שרשור הכוונה ומודיעין 24/5-30/5

Sephiroth

Member
למיטב ידיעתי לא

אתמול ראיתי חאפר במונית לבנה עם שלט קרטון בכתב יד שהיה רשום עליו 66 באלנבי פינת הכובשים, אבל שום דבר מעבר לזה

lo1981

New member
בחמישי אין תח"צ- למישהו יש רעיון איך להגיע מהקריות למודיעין?

בחמישי הקרוב אין תח"צ בינעירוני- למישהו יש רעיון איך אפשר להגיע מהקריות למודיעין? (מוניות שירות לירושלים או לת"א ומשם לקחת שוב מונית שירות?) במידה ולא אפשרי בכלל, ואני נוסעת ביום רביעי בלילה, האם עדיף חופשי יומי ארצי או לשלם על הנסיעות? (אני נוסעת רק צד אחד מהקריות עד מודיעין) תודה רבה מראש למי שיוכל לעזור

ציטוט מ YNET

אתמול הודיעה חברת אגד כי מערב החג האוטובוסים הבינעירוניים יחזרו לפעילות רגילה - והתגבורים המיוחדים לימי הקורונה יסתיימו. בעקבות ההנחיה של משרדי הבריאות והתחבורה הוחלט להגביל את מספר הנוסעים באוטובוסים הבינעירוניים ל-46 בני אדם, ו-49 נוסעים בנסיעות עירוניות. אוטובוסים מפרקיים יוכלו להכיל עד 75 נוסעים. &nbsp בקיצור שווה להתקשר ביום ד לחברות האוטובוסים הרלבנטיות ולהתעדכן

aaa123

Member
איך עולים על אוטובוס מתל-אביב להרצליה ומגיעים בזמן

אני רוצה לנסוע היום מתל-אביב להרצליה לרחוב שארית הפליטה ,ולהגיע לפני השעה 4 אחרי הצהריים. השאלה היא אם בכלל אוכל לעלות על אוטובוס או שהאוטובוסים לא יעצרו בגלל הגבלות הקורונה שיש מקסימום של מספר נוסעים ועדיף שאלך לתחנת המוצא של האוטובוסים כדי לעלות. לחילופין קראתי שמשעה 13:00 עד 15:00 אין הגבלה של נוסעים אבל אני גם חושש שהאוטובוס יהיה מלא ולא יעצור גם קצת לפני 15:00 כי גם אחרים יודעים את זה ,ואלו שמתכננים להגיע בשעה מסויימת בכוונה יקדימו.

aaa123

Member
גם הייתי רוצה לדעת אם צפוי שאפשר יהיה לחזור לתל-אביב בערב

באוטובוס. יש מידע על הנסיון של ימים קודמים שאני יכול להשיג כתשובה לשאלה על אלו אוטובוסים צפוי שאפשר יהיה לעלות שלא בשעת השיא ,ואלו אוטובוסים מלאים כך שצריך כנראה ללכת לתחנת המוצא של האוטובוס כדי בכלל לעלות עליהם?

arseny92

Well-known member
מנהל
עדיף בתחנת מוצא, כמו כן יש נהגים שלא יודעים על ביטול הגבלה

בשעת שיא וגם ככה לא עוצרים אם יש 20/30 נוסעים אלא אם מישהו יורד ואז נהג סופר נוסעים שעולים במקום אלו שירדו

aaa123

Member
תודה. בפועל לא הייתי צריך ללכת במיוחד לתחנת המוצא

האוטובוס הראשון שהגיע להרצליה עצר ,וכלל לא היה מלא(אפילו תפסתי מקום שלא ליד אדם אחר) אותו דבר לאוטובוס מהרצליה לתל-אביב.

1Shir

New member
מישהו יודע אם יש שני סוגים של מונית שירות 5

מ/ל קאנטרי דקל מ/ל מסוף ארלוזורוב נראה לי שאולי היה אמור להיות 5 לרכבת ו5א לבבלי אבל נראה לי שזה לא בדיוק ככה בפועל חשבתי על השאלה (שדווקא רלוונטית למשפחה שלי בגלל בבלי) כאשר נסעה לכיווני ולידי מונית שירות 5 עם סמרטוט ירוק‎ תלוי עליה
למען הסר ספק - אין ספק שמוניות השירות משרתות את בבלי באינטנסיביות (כי אולי לא כולם יודעים את זה)‎

Srulikg

Member
קיבולת של 75 אחוז במוניות השירות. עד מתי זה תקף?

כמה זה יוצא במספר המושבים?

luis13

New member
למה קווי פתח תקווה עוקפים את זבוטינסקי דרך אבא הלל?

למעלה