצאתי ב-14 (שתיים בצהריים) תופיעה השורה הבאה: כניסה 03:00 יציאה 14:00. רק אם כניסה ביום X ויציאה ביום שגדול מ-X (כלומר תוך כדי יום העבודה התחלף התאריך) רק אז השעה יכולה להיות גדולה מ-24. ושאלה, איזה תעודה מותר להפקיד בביקור במקום שדורש הפקדת תעודה, אם (לטענתך) אסור להפקיד תעודת מינוי ? האם מותר עפ"י החוק להפקיד תעודת זהות ?

אין בחוק הפלילי שום דבר בענין הפקדה

הבהרה לגבי התוכנה הזאת
כאמור, בררתי עם כאלו שעובדים לתוך הלילה במטא"ר ואכן זה כך. ולא רק במטא"ר אלא גם בחברת כא"ל (לשעבר ויזה כאל). אם באת לעבודה אחרי חצות אין בעיה. השעה 3:00 לפנות בוקר תופיעה 03:00. אבל אם באת אתמול ויצאת היום אחרי חצות הרי שהשעה תהיה, ביציאה, גדולה מ-24. לדוגמא, שוב, באתי ב-11:00 בבוקר ויצאתי למחרת ב-10:30 בבוקר בדוח יופיע : כניסה 11:00 יציאה 34:30. אבל אם באתי לעבודה ב-3 אחרי חצות ויצאתי ב-14 (שתיים בצהריים) תופיעה השורה הבאה: כניסה 03:00 יציאה 14:00. רק אם כניסה ביום X ויציאה ביום שגדול מ-X (כלומר תוך כדי יום העבודה התחלף התאריך) רק אז השעה יכולה להיות גדולה מ-24. ושאלה, איזה תעודה מותר להפקיד בביקור במקום שדורש הפקדת תעודה, אם (לטענתך) אסור להפקיד תעודת מינוי ? האם מותר עפ"י החוק להפקיד תעודת זהות ?
בניגוד לדרכון ששם כתוב במפורש גם בחוק וגם בהוראות משרד הפנים ומשרד החוץ (הנתמך באגף ללוחמה בטירור) שאסור למסרו לאיש, כולל בקבלה במלון (חוץ מהצגתו לזיהוי, כמובן[במלון אם אתה נדרש ובביקורת דרכונים]), הרי לא מצאתי שום סייג לתעודת זהות. בניגוד לתעודת מנוי שלגביה כתוב בפקודות בדיוק מתי רשאי השוטר למסור את התעודה או מתי תילקח ממנו (והפקדה איננה בין ההיתרים) , אין בשום מקום הוראות בקשר לתעודת זהות. בתעודות הזהות הישנות היתה אזהרה כמו בדרכון שיש לשמור על התעודה, בתעודות הנוכחיות גם זה איננו. הפקדת התעודה (כל שהיא) במוסדות שונים היא האמצעי להבטיח שתחזיר את התג. הדבר דומה לנטילת 10.000 שקלים כערבון למסירת משאבה לאופניים. לדעתי יש בכך טעם לפגם חמור, ואם מקבל התעודה ייאבד אותה (או ימסור אותה לעבריינים?) אבל, שימו לב היטב: ע"פ החוק אסור למסור את תעודת הזהות לאף אחד. בחוק כתוב במפורש שעליך לשאת החל מגיל 16 את תעודת הזהות עליך "תמיד" ולהציגם בפני שוטר או חייל בתפקיד או ראש רשות מקומית. משמע, אם הפקרת את התעודה בידי מישהו, היא איננה עליך תמיד ואתה עובר עבירה פלילית. תג הכניסה איננו תחליף לתעודת זהות, מה גם שברוב המקרים התג למבקר איננו שמי. אני לא מוסר לאף אדם לא תעודת זהות ולא תעודת מינוי (גימ.) ולא רשיון נהיגה, בקיצור אף לא מסמך רשמי אחד, ומי שלא רוצה לאפשר לי כניסה, לא צריך.

קובי לו

New member
אז איזה תעודה אתה כן מפקיד ?

בניגוד לדרכון ששם כתוב במפורש גם בחוק וגם בהוראות משרד הפנים ומשרד החוץ (הנתמך באגף ללוחמה בטירור) שאסור למסרו לאיש, כולל בקבלה במלון (חוץ מהצגתו לזיהוי, כמובן[במלון אם אתה נדרש ובביקורת דרכונים]), הרי לא מצאתי שום סייג לתעודת זהות. בניגוד לתעודת מנוי שלגביה כתוב בפקודות בדיוק מתי רשאי השוטר למסור את התעודה או מתי תילקח ממנו (והפקדה איננה בין ההיתרים) , אין בשום מקום הוראות בקשר לתעודת זהות. בתעודות הזהות הישנות היתה אזהרה כמו בדרכון שיש לשמור על התעודה, בתעודות הנוכחיות גם זה איננו. הפקדת התעודה (כל שהיא) במוסדות שונים היא האמצעי להבטיח שתחזיר את התג. הדבר דומה לנטילת 10.000 שקלים כערבון למסירת משאבה לאופניים. לדעתי יש בכך טעם לפגם חמור, ואם מקבל התעודה ייאבד אותה (או ימסור אותה לעבריינים?) אבל, שימו לב היטב: ע"פ החוק אסור למסור את תעודת הזהות לאף אחד. בחוק כתוב במפורש שעליך לשאת החל מגיל 16 את תעודת הזהות עליך "תמיד" ולהציגם בפני שוטר או חייל בתפקיד או ראש רשות מקומית. משמע, אם הפקרת את התעודה בידי מישהו, היא איננה עליך תמיד ואתה עובר עבירה פלילית. תג הכניסה איננו תחליף לתעודת זהות, מה גם שברוב המקרים התג למבקר איננו שמי. אני לא מוסר לאף אדם לא תעודת זהות ולא תעודת מינוי (גימ.) ולא רשיון נהיגה, בקיצור אף לא מסמך רשמי אחד, ומי שלא רוצה לאפשר לי כניסה, לא צריך.
אז איזה תעודה אתה כן מפקיד ?
הרי לעתים הביקור הוא אינטרס שלך (למשל סידורים במשרד ממשלתי וכו').

הסבר מקצועי:

הבהרה לגבי התוכנה הזאת
הסבר מקצועי:
גם קובי וגם אני אנשי מחשוב (אני מנתח מערכות/תכניתן בכיר, 17 שנות וותק), וניהלתי בעבר מערכת דיווח שעות (6 שנים), כך שהנושא מוכר וידוע. כמו שמאיר כתב, השעה היא חלק ממכלול הכולל תאריך, ואין שום בעיה להחזיק ולהדפיס שעה אמיתית ולא מתודית. (במערכות שאני עובד איתם בבסיס הנתונים נשמר המכלול "זמן" בצורה אחרת, ג'וליאנית לדוגמא, המאפשרת חישובים מדויקים וקלים בין 2 מועדים, ולקראת הצגה במסך/דוח מתורגם לזמן במבנה המוכר) אם כותבים נכון את התוכנה, החישוב מבוצע על שעה אמיתית (ברקע מופעלת שגרה חכמה שמטפלת בגלישת שעות, כמו המתואר,אך הכל שקוף למשתמש הקצה). אותה הבעיה קיימת בהחלפת שעון חורף/קיץ, ואם המערכת כתובה נכון, משולם לעובד במשמרת שבאמצעה מתחלף השעון בדיוק לפי שעות העבודה האמיתיות ולא לפי הרישום. אותם דוחות שמצוין בהן שעות וירטואליות הן מערכות ישנות ו/או לא נכונות

אמנון אלבז

New member
מנהל
אז לידיעתך

אין שעה 24:45 השעה 0045
איך תפסתי חייל שגנב רכב צבאי? בכרטיס העבודה יש שעת תחילת הנסיעה ושעת סיום צפויה ושעת סיום מעשית. שעת תחילת הנסיעה היה כתוב 2130 , שעת סיום צפויה 2830.......
אז לידיעתך
יש מקומות שכן משתמשים בשעון מעל 2400בכדי להבהיר למח התשלומים שהעבודה בוצעה ברצף משעה 2100 עד שעה 2515 , מה לעשות?

55מוטי

New member
מר אלבז

אז לידיעתך
יש מקומות שכן משתמשים בשעון מעל 2400בכדי להבהיר למח התשלומים שהעבודה בוצעה ברצף משעה 2100 עד שעה 2515 , מה לעשות?
מר אלבז
עזוב. יש לנו עניין עם אדם שלא מוכן לקבל "שגעונות" כאלה. אני בכלל לא יודע למה אני שב ומגיב שוב ושוב. אחרי עשרות שנים בדן למדתי להכיר שיש דברים משוגעים יותר מהשעון הזה אבל מר שפירא מנסה לשנות את העולם. הוא לא יודע כמה קשה לשנות את העולם. אז נכון, אולי זה מצחיק אבל עם עובדות קשה להתווכח.

barak67

New member
מה אפשר לעשות עם החוצפה האדירה הזו?

חוצפה של אגד
שלום לכולם. חברה שלי היתה אמורה לעלות על 480 האחרון מארלוזרוב לירושלים במוצ"ש. היא הגיעה לתחנה ב23:45, כאשר האוטובוס אמור לצאת ב- 24:00 (לפי כל לוחות הזמנים של אגד). היא ועוד חמישים איש חיכו עד 24:45 והאוטובוס פשוט לא הגיע !! - כמובן שהמשרד של אגד היה סגור כך שלא היה אפשר לעשות כלום. בלית ברירה היא אירגנה כמה אנשים והם שידלו מונית שירות שנוסעת בקו לנתניה לקחת אותם לירושלים . כמובן שהנהג לא יצא 'פראייר' וגבה מהם מחיר מופקע. מה אפשר לעשות מול אגד החצופים ?? תודה ושבוע טוב לכולם
ביננו לא הרבה. "בית הקברות לתלונות ע"ש אגד מלא ! אנא נסו במשרד התחבורה"

אורי404

New member
../images/Emo45.gif או כפי שהציעו ידידיי: ברק

ביננו לא הרבה. "בית הקברות לתלונות ע"ש אגד מלא ! אנא נסו במשרד התחבורה"
או כפי שהציעו ידידיי: ברק
ואליאנס: מכתב לאגד ולמטה לציין: "העתקים: עיתון X ומשרד התחבורה".

elians

New member
../images/Emo45.gif הם מפחדים מזה

או כפי שהציעו ידידיי: ברק
ואליאנס: מכתב לאגד ולמטה לציין: "העתקים: עיתון X ומשרד התחבורה".
הם מפחדים מזה
כמו מאש... פרסום שלילי בלוחות אינטרנטיים הוא סיוט של כל חברה גדולה

55מוטי

New member
אם בלוחות הזמנים מופיעה השעה

חוצפה של אגד
שלום לכולם. חברה שלי היתה אמורה לעלות על 480 האחרון מארלוזרוב לירושלים במוצ"ש. היא הגיעה לתחנה ב23:45, כאשר האוטובוס אמור לצאת ב- 24:00 (לפי כל לוחות הזמנים של אגד). היא ועוד חמישים איש חיכו עד 24:45 והאוטובוס פשוט לא הגיע !! - כמובן שהמשרד של אגד היה סגור כך שלא היה אפשר לעשות כלום. בלית ברירה היא אירגנה כמה אנשים והם שידלו מונית שירות שנוסעת בקו לנתניה לקחת אותם לירושלים . כמובן שהנהג לא יצא 'פראייר' וגבה מהם מחיר מופקע. מה אפשר לעשות מול אגד החצופים ?? תודה ושבוע טוב לכולם
אם בלוחות הזמנים מופיעה השעה
23:45 שהיה צריך לצאת בה אוטובוס והוא לא יצא אתם בהחלט יכולים לפנות בתלונה לאגד ואפילו למשרד התחבורה. למרות שאני גימלאי של דן אחד הדברים שמצליחים להתסיס אותי זה זילזול בנוסעים ובמקרה הנדון אני מרגיש זילזול אלא אם כן קרה משהו כגון כח עליון (למשל תאונה חלילה) שמנעה את הגעת האוטובוס.

ארזS

New member
זאת בעייה מוכרת באוטובוסים האחרונים

חוצפה של אגד
זאת בעייה מוכרת באוטובוסים האחרונים
ונתקלתי בה במקומות שונים. אני אישית בכל מקרה מציע תמיד [גם בפורום וגם לקרובי] שלא יסעו אף פעם באוטובוס האחרון אלא ישתדלו לנסוע באוטובוס שלפניו. כבר היו מקרים שאוטובוס אחרון נתקע עם סתם פנצ'ר בדרך וחלפו שעות עד שהנוסעים פונו באוטובוס חלופי. אבל אני לא בא לחנך את הציבור אלא רק להציע את שהצעתי. כמובן שזה לא פותר את הבעייה שהוזכרה לעיל ואני מציע לפנות לאגד לבירור העניין. אם אגד לא יענו אפשר לפנות למשרד התחבורה.

מול אגד, אין מה לעשות.

חוצפה של אגד
מול אגד, אין מה לעשות.
חבורת המושחתים עושים הכל לשמור על נהגים סורחים (שבמקרה, כל הנהגים הסורחים, מקורבים לאנשי הנהלה) לשלוח תלונה אל משרד התחבורה עם העתק לאגד, לשלוח לעיתון צרכנות, להגיש תביעה. רון רטנר עדיין צריך לתת את הדין על רצח שני צעירים.

אגד בגד

New member
גמדון בבקיני התעוררת תזהר

מול אגד, אין מה לעשות.
חבורת המושחתים עושים הכל לשמור על נהגים סורחים (שבמקרה, כל הנהגים הסורחים, מקורבים לאנשי הנהלה) לשלוח תלונה אל משרד התחבורה עם העתק לאגד, לשלוח לעיתון צרכנות, להגיש תביעה. רון רטנר עדיין צריך לתת את הדין על רצח שני צעירים.
גמדון בבקיני התעוררת תזהר
תפסיק להאשים אנשים ברצח לפני שנקרע אותך בטביעה משפטית שלא תדע איך תצא ממנה

מצב
הנושא נעול.
למעלה