שרשור הכוונה ומודיעין 10/11-16/11

arseny92

Well-known member
מנהל

raya

Well-known member
איך מגיעים מתחנת רכבת בנתניה (לא ספיר) לבית העלמין

בשיכון ותיקים?
תודה,
רעיה

olli3

New member
מנהל
קו 23 אגד תעבורה

בשיכון ותיקים?
תודה,
רעיה
קו 23 אגד תעבורה
יש לצאת מתחנת הרכבת ביציאה המזרחית ולהגיע לצומת הרחובות שכטרמן/פנקס. יש לשים לב! בשעות מסויימות קו 23 (שיש לו 4 חלופות) אוסף רק מרחוב שכטרמן ובשעות מסוימות הוא אוסף רק מרחוב פנקס (תחנות שונות). יש גם חלופה שאוספת משתי התחנות.
&nbsp
בקיצור לשים לב שממתינים לחלופה הנכונה בתחנה הנכונה (מצב נוראי, אני יודע).
&nbsp
&nbsp

raya

Well-known member
כבר לא אקטואלי, הייתי אמורה לנסוע היום והנסיעה בוטלה

קו 23 אגד תעבורה
יש לצאת מתחנת הרכבת ביציאה המזרחית ולהגיע לצומת הרחובות שכטרמן/פנקס. יש לשים לב! בשעות מסויימות קו 23 (שיש לו 4 חלופות) אוסף רק מרחוב שכטרמן ובשעות מסוימות הוא אוסף רק מרחוב פנקס (תחנות שונות). יש גם חלופה שאוספת משתי התחנות.
&nbsp
בקיצור לשים לב שממתינים לחלופה הנכונה בתחנה הנכונה (מצב נוראי, אני יודע).
&nbsp
&nbsp
כבר לא אקטואלי, הייתי אמורה לנסוע היום והנסיעה בוטלה

Sami144

New member
אם יש לי מספיק ערך צבור ואין לי פרופיל (אני ''רגיל'')

ואני רוצה חופשי יומי או חופשי שבועי - אפשר לקנות באוטובוס?
שאלה אחרת - חופשי יומי כזה תקף רק לאזור שנקנה או לכל המחוז או איך שלא קוראים לזה. למשל אם אני קונה בקוד 2 ורוצה שזה יהיה תקף גם ל42

נתנאל531

Well-known member
אי אפשר להמיר ערך צבור לחופשי

שאלה אחרת - חופשי יומי כזה תקף רק לאזור שנקנה או לכל המחוז או איך שלא קוראים לזה. למשל אם אני קונה בקוד 2 ורוצה שזה יהיה תקף גם ל42
אי אפשר להמיר ערך צבור לחופשי
גם בניכוי ההנחה המגולמת בהטענה, למה? ככה! משרד התחבורה לא באמת רוצה להוריד את ההתעסקות במזומן / חצאי שקלים / שקלים בודדים מהנהגים, או להפוך את כרטיס הרב-קו לארנק דיגיטלי אמיתי (כזה שאפשר לקנות איתו בקופיקס, או לשלם על שירותים בתחנה מרכזית)

Bus Nerd

Active member
אין כפל הנחות

אין כפל הנחות
אי אפשר לקנות חופשי יומי שבועי או חודשי מהכסף בערך הצבור, כי הוא כבר נטען לכרטיס עם ההנחה (20% לפרופיל רגיל אם אני זוכר נכון). אם היו נותנים לך לקנות עם זה כרטיס יומי, היית מקבל גם את ההנחה שגלומה בערך הצבור וגם בכרטיס החופשי.

אם היו אומרים "אתה יכול לקנות חופשי מהערך הצבור אבל המחיר שזה יוריד לך מהערך הצבור הוא יותר מהמחיר במזומן, כדי לנקות מזה את גובה ההנחה" אז אנשים לא היו מבינים למה זה ככה ומאוד כועסים. עדיף לא לבלבל את הציבור ולהשאיר את ההפרדה הזו.

arseny92

Well-known member
מנהל
לגבי "אם היו אומרים...."

אין כפל הנחות
אי אפשר לקנות חופשי יומי שבועי או חודשי מהכסף בערך הצבור, כי הוא כבר נטען לכרטיס עם ההנחה (20% לפרופיל רגיל אם אני זוכר נכון). אם היו נותנים לך לקנות עם זה כרטיס יומי, היית מקבל גם את ההנחה שגלומה בערך הצבור וגם בכרטיס החופשי.

אם היו אומרים "אתה יכול לקנות חופשי מהערך הצבור אבל המחיר שזה יוריד לך מהערך הצבור הוא יותר מהמחיר במזומן, כדי לנקות מזה את גובה ההנחה" אז אנשים לא היו מבינים למה זה ככה ומאוד כועסים. עדיף לא לבלבל את הציבור ולהשאיר את ההפרדה הזו.
לגבי "אם היו אומרים...."
אם משרד התחבורה היה רוצה אפשר היה להמיר את כל הערך צבור לכסף ולגלם הנחות פרופיל בחיוב ולא בטעינה כפי שזה הולך כמעט בכל מקום אחר בעולם וכפי שזה היה לפני עידן הרב-קו. וכך היה אפשר לסדר טעינה של תקופתי מתוך כסף טעון.
&nbsp
> "אז אנשים לא היו מבינים למה זה ככה ומאוד כועסים"
הציבור מבולבל גם היום וחושב שערך צבור זה כסף כי כל האפליקציות, כולל האפליקציה הרשמית, וכן קבלות תיקוף של מפעילים (למעט אגד/דן/ר"י) מתייחסות לערך צבור כאל שקלים כשזה לא כך

שמונו

Active member
וככה זה היה פותר גם 'בעיית' יהודה ושומרון

לגבי "אם היו אומרים...."
אם משרד התחבורה היה רוצה אפשר היה להמיר את כל הערך צבור לכסף ולגלם הנחות פרופיל בחיוב ולא בטעינה כפי שזה הולך כמעט בכל מקום אחר בעולם וכפי שזה היה לפני עידן הרב-קו. וכך היה אפשר לסדר טעינה של תקופתי מתוך כסף טעון.
&nbsp
> "אז אנשים לא היו מבינים למה זה ככה ומאוד כועסים"
הציבור מבולבל גם היום וחושב שערך צבור זה כסף כי כל האפליקציות, כולל האפליקציה הרשמית, וכן קבלות תיקוף של מפעילים (למעט אגד/דן/ר"י) מתייחסות לערך צבור כאל שקלים כשזה לא כך
וככה זה היה פותר גם 'בעיית' יהודה ושומרון

arseny92

Well-known member
מנהל
תשובה

תשובה
לגבי ערך צבור ראה
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/184495700/[/URL]

לגבי חופשי תקופתי כלשהו - אפשר לקנות באוטובוס, אבל לא באזור 1 בגוש דן (למעט קווים שיוצאים מהאזור), באר שבע וירושלים.
אם הנך נמצא במטרופולינים, יש למצוא עמדת טעינה, בית עסק עם שירות טעינת רב-קו, או להשתמש באפליקציה רב-קו אונלין או הופ-און (או גם בכספונט או תל אופן, אך אלו לא הכי מומלצים)
ולא, לא ניתן לממש את הערך הצבור הטעון עבור רכישת חוזה אחר כלשהו, כי ערכו היא אינה שקלים: זה הנחה לנסיעות בודדות בלבד ומהווה ערך אשר מציג את הנחת הפרופיל. חוזים אחרים טוענים בנפרד.
יש חוזים תקופתיים שתקפים לאזור בודד (כמו 141), וכן יש חוזים שכוללים יותר אזורים (כמו 142 או 150, או 924 וכו')
קודים של נסיעה בודדת כמו אלו שציינת, 2 ו 42 לא רלוונטיים עבור תקופתיים, הקוד של חוזה מרכז גוש דן הוא 141 (והוא שונה מגבולות מעבר 90 דקות של קוד 42 לנסיעה בודדת) והקוד לסובב חיפה (אשר גם שונה מגבולות קוד 2 של הנסיעה הבודדת וכולל את הקריות) הוא 500.

Sami144

New member
קודם תודה על התשובות אבל מעצבן שזה ככה

תשובה
לגבי ערך צבור ראה
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/184495700/[/URL]

לגבי חופשי תקופתי כלשהו - אפשר לקנות באוטובוס, אבל לא באזור 1 בגוש דן (למעט קווים שיוצאים מהאזור), באר שבע וירושלים.
אם הנך נמצא במטרופולינים, יש למצוא עמדת טעינה, בית עסק עם שירות טעינת רב-קו, או להשתמש באפליקציה רב-קו אונלין או הופ-און (או גם בכספונט או תל אופן, אך אלו לא הכי מומלצים)
ולא, לא ניתן לממש את הערך הצבור הטעון עבור רכישת חוזה אחר כלשהו, כי ערכו היא אינה שקלים: זה הנחה לנסיעות בודדות בלבד ומהווה ערך אשר מציג את הנחת הפרופיל. חוזים אחרים טוענים בנפרד.
יש חוזים תקופתיים שתקפים לאזור בודד (כמו 141), וכן יש חוזים שכוללים יותר אזורים (כמו 142 או 150, או 924 וכו')
קודים של נסיעה בודדת כמו אלו שציינת, 2 ו 42 לא רלוונטיים עבור תקופתיים, הקוד של חוזה מרכז גוש דן הוא 141 (והוא שונה מגבולות מעבר 90 דקות של קוד 42 לנסיעה בודדת) והקוד לסובב חיפה (אשר גם שונה מגבולות קוד 2 של הנסיעה הבודדת וכולל את הקריות) הוא 500.
אז לסיכום אני מבין שאצטרך לקנות חופשי יומי בעמדות הטענה? אני מכיר קיוסק שמאפשר הטענה אז אם אגש לשם אוכל להטעין חופשי יומי? וזה יהיה לאותו יום או שאני יכול לבחור תאריך לבחירתי? (מעולם לא הטענתי במקומות כאלה. תמיד הלכתי לעמדות הרשמיות ולכן אני לא בקיא)

arseny92

Well-known member
מנהל
בקיוסק באפשרותך לבקש טעינה של כל חוזה אשר זמין ברב-קו אונלין

אז לסיכום אני מבין שאצטרך לקנות חופשי יומי בעמדות הטענה? אני מכיר קיוסק שמאפשר הטענה אז אם אגש לשם אוכל להטעין חופשי יומי? וזה יהיה לאותו יום או שאני יכול לבחור תאריך לבחירתי? (מעולם לא הטענתי במקומות כאלה. תמיד הלכתי לעמדות הרשמיות ולכן אני לא בקיא)
בקיוסק באפשרותך לבקש טעינה של כל חוזה אשר זמין ברב-קו אונלין
בדף חיפוש חוזים https://ravkavonline.co.il/he/store/search , הסינון בצד
וזה כולל אפשרות בחירת יום עתידי לחוזה שייטען, רק צריך לציין זאת למוכרן אם צריך לא היום
הממשק של מסוף הטעינה הנייד בבית עסק הוא בעצם אותו ממשק של האפליקציה לטלפון, אלא רק שהמוכרן מתפעל אותו לבקשת איזה חוזה הנוסע צריך

אלא רק שהחשבון (של הרישום באתר רב-קו אונליין) שמחובר למסוף בית עסק, בעל הרשאות קמונעות נוספות לעומת חשבון משתמש רגיל (לאתר עם קורא כרטיסים או אפליקציה בטלפון עם NFC) להלן:
- טעינה באמצעות track2 (חיוב כרטיסי אשראי דרך הפס המגנטי לעומת הקלדה ידנית של הפרטים)
- טעינה על סמך דיווח קבלת מזומן לקופה (הכסף יורד מהחשבון של בית העסק)
- דוחות טעינה ותשלומים חודשיים לעסק

מהר הצופים רחובות לרחוב לשם פתח תקווה, יוממות

היי, אני מתחיל עבודה חדשה בפתח תקווה ובגלל שאני אצא מהבית רק ב08:00 בבוקר אני מחפש אלטרנטיבה לקו 16 לפארק המדע וקו 164 עד הסיבים. יש משהו יותר שפוי?
&nbsp
תודה מראש

&nbsp
אגב, איזה קו לוקחים בחזור אחרי 164?

olli3

New member
מנהל
סע לפארק המדע, תתקדם לשם עם כל קו והחלף שם ל319 אגד

היי, אני מתחיל עבודה חדשה בפתח תקווה ובגלל שאני אצא מהבית רק ב08:00 בבוקר אני מחפש אלטרנטיבה לקו 16 לפארק המדע וקו 164 עד הסיבים. יש משהו יותר שפוי?
&nbsp
תודה מראש

&nbsp
אגב, איזה קו לוקחים בחזור אחרי 164?
רד מ319 במחלף גבעת שמואל ועבור לתחנה שבכיון הנסיעה צפונה להמשך הנסיעה לכיוון גהה/פתח תקווה לא הייתי ממתין שם במיוחד ל164, הייתי מתקדם עם כל קו למחלף גהה ושם מחליף לכל קו שנכנס לפתח תקווה ומגיע להסיבים (כמעט כל הקווים).
&nbsp
שים לב של319 יש שתי חלופות, אחת יוצאת מנס ציונה ישר לכביש 4 ואחת נוסעת דרך ראשון לציון. בכל מקרה, ל318,319 יש הרבה פחות תחנות בדרך והם לא נכנסים לאלוף שדה.
לא הבנתי את השאלה השנייה.
&nbsp
אפשר גם עם 318 שהוא קצת יותר איטי.

אז שלושה אוטובוסים? כמה זמן זה דלת לדלת?

רד מ319 במחלף גבעת שמואל ועבור לתחנה שבכיון הנסיעה צפונה להמשך הנסיעה לכיוון גהה/פתח תקווה לא הייתי ממתין שם במיוחד ל164, הייתי מתקדם עם כל קו למחלף גהה ושם מחליף לכל קו שנכנס לפתח תקווה ומגיע להסיבים (כמעט כל הקווים).
&nbsp
שים לב של319 יש שתי חלופות, אחת יוצאת מנס ציונה ישר לכביש 4 ואחת נוסעת דרך ראשון לציון. בכל מקרה, ל318,319 יש הרבה פחות תחנות בדרך והם לא נכנסים לאלוף שדה.
לא הבנתי את השאלה השנייה.
&nbsp
אפשר גם עם 318 שהוא קצת יותר איטי.
השאלה השניה היא בגלל ש164 בחזור לא מגיע לרכבת רחובות ואז אי אפשר לקחת קו 16

סליחה ארבעה אוטובוסים לכל כיוון

השאלה השניה היא בגלל ש164 בחזור לא מגיע לרכבת רחובות ואז אי אפשר לקחת קו 16
סליחה ארבעה אוטובוסים לכל כיוון
8 אוטובוסים ביום. עדיף למצוא עבודה אחרת

מנתבג, לירושלים- קרית שאול יציאה . 14:00

אם יש ישיר אז עדיף
כי זה נורא לנסןע לתחנה מרכזית שם, ולנסוע לקרית שאול

תודה מראש לעונים.

נ.ב

איך טוענים , או משלמים ברב קו? דרך האפליקציה?

צריך קוד או משו ?

arseny92

Well-known member
מנהל
אם הכוונה איך משלמים ברכבת, אז בדיוק כפי שבכל קו רכבת אחר

אם יש ישיר אז עדיף

תודה מראש לעונים.

נ.ב

צריך קוד או משו ?
אם הכוונה איך משלמים ברכבת, אז בדיוק כפי שבכל קו רכבת אחר
צורך בשוברים לרכבת ספציפית בוטל מזמן עוד בשנה שעברה
&nbsp
- אם יש מספיק ערך צבור, מבצעים טרום תיקוף (בוחרים "שימוש בערך צבור לנסיעה קרובה" ובוחרים יעד) במכונת הכרטוס של הרכבת ואז עוברים לרציף. אם אין ערך צבור אפשר גם לטעון לפני כן
- או טוענים כל חוזה תקופתי מתאים (924) במכונת הכרטוס או כן באפליקציה רב-קו אונליין או כן בעמדת הטעינה ליד עמדת השירות על הקו של קווים בטרמינל או כן מול השירות המאויש או בקופת הרכבת

אתה מתכוון לגבעת שאול?

אם יש ישיר אז עדיף

תודה מראש לעונים.

נ.ב

צריך קוד או משו ?
אתה מתכוון לגבעת שאול?
רכבת לירושלים ומשם ברחוב יפו לחצות אותו קווים 74,75 ועוד כמה שבתחנה התדירות של כל הקווים גבוהה החלפה נוחה.
מתחנה מרכזית לגבעת שאול 7-15 דקות תלוי איפה בגבעת שאול ובפקקים.

למעלה