שרשור הכוונה ומודיעין 17/11-23/11

arseny92

Well-known member
מנהל

arseny92

Well-known member
מנהל
מודיעין

מודיעין
במסגרת עבודות הרכבת הקלה, החל מהלילה ליל שני 18.11.19 בשעה 19:00 יועתק מעבר הולכי הרגל בצומת הרחובות על פרשת דרכים (המעקף) – דרך מנחם בגין, כ-200 מטר לכיוון דרום מערב.
&nbsp

alias101

New member
איך מגיעים לאשכול פיס רמת גן?

שלום רב,
אני צריכה להגיע לאשכול פיס רמת גן שנמצא ברחוב רוקח 118 מראשון לציון תחנה מרכזית ישנה. אני יכולה לקחת קו 274 מתחנה ישנה בראשון לציון עד לרכבת סבידור מרכז ואז לחצות את הגשר של הרכבת לאזור הבורסה ברמת גן. האם משם אני יכולה להמשיך לרגל לרחוב רוקח או שנדרש לקחת עוד קו אוטובוס?
תודה רבה מראש לעונים!

asifp

New member
את יוצאת מהמרכזית הישנה?

שלום רב,
אני צריכה להגיע לאשכול פיס רמת גן שנמצא ברחוב רוקח 118 מראשון לציון תחנה מרכזית ישנה. אני יכולה לקחת קו 274 מתחנה ישנה בראשון לציון עד לרכבת סבידור מרכז ואז לחצות את הגשר של הרכבת לאזור הבורסה ברמת גן. האם משם אני יכולה להמשיך לרגל לרחוב רוקח או שנדרש לקחת עוד קו אוטובוס?
תודה רבה מראש לעונים!
את יוצאת מהמרכזית הישנה?
תלוי מתי את יוצאת אבל אם זה בבוקר אז את יכולה לקחת את 222 ולהחליף ל58 בסבידור.
&nbsp
אחרת- שווה לנסות להגיע לאחת מהתחנות של 191 שייקח אותך יותר מהר לתל אביב מ274.

alias101

New member
אני יוצאת ביום שישי

את יוצאת מהמרכזית הישנה?
תלוי מתי את יוצאת אבל אם זה בבוקר אז את יכולה לקחת את 222 ולהחליף ל58 בסבידור.
&nbsp
אחרת- שווה לנסות להגיע לאחת מהתחנות של 191 שייקח אותך יותר מהר לתל אביב מ274.
אני יוצאת ביום שישי
אני יוצאת מהתחנה המרכזית הישנה ביום שישי והקווים האלה לא פעילים ביום שישי לכן חשבתי לקחת את 274. השאלה היא האם חייבים לקחת עוד קו נוסף מסבידור לרחוב רוקח או שאפשר ללכת לשם רגלית אחרי שחוצים את הגשר של הרכבת? (פשוט יש המון תחנות באזור סבידור והרבה אנשים ואני תמיד הולכת שם לאיבוד ומסתבכת לכן מעדיפה ללכת ברגל לרחוב רוקח 118). זה אפשרי או שיש דרך אחרת?

ממרכז ראשל"צ לבורסה ברמת גן

מהי הדרך המהירה ביותר להגיע ממרכז ראשל"צ (קרוב לתחנה המרכזית הישנה/מדרחוב) אל הבורסה ליהלומים ברמת גן, בתחבורה ציבורית?

asifp

New member
19X

מהי הדרך המהירה ביותר להגיע ממרכז ראשל"צ (קרוב לתחנה המרכזית הישנה/מדרחוב) אל הבורסה ליהלומים ברמת גן, בתחבורה ציבורית?
19X
190 מהמדרחוב עד לרכבת סבידור, משם אפשר לעבור בגשר לבורסה או להחליף ל58 בסבידור/ 51 או 53 בעזריאלי

david80

Member
פיצוי על ביטול רכבת:

פיצוי על ביטול רכבת:
נכנסתי הבוקר לתחנת רעננה דרום, עברתי בשער בעזרת מנוי חודשי בשעה 07:16 ואז ראיתי שביטלו 2 רכבות לכיוון ת"א: גם של השעה 07:18 וגם של 07:33 ולכן יצאתי מהתחנה ונסעתי באוטובוס. האם ע"פ החוק אני זכאי להארכה של החופשי חודשי?

למעלה