שרשור הכוונה ומודיעין 5/1-11/1

מחדדת את השאלה - ממרכז ראשל"צ לבורסה ר"ג

האם יש רכבת מראשל"צ (ראשונים) לרמת גן?
אם אני רוצה להגיע ממרכז ראשל"צ (איזור המדרחוב/בית הכנסת הגדול) לאיזור הבורסה ברמת גן, האם יש רכבת מתחנת רכבת ראשונים בראשל"צ עד לשם? או שעדיף לנסוע באוטובוסים?
איך יותר מהר להגיע? בשני אוטובוסים (אוטובוס לת"א ומשם אוטובוס נוסף לאיזור הבורסה) או לקחת אוטובוס לתחנת רכבת ראשונים ומשם לקחת רכבת עד תחנת רכבת מרכז/סבידור?

arseny92

Well-known member
מנהל
בראשונים יש רכבת רק ללוד ומצריך המתנה להחלפה, ממשה דיין ישר

איך יותר מהר להגיע? בשני אוטובוסים (אוטובוס לת"א ומשם אוטובוס נוסף לאיזור הבורסה) או לקחת אוטובוס לתחנת רכבת ראשונים ומשם לקחת רכבת עד תחנת רכבת מרכז/סבידור?
בראשונים יש רכבת רק ללוד ומצריך המתנה להחלפה, ממשה דיין ישר

1Shir

New member
מת"א לחצור הגלילית

שרשור הכוונה ומודיעין 5/1-11/1
מת"א לחצור הגלילית
אחותי מתחילה לשרת במחנה נפח ויש לה שאטלים מחצור הגלילית וגם אוטובוס לטענתה.
היא אומרת שאין רכבת לשם והיא תצטרך להגיע לחצור הגלילית באוטובוס שעושה סיבובים (845 נראה לי).
המוצא הוא ת"א לא רחוק ממסוף ארלוזרוב. מוצא מדויק הוא רחוב קטן בין פנקס לז'בוטינסקי בין אבן גבירול לכיכר המדינה.
היא בטח תשרת חמשושים.
אולי אתם יודעים משהו יותר טוב? איך היא תגיע ותחזור בשיגרה בשירות? הרכבת לא יכולה לעזור לה?
גם אם מישהו מכיר את הבסיס, מוזמנים לתת מידע

sweetums

New member
845 לא עושה סיבובים, זה לא 840\841 ז"ל

מת"א לחצור הגלילית
היא אומרת שאין רכבת לשם והיא תצטרך להגיע לחצור הגלילית באוטובוס שעושה סיבובים (845 נראה לי).
המוצא הוא ת"א לא רחוק ממסוף ארלוזרוב. מוצא מדויק הוא רחוב קטן בין פנקס לז'בוטינסקי בין אבן גבירול לכיכר המדינה.
היא בטח תשרת חמשושים.
אולי אתם יודעים משהו יותר טוב? איך היא תגיע ותחזור בשיגרה בשירות? הרכבת לא יכולה לעזור לה?
845 לא עושה סיבובים, זה לא 840\841 ז"ל
אפשר לנסוע ברכבת לעכו ומשם 500 אבל זה לא באמת חוסך זמן והאוטובוס כבר מגיע עמוס.
בראשון בלבד פועל קו 800 ורק בו אפשר להזמין מקום שמור דרך האתר של אגד. איך זה פועל במרכז אני לא יודע, אבל בפעם ה1 אפשר לנסוע לתמח"ת ולראות מה המצב בפועל.
לכל הקווים לצפון יש תחנה גם במסוף 2000.
&nbsp
כל הקווים מקריית שמונה דרומה עוצרים גם בצומת מחניים לפני שנכנסים לחצור ולבלאגן שבה בחמישי.
&nbsp

asifp

New member
רכבת לכרמיאל

מת"א לחצור הגלילית
היא בטח תשרת חמשושים.
רכבת לכרמיאל
משם קו 500

olli3

New member
מנהל
כמו שנכתב - רכבת לכרמיאל ומתחנת הרכבת 500,503 אגד לחצור

מת"א לחצור הגלילית
היא בטח תשרת חמשושים.
הגלילית.
&nbsp
נסיעה עם 845 זה לא דבר רע בבגדול, יש לו רק הפסקת התרעננות בבת שלמה של רבע שעה.
&nbsp
יש אנשים שבוחרים לנסוע עם 836 לצומת ישי/המוביל ולהמשיך משם עם 505/845 לחצור הגלילית. אבל זה מתאים למתי שאין עומסים ומכיוון שבבגדול 836 קצת יותר מהיר עקב מיעוט נוסעים ומכיוון שאין לו הפסקה של רבע שעה בבת שלמה. אפשר גם לרדת מ836 באליקים או ביקנעם (מסעף אזור תעשייה) ומאותה תחנה להמשיך עם 845, זה יוצא קצת יותר מהיר כי 845 נוסע בכביש 77 ו836 בכביש האזורי עם ה5 כיכרות - כביש 722, דבר שמעכב אותו קצת.
&nbsp
מה שחשוב לדעת הוא שנסיעה עם 845 עומדת על כשעתיים ו-20 דקות מסבידור לחצור הגלילית. מכרמיאל נסיעה עם 500,503 עומדת על שעה. נסיעה ברכבת מסבידור לכרמיאל עומדת על שעה ו-40 עד שעתיים (תלוי בנסיעה, יש איטיות יותר ויש מהירות יותר). ולכן, בבגדול לנסוע באוטובוס זה עדיף. קו 800 קצת יותר מהיר גם כי הוא נוסע דרך מנהרת יקנעם וגם כי הוא עוצר פחות בדרך (יורד פחות לתחנות במחלפים).

EHP12

Active member
מדובר על חיילת שצריכה לעשות את הנסיעות האלה בראשון

הגלילית.
&nbsp
נסיעה עם 845 זה לא דבר רע בבגדול, יש לו רק הפסקת התרעננות בבת שלמה של רבע שעה.
&nbsp
יש אנשים שבוחרים לנסוע עם 836 לצומת ישי/המוביל ולהמשיך משם עם 505/845 לחצור הגלילית. אבל זה מתאים למתי שאין עומסים ומכיוון שבבגדול 836 קצת יותר מהיר עקב מיעוט נוסעים ומכיוון שאין לו הפסקה של רבע שעה בבת שלמה. אפשר גם לרדת מ836 באליקים או ביקנעם (מסעף אזור תעשייה) ומאותה תחנה להמשיך עם 845, זה יוצא קצת יותר מהיר כי 845 נוסע בכביש 77 ו836 בכביש האזורי עם ה5 כיכרות - כביש 722, דבר שמעכב אותו קצת.
&nbsp
מה שחשוב לדעת הוא שנסיעה עם 845 עומדת על כשעתיים ו-20 דקות מסבידור לחצור הגלילית. מכרמיאל נסיעה עם 500,503 עומדת על שעה. נסיעה ברכבת מסבידור לכרמיאל עומדת על שעה ו-40 עד שעתיים (תלוי בנסיעה, יש איטיות יותר ויש מהירות יותר). ולכן, בבגדול לנסוע באוטובוס זה עדיף. קו 800 קצת יותר מהיר גם כי הוא נוסע דרך מנהרת יקנעם וגם כי הוא עוצר פחות בדרך (יורד פחות לתחנות במחלפים).
אני מודה שאני לא מכיר את 845 אבל קשה לי להאמין שעם כל החיילים שעולים לצפון יהיה מקום פנוי באוטובוס לפני צומת גולני.

1Shir

New member
לכולכם - בסוף בינתיים כנראה בשבוע הבא היא תשובץ לבסיס

אני מודה שאני לא מכיר את 845 אבל קשה לי להאמין שעם כל החיילים שעולים לצפון יהיה מקום פנוי באוטובוס לפני צומת גולני.
לכולכם - בסוף בינתיים כנראה בשבוע הבא היא תשובץ לבסיס
אחר
אבל היה מעניין לקרוא את מה שכתבתם

olli3

New member
מנהל
הם נוסעים בעיקר ב800 וכך נשאר יותר מקום ב845. אבל יש את 505

הם נוסעים בעיקר ב800 וכך נשאר יותר מקום ב845. אבל יש את 505

למעלה