שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

Breaking Wave

New member
תודה לשניכם

וההצעה שלי
קו 301/310 לצומת קרית מלאכי (קסטינה) ומשם יש הרבה אוטובוסים לאילת (390, 393, 394, 396, 398, 399, 991, 992, 993) לו"ז מדוייק לכל הקווים באתר אגד www.egged.co.il
תודה לשניכם
אפשר להזמין כרטיסים ביום שבת? וכמה יעלה לי מקסטינה לאילת?

urilei

New member
תשובות

תודה לשניכם
תשובות
אפשר להזמין באתר אגד מתי שאתה רוצה מחירים מן הסתם גם יש שם עד כמה שאני יודע בסביבות 60 שקל כיוון

matany

New member
65 ש"ח

תודה לשניכם
65 ש"ח
אפשר להזמין בשבת באתר, או במוצ"ש בטלפון *2080. אבל אני לא בטוח שאפשר להזמין מתחנה באצע הדרך, לפי מה שזכור לי אפשר להזמין רק מתחנת המוצא של הקו.

urilei

New member
דווקא לא

65 ש"ח
אפשר להזמין בשבת באתר, או במוצ"ש בטלפון *2080. אבל אני לא בטוח שאפשר להזמין מתחנה באצע הדרך, לפי מה שזכור לי אפשר להזמין רק מתחנת המוצא של הקו.
דווקא לא
אפשר לבחור תחנת עליה וזה גם לא כזה משנה כי המחיר זה בדיוק כמו מתל אביב

elians

New member
כמו שהציעו פה הצעה

פורום תחבורה ציבורית
איפה אפשר לברר לגבי אוטובוסים שיוצאים לאילת מאשקלון או מהאזור? וכמה זה יעלה לי בערך? האם אגד מוציא אוטובוסים? יש חברות פרטיות? איך אפשר להשיג אותן?
כמו שהציעו פה הצעה
עלה על אוטובוס מאשקלון 301/310/437 לכיוון צומת מלאכי , קסטינה ומשם גש לתחנת אילת (היא נמצאית על הסיבוב) משם יש לך כמה קווים לאילת בערך כל שעה. בהצלחה וטיול נעים

Breaking Wave

New member
כן, אבל כמה זה יעלה לי?

כמו שהציעו פה הצעה
עלה על אוטובוס מאשקלון 301/310/437 לכיוון צומת מלאכי , קסטינה ומשם גש לתחנת אילת (היא נמצאית על הסיבוב) משם יש לך כמה קווים לאילת בערך כל שעה. בהצלחה וטיול נעים
כן, אבל כמה זה יעלה לי?
ואם אפשר להזמין כרטיסים בשבת? ואני בת בכלל :)

orendx

New member
מישהו יכול לעזור לי בבקשה?

כן אבל איפה
אבל איפה מדרך נמיר ? , ואתה בטוח ? כמה אמור לעלות בערך.
אני אשמח לקבל תשובה במהירות האפשרית , ותגובה עד כמה שיותר ברורה . תודה רבה.

בכל הנוגע למוניות שירות, אין משהו

אני אשמח לקבל תשובה במהירות האפשרית , ותגובה עד כמה שיותר ברורה . תודה רבה.
בכל הנוגע למוניות שירות, אין משהו
ברור במיוחד... המוניות לצפון עוברות בדרך נמיר, וזהו...

ה2

New member
501 ו-601 מתל אביב עד מחלף הסירה

תל אביב- הרצליה
אני צריכה היום בלילה (בערך ב22) להגיע מת"א (רצוי מתחנה מרכזית) להרצליה (המשכית). איזה קו אני צריכה לקחת? ניסיתי לחפש באתר של דן ואגד והסתבכתי
תודה מראש
501 ו-601 מתל אביב עד מחלף הסירה
ומשם ברגל לרחוב משכית או קו 90 של דן שיוצא מהכרמלית משעה 20.30 בכל שעה

../images/Emo36.gifשאלות הכוונה ומודיעין../images/Emo26.gif

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.

קווי אגד עירוניים

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
קווי אגד עירוניים
רציתי לברר לגבי קווים עירוניים (בתוך העיר). באתר של אגד מופיעים רק קווים בינעירוניים. מישהו יודע איפה אפשר למצוא מידע לגבי קוים בתוך הערים?

*2800 מודיעין אגד

קווי אגד עירוניים
רציתי לברר לגבי קווים עירוניים (בתוך העיר). באתר של אגד מופיעים רק קווים בינעירוניים. מישהו יודע איפה אפשר למצוא מידע לגבי קוים בתוך הערים?
*2800 מודיעין אגד
כמו-כן, באתר אגד יש מספר מפות של קווים עירונים בחלק מהערים בארץ בהן חיפה, ראשל"צ ואילת (אני חושב שיש עוד מפות). לגבי חיפה, אני יודע שמחולקים לוחות זמנים של קווים עירוניים בעמדת המודיעין שבתחנת חוף הכרמל.

תודה

*2800 מודיעין אגד
כמו-כן, באתר אגד יש מספר מפות של קווים עירונים בחלק מהערים בארץ בהן חיפה, ראשל"צ ואילת (אני חושב שיש עוד מפות). לגבי חיפה, אני יודע שמחולקים לוחות זמנים של קווים עירוניים בעמדת המודיעין שבתחנת חוף הכרמל.
תודה

seashel

New member
מי יודע מסלול קו 3 בחיפה?

שאלות הכוונה ומודיעין

מי יודע מסלול קו 3 בחיפה?
אנא רישמו תחנת מוצא-תחנות-תחנה סופית. תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה