שרשור הכוונה ומודיעין 23/2-29/2

n22222

New member
מהקריות (צומת צבר) לרחוב דולב בתפן

אחה"צ טובים,
אני אמורה להגיע בשעה 10:30 בבוקר לרחוב דולב בתפן.
מה הדרך הכי נוחה ומהירה להגעה?
האם רק דרך כרמיאל (אוטובוס? רכבת?) או שישנן אופציות נוספות?
איזה חופשי-יומי צריך להטעין לנסיעה זו?
תודה מראש.

ברביחן

New member
רכבת היה יכול להיות נחמד, אבל מצומת צבר, לא ממש... לכן

אני ממליצה: בשעה 9:15 קו 265 לכרמיאל; מכרמיאל (רציפים בינעירוניים סמוך לתחנת הרכבת, שעה 10:15 רציף 5) : קו 12 לתפן לרדת תחנה ראשונה בתפן (האלה) ולחזור טיפה למטה תלוי היכן את צריכה ב דולב ... תגיעי סביבות 10:45. דרך נהריה נראה לי לא הגיוני, בכל אופן מנהריה 368 לתפן, לדעתי לא מגיע עד דולב אבל לא סגורה על זה.

n22222

New member
תודה. אין לי בעייה להגיע לתחנת רכבת בחוצות המפרץ

האם קווי האוטובוס לתפן צמודים לתחנת הרכבת בכרמיאל?
האם קו 12 הוא הקו היחידי שמגיע מתחנת הרכבת לתפן?
תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
מקבץ שאלות

1. האם להיסעים של הנתיב המהיר יש איתור מקום? (בעיקר בשעות שבהן הם בתדירות נמוכה, אם אפשר לדעת היכן האוטובוס נמצא ומתי הוא עומד להגיע).
&nbsp
2. יש דרך לחצות בבטחה את רחוב שז"ר מול תחנת יצחק נבון? (בלי ללכת למעבר חצייה רחוק).
&nbsp
3. על תחנת האוטובוס מחוץ לתחנה המרכזית ירושלים כתוב המספר 03328, אבל יישומון "כל קו" (הרשמי של משרד התחבורה, כן?) טוען שהוא לא מכיר מספר תחנה כזה...
יש לה מספר אחר?

Ccyclist

Well-known member
2- מנהרת הולכי הרגל של בנייני האומה

מיקום בסטריט וויו:
Shazar Ave
https://maps.app.goo.gl/R3a7prpcrR9ZWvXb8
&nbsp
המנהרה חוצה מתחת לשדרות שזר לנקודה בצד הדרומי של תחנת נבון.
&nbsp
מנהרה זו והמעבר של רחוב יפו שהשתמשת בו בשבוע שעבר הן מנהרות של רחבת נזכור שקדמה לתחנת ירושלים נבון ולכן הן טיפה מיושנות.

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה! יש שם המון עבודות ובלילה קשה לראות...

ולפחות המנהרה מתחת לרחוב יפו בסדר גמור, אין לי מושג מה "מיושן" בה.

Ccyclist

Well-known member
חסר למעבר סמל ר"י מואר ללילה.

בפעם האחרונה שהשתמשתי במעבר זה היה בלילה וכירושלמי לשעבר קיוויתי שהוא עדיין קיים אך לקח לי קצת זמן לאתר אותו.
&nbsp
נכון לשנה שעברה מצב המעבר מתחת לרחוב יפו סביר יותר, ריצוף בלטות וצביעה לבנה או קרם. למעבר הדרומי רצפת "חצץ" בטון בדומה לטיילת של ת"א, טיוח די גס בתקרה ופרוייקט גרפיטי רשמי שנועד לשפר את מראה המנהרה.
&nbsp
לדעתי כחלק מפרוייקט הרכבת לירושלים היה צריך לחדש את המנהרות בגימורים של תחנת ירושלים נבון, תאורה חדשה, מסך מידע או שניים וכו'. כשמנהרות הגישה אינן ברמה של התחנה הן משדרות לנוסע אי אחידות והזנחה.

trilliane

Well-known member
מנהל
לי לא חסר... שיסמנו את הכניסה שיהיה ברור היכן היא, די בכך

שיהיה פונקציונלי ונקי, לא צריך קוסמטיקה. לא מרגישה צורך בגימור מיוחד / "אחידות" וכו' ולא שידרו לי "הזנחה".

Ccyclist

Well-known member
סרטון פייסבוק מהמעבר הדרומי המשופץ

https://m.facebook.com/story.php?st...4439&id=612240885574093&anchor_composer=false
&nbsp
"שיפוץ גרפיטי" אמנם עדיף מהעזובה המוחלטת שהיתה במנהרה עד ל 2018 בסרטון המצב הקודם:
https://youtu.be/e1fpuDutx3A
אבל יש להביא בחשבון ששתי המנהרות הן חלק ממרחב תת קרקעי של פרוייקט שעלה מיליארדים (הצפונית אף נסגרה לציבור בעת בניית התחנה) ולכן העובדה שלא נתנו להן מתיחת פנים רצינית תוך שימוש באותם הגימורים והחומרים של הפרוייקט שהן משרתות מראה על אי השקעה.
&nbsp
&nbsp

bralor4247

New member
ברור, ג׳יפ ישראלי זה תמיד טוב

את הכסף אפשר להשקיע בחשבונות הבנק של המקורבים

arseny92

Well-known member
מנהל
3. יש מספרי תחנות בתצוגת מפת תחנות באיפה בוס

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, לא משתמשת באיפה בוס... מצאתי במפות גוגל 5100

איזה תחנה זכור לי מקבץ תחנות 05100 ו 05200

מה היעד? יש גם שלט תחנות וזמנים ביציאה מתחנת נבון, לא השתמשתי בו.

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, כבר מצאתי
(חבל רק שהשילוט בתחנה לא עדכני)

שמונו

Active member
1.

אין זמן אמת, אבל יש לוח זמנים ומסלול באפליקציית מוביט
2. למיטב ידיעתי מאז שחסמו את שדרות שז"ר לתחבורה ציבורית בלבד אין מעבר תת קרקעי, רק מעבר חיה, אבל הוא לא רחוק אלא קרוב מאוד ליציאה מהרכבת.
3. לדעתי כדאי לעשות פניה מיידית לאגד ולמשרד התחבורה על הדבר הזה (כולל תמונות ופרטים נוספים). אין כזאת תחנה עם המספר הזה וזו הטעיה חמורה

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה

1. את לוחות הזמנים והמסלולים אני מכירה, זה לא ממש עוזר כשלא נמצאים בתחנת המוצא... היום גוגל מצא לי באתר של Moovit גם זמנים לתחנות הביניים, לא יודעת עד כמה הם מדויקים. אולי מחר אצליח לבדוק.
&nbsp
2. לא נתקלתי במעבר חציה מול תחנת הרכבת או קרוב לכך.

&nbsp
3. רעיון טוב, אנסה לצלם בהזדמנות. ייתכן שהשלט ישן ולא עודכן.

למעלה