לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2243122,431 עוקבים אודות עסקים

פורום תחבורה ציבורית

ברוכים הבאים לפורום תחבורה ציבורית!
הפורום עוסק בכל הרבדים הקשורים לתחבורה הציבורית בארץ ובעולם: ציוד נייד (רכבות, רכבות קלות, אוטובוסים, מוניות, רכבות תחתיות ועוד). מסלולי נסיעה וקווים, מדיניות תעריפים, רב-קו, תכנון נסיעות, מפעילות (אגד, דן, רכבת ישראל, סיטיפס, קווים וכו' וכו')
אתם מוזמנים להעלות נושאים לדיון, החל במחירי הנסיעה באוטובוסים וכלה בנוחות המושב באוטובוס הספציפי שבו נסעתם הבוקר...
*מחיקת הודעות תתבצע בהתאם לתקנון הפורום המופיע באגף המאמרים ותקנון הפורומים הכללי של תפוז.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תחבורה ציבורית

ברוכים הבאים לפורום תחבורה ציבורית!
הפורום עוסק בכל הרבדים הקשורים לתחבורה הציבורית בארץ ובעולם: ציוד נייד (רכבות, רכבות קלות, אוטובוסים, מוניות, רכבות תחתיות ועוד). מסלולי נסיעה וקווים, מדיניות תעריפים, רב-קו, תכנון נסיעות, מפעילות (אגד, דן, רכבת ישראל, סיטיפס, קווים וכו' וכו')
אתם מוזמנים להעלות נושאים לדיון, החל במחירי הנסיעה באוטובוסים וכלה בנוחות המושב באוטובוס הספציפי שבו נסעתם הבוקר...
*מחיקת הודעות תתבצע בהתאם לתקנון הפורום המופיע באגף המאמרים ותקנון הפורומים הכללי של תפוז.

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לכתוב שאלות הכוונה ומודיעין תחת השירשור היומי בלבד.  נא לשים לב לתאריך השרשור!
 שאלות הכוונה שלא תשורשרנה כהלכה, תימחקנה ללא התראה מוקדמת.

המשך >>

לצפיה ב-'קו 29 כפ"ס - הרצליה, נכנס אוטובוס חשמלי ראשון'
קו 29 כפ"ס - הרצליה, נכנס אוטובוס חשמלי ראשון
01/11/2019 | 17:45
4
168
ובכפ"ס יש חלק מאוטובוסים על גז, בחודשים הקרובים ייכנסו עוד אוטובוסים עם גז.
תחבורה ציבורית >>
לצפיה ב-'בקו 29 יש כשישה חשמליים כבר כשנה.'
בקו 29 יש כשישה חשמליים כבר כשנה.
01/11/2019 | 17:53
1
149
האוטובוסים על גט"ד בקווי 500 אני משער שהכל נכנס. יש כ 55 רכבים כאלו חדשים שעלו שבוע שעבר לכביש בנוסף לכ 20 ישנות יותר מחצי שנה הקודמת.
תחבורה ציבורית >>
לצפיה ב-'ברכות חישמול, אבל איך הרצפה ? '
ברכות חישמול, אבל איך הרצפה ?
02/11/2019 | 12:27
108
כמי שנסע בקווי 29 / 39 ברעננה אני חייב לומר שהרצפה מאד מחליקה ושבפברואר המצב היה גרוע מאד עם הגשם. הטקסטורה של הרצפה לא מאפשרת אחיזת רגליים טובה כמו שצריך בתח"צ.

אני מקווה שעם ההתקדמות לטכנולוגיית הנעה חדשה לא שכחו לטפל בבעיה בסיסית יותר.
תחבורה ציבורית >>
לצפיה ב-'חלק גדול בכפר סבא פועלים כיום באמצעות גז-טבעי'
חלק גדול בכפר סבא פועלים כיום באמצעות גז-טבעי
<< ההודעה הנוכחית
02/11/2019 | 19:11
82
כפי שנכתב בקווים 29/39 פועלים מספר אוטובוסים חשמליים מתוצרת BYD מזה שנה פלוס-מינוס. הם לעתים פועלים בקווים נוספים. אלה שקטים מאוד. כה שקטים שאפשר ללכת ברחוב, האוטובוס קרוב מאוד (מגיע מאחוריך) ולא לשמוע את זה. הם גם נמוכי רצפה מלאים ולא נמוכי כניסה.

בקווים 5XX בכפר סבא, כמו 561, 571 ו-572 רב האוטובוסים שיצא לי לראות הם גולדן דרגון מונעי גז-טבעי. כך גם בקו 501 ברעננה ובקווים אחרים. בינתיים מעט מאוד פעמים יצא לי לראות בקווים האלה את האוטובוסים איסוזו. 
בניגוד לחשמליים הם לא שקטים ואף להיפך מזה. הם נמוכי כניסה ולא נמוכי רצפה. 

לא ידעתי שצפויים להיכנס נוספים. מעניין האם יחליפו את הבינעירוניים כיום, שפועלים בקו 551.

בכפר סבא הלא ממש ענקית יש מגוון של אוטובוסים עירוניים ממפעיל אחד "מטרופולין": וולואים B7R ו-B8R נמוכי כניסה. מאנים נמוכי כניסה על שלושה מרכבים שונים. סולאריס. איסוזו עם שלוש דלתות או שתי דלתות. גולדן דרגון באמצעות סולר באשכול שרון הישן ובאמצעות גז טבעי באשכול שרון-חולון. יוטונג. לצדם שני מידיבוסים עירוניים "אוטוקאר".
תחבורה ציבורית >>
לצפיה ב-'האם הנסיעה באוטובוס החשמלי יותר רגועה או אגרסיבית כמו בסולר?'
האם הנסיעה באוטובוס החשמלי יותר רגועה או אגרסיבית כמו בסולר?
07/11/2019 | 11:10
13
אני הפסקתי להשתמש באוטובוס בגלל שהנסיעה לא נעימה.
אתמול נסעתי ב 149 מתל אביב לכפר סבא והיה סיוט.
הנהג נסע 100 קמ"ש בנמיר, 100 קמ"ש בכביש 4 שעובר שיפוצים והמהירות מוגבלת בו ל 70 קמ"ש, ואפילו בתוך העיר כפר סבא - רחוב וייצמן - הוא דפק לפחות 70 קמ"ש.
הבעיה היא העצירות החזקות. הם פשוט מבצעים עצירת חירום דרך קבע. אפילו דוהרים לקראת רמזור אדום או תחנה רק כדי לדפוק עצירה חזקה.
בשורה התחתונה: אני על אוטובוס לא עולה יותר.
תחבורה ציבורית >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ