נסעתי אתמול בתוך ת"א אבל הורידו לי 9.30

Sami144

New member

וזה קרה פעמיים גם בחזור כשעליתי בתוך ת"א (מצפון העיר לתחנה המרכזית) וגם כאן הורידו לי 9.30. למה לעזאזל? והאם יש מה לעשות?

arseny92

Well-known member
מנהל
פנה לעמדות הרב-קו של המפעילים עמם נסעת

וזה קרה פעמיים גם בחזור כשעליתי בתוך ת"א (מצפון העיר לתחנה המרכזית) וגם כאן הורידו לי 9.30. למה לעזאזל? והאם יש מה לעשות?
פנה לעמדות הרב-קו של המפעילים עמם נסעת
בצירוף קבלות התיקוף או הראה את סריקת הפעולות ברב-קו אונליין.

846

Active member
באיזה קו באיזו חברה?

באיזה קו באיזו חברה?

Sami144

New member
קו 531 של מטרופולין. לא רק שהורידו מחיר מלא אלא גם הורידו

באיזה קו באיזו חברה?
על אוטובוס נוסף ממנו ואליו. נסעתי באוטובוס בתוך ת"א ואז עליתי על 531 גם כן בתוך ת"א. ובחזור להיפך. על כל אחד מהם הורידו ערך צבור

846

Active member
מנסיון, נתקלתי בנוסעים שהגיעו

על אוטובוס נוסף ממנו ואליו. נסעתי באוטובוס בתוך ת"א ואז עליתי על 531 גם כן בתוך ת"א. ובחזור להיפך. על כל אחד מהם הורידו ערך צבור
אלי בתוך ת"א עם קוד 43 - פנימי אזור שרון, כששאלתי מאיפה הגיעו התברר שנסעו בתוך ת"א עם מטרופולין.
במקרים רבים, המכשירים שלהם לא יודעים איפה הם נמצאים ומורידים את הקוד הלא נכון.

sweetums

New member
מטרופולין טוענים שמ.התחבורה קבע את הקוד הזה כבררירת מחדל

אלי בתוך ת"א עם קוד 43 - פנימי אזור שרון, כששאלתי מאיפה הגיעו התברר שנסעו בתוך ת"א עם מטרופולין.
במקרים רבים, המכשירים שלהם לא יודעים איפה הם נמצאים ומורידים את הקוד הלא נכון.
אבל זה מטרופולין, אז גם על התשובות שלהם לא ממש אפשר לסמוך
https://www.facebook.com/beseder.gl...0dfvS9kkBj_fLiz8IztfYVsQ9818Zg470w&__tn__=K-R

ברירת המחדל היא קוד 44 (9.3 ש"ח)

אבל זה מטרופולין, אז גם על התשובות שלהם לא ממש אפשר לסמוך
https://www.facebook.com/beseder.gl...0dfvS9kkBj_fLiz8IztfYVsQ9818Zg470w&__tn__=K-R
ואם לא ערניים זה הסכום שירד, הבעיה שגם אם ערניים אין אפשרות לתקף מלכתחילה בקוד 42, אלא רק ב43 (שזה אותו סכום כמו ב42, 5.9₪,ומי שלא מבין ייתקע בלי מעבר בתוך טבעת 1) ולדעתי זו עוד בעיה.
חבל שלא עשו כמו ב"קווים" : ברגע שהרב קו מוצג צריך לבחור קוד חיוב, ואין בהכרח ברירת מחדל.

arseny92

Well-known member
מנהל
אכן גם במכשירי הנהג שלהם הם עושים 43 על אף שכל הקו בתל אביב

ואם לא ערניים זה הסכום שירד, הבעיה שגם אם ערניים אין אפשרות לתקף מלכתחילה בקוד 42, אלא רק ב43 (שזה אותו סכום כמו ב42, 5.9₪,ומי שלא מבין ייתקע בלי מעבר בתוך טבעת 1) ולדעתי זו עוד בעיה.
חבל שלא עשו כמו ב"קווים" : ברגע שהרב קו מוצג צריך לבחור קוד חיוב, ואין בהכרח ברירת מחדל.
אכן גם במכשירי הנהג שלהם הם עושים 43 על אף שכל הקו בתל אביב
על אף שאני כעת בחו"ל, זה היה הדבר הבא: קוד43 בקו15 לתמח"ת ואז אגד קוד35 לאילת (טיסה מרמון)
בושה וחרפה על מה שקורה במטרופולין

נשמע כמו המשך חדש של מה שהולך בירושלים, הדיון פה: [URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/184541350/[/URL] ומטה

Ynhockey

New member
גם לא הצלחתי להעביר בקווים אלה חופשי חודשי

מישהו יודע למה בהימצא חופשי חודשי, הם עדיין מורידים כסף? יש רק שני תעריפים, וכל אחד מהם מוביל לתשלום גם בהימצאות חופשי חודשי.

846

Active member
אם החו"ח הוא של גוש דן, 141, המכשיר לא יזהה

מישהו יודע למה בהימצא חופשי חודשי, הם עדיין מורידים כסף? יש רק שני תעריפים, וכל אחד מהם מוביל לתשלום גם בהימצאות חופשי חודשי.
אותו כי הוא חושב שהוא בשרון בגלל הקודים הלא נכונים

arseny92

Well-known member
מנהל
יתר מכך, אם נכנס פקח, ואתה נוסע בתוך אזור 42 בק43, תקנס

אותו כי הוא חושב שהוא בשרון בגלל הקודים הלא נכונים
ווויכוחים בנושא "ולידטור/מכשיר נהג לא מקונפג כראוי", לא יעזרו לך
בעיקר כאשר אם הם פתאום מתחילים לעבוד כראוי דווקא אחרי כניסת פקח/מבקר
באיזו מדינה מתוקנת זה קיים?
וכן מה עם הרוב הנוסעים שאינם בקיאים בנושא קודים ומבחינתם שלמו כי זה עולה אותו דבר

להזכיר נניח קו 150 מודיעין רמלה, מכשיר של קווים גם חושב שהוא במודיעין, צריך לגלגל תחנות כדי שזה ייזהה לך נסיעה בקוד המחיר הנכון או חוזה 142/141 בצומת בן שמן, גינתון ולוד, אחרת רק 144 ומעלה או נסיעה בודדת ממודיעין

ועוד מדברים על חישוב אוטומטי של תעריפים באפליקציה? כאשר הדבר הבסיסי, וזה ווידוא אוטומטי של מיקום האוטובוס, לא פועל ו-80% מכל האוטובוסים במדינה נוסעים עם GPS לא פועל או תקוע באזור תחנת מוצא / צג תחנות לא פועל / מוגדר כיוון הפוך לנסיעה?

846

Active member
הבעיה היא והמבקר צריך להבין זה שהקווים

ווויכוחים בנושא "ולידטור/מכשיר נהג לא מקונפג כראוי", לא יעזרו לך
בעיקר כאשר אם הם פתאום מתחילים לעבוד כראוי דווקא אחרי כניסת פקח/מבקר
באיזו מדינה מתוקנת זה קיים?
וכן מה עם הרוב הנוסעים שאינם בקיאים בנושא קודים ומבחינתם שלמו כי זה עולה אותו דבר

להזכיר נניח קו 150 מודיעין רמלה, מכשיר של קווים גם חושב שהוא במודיעין, צריך לגלגל תחנות כדי שזה ייזהה לך נסיעה בקוד המחיר הנכון או חוזה 142/141 בצומת בן שמן, גינתון ולוד, אחרת רק 144 ומעלה או נסיעה בודדת ממודיעין

ועוד מדברים על חישוב אוטומטי של תעריפים באפליקציה? כאשר הדבר הבסיסי, וזה ווידוא אוטומטי של מיקום האוטובוס, לא פועל ו-80% מכל האוטובוסים במדינה נוסעים עם GPS לא פועל או תקוע באזור תחנת מוצא / צג תחנות לא פועל / מוגדר כיוון הפוך לנסיעה?
הבעיה היא והמבקר צריך להבין זה שהקווים
הן בתחום ת"א כמו קו 15 או 35 שגם בו ניתקלתי בבעיה

למעלה