שרשור הכוונה ומודיעין 23/2-29/2

את באה מרמת גן נכון?

את יודעת שעכשיו יש לכם חניה נפרדת, לרגל בניית קומה שניה בחניון הראשי.
ואם כבר עשית את זה, איך המעבר בין החניונים? חיכית הרבה למיניבוס שייקח אותך מהחניון של הבאים מרמת גן לחניון הראשי שם נמצאים קווי 100?

trilliane

Well-known member
מנהל
אין לי מושג על מה אתה מדבר... מי זה "לכם"? איזה מיניבוס?

האוטובוס נכנס לחניון שפירים והוריד במקום הרגיל (מול האוטובוסים, רק צריך לחצות את החניון). לא ברור לי אגב למה הם לא מורידים בתחנת העלייה, כדי לחסוך למי שצריך את המעבר הזה (כבר קרה שהדקות היקרות האלה גרמו לי להחמיץ אוטובוס).
&nbsp
אגב, הלו"ז של מוביט היה מדויק (האוטובוס הגיע אחרי דקה).

trilliane

Well-known member
מנהל
3. שלחתי פנייה לאגד. במקום לטפל בה התקשרו אליי לבקש מס' ת"ז

או מס' רב-קו כדי לזהות אותי, כי "אלה הנהלים". שאלתי מה הקשר, זו הרי בעיה שבכלל לא קשורה אליי אישית וראוי שהם יטפלו בה גם בלי שום קשר לתלונה שלי... הנציגה חזרה כמו רובוט על זה שהם חייבים פרטי זיהוי כדי לטפל ו"ככה זה" ואחרת היא סוגרת את התלונה. אמרתי לה שאין בעיה, הם יקבלו אותה דרך משרד התחבורה אם הם מעדיפים לעבוד ככה.

ברביחן

New member
שלוש שאלות לגבי קווים בתל אביב:

1. כיצד להגיע מעזריאלי לשוק לוינסקי - וחזרה (בערב).
2. כיצד להגיע מעזריאלי לאלנבי
3. כיצד להגיע מאלנבי למוזיאון תל אביב / הקאמרי (בשישי)
תודה

תשובות

1. קו 240 או 40 (התדירות המשולבת שלהם גבוהה יחסית עד תחנת דרך בגין/אלנבי, או דרך יפו /נחלת בנימין או דרך יפו / הרצל (תלוי איפה בשוק לוינסקי אתה צריך) ומשם תחתוך שמאלה באחד הרחובות הקטנים לשוק לוינסקי.
2. אלנבי זה רחוב ארוך. תלוי איפה אתה רוצה באלנבי. אז או קו 240/40 עד חברת חשמל/דרך בגין ומשם טיפה ברגל לקצה של אלנבי
או קו 63 למרכז אלנבי.
3 לא יודע.

סנוי

New member
לגבי נקודה 3 - נסי את קו 82, עובר ברוב אלנבי ועוצר בשאול המל

רק שימי לב שמחר (שישי 28.2) יתקיים מרתון ת"א וכנראה שבשעות הבוקר לא תהיה תחבורה ציבורית במרכז תל אביב. לפי אתר דן רוב הקווים חוזרים למסלולם לקראת 12:00.

ברביחן

New member
אני מדייקת: מ עזריאלי ליריד שישי בנחלת בנימין ומשם למוזיאון

מוזיאון תל אביב שאול המלך

EHP12

Active member
מעזריאלי לאזור נחלת בנימין קו 23

שימי לב שהתחנות שלו באזור הן בכניסה לרכבת השלום, וליד הגשר שסמוך לקריית הממשלה (בית קלקא).

משם, קחי קו מספר 82 עד לכיכר מוזיאון תל אביב.

בכל מקרה, למחר הנסיעות האלה לא רלוונטיות כי הכל חסום בגלל המרתון.

השאלה היא האם מגדלי עזריאלי היא נקודת המוצא שלך, או שאת מגיעה לשם ברכבת או אוטובוס בינעירוני. כי אז יש דרכים יותר יעילות להגיע לאזור אמצע אלנבי.

אני צריך להגיע למתחם חוצות המפרץ outlet ביום שני הקרוב ברכבת

תחנת המוצא בית שאן ותחנת היעד חוצות המפרץ ולפי רכבת ישראל רשום שיורדים במרכז השמונה ומשם עולים לרכבת שלנהריה ויורדים תחנה אחת אחרי לב המפרץ האם זהוי הדרך או שאשפר לרדת בלב המפרץ ושם לעבור לרכבת של חוצות המפרץ
ושאלה שנייה האם המתחם outlet קרוב או רחוק מהתחנת רכבת של חוצות המפרץ
תודה רבה

DAVIDADATO

Well-known member
תשובות

1. אכן את רק צריכה לעבור מרציפי העמק לרציפי החוף ולקחת את הרכבת לנהריה (עוצרת בחוצות המפרץ)
2. את יורדת מתחנת חוצות המפרץ ויוצאת מהתחנה והגעת למתחם

למעלה