פרופיל סטודנט ורב-קו

rdhkvmvk

New member
חופשי שנתי עם רב קו

פרופיל סטודנט ורב-קו
חופשי שנתי עם רב קו
שלום רכשתי באינטרנט חופשי שנתי ברב קו ויש לי כמה שאלות בבקשה ממכם,
1. קודם כל האם בתאריך שהוא נכנס לתוקף (יום שלישי הקרוב) אני צריך לטעון אותו בכרטיס או משהו או שזה קרה כבר בתהליך הרכישה עם הקורא כרטיסים?
2. ראיתי שבאתר רכבת ישראל רשום שמי שיש לו פרופיל סטודנט מורחב יש לו הנחה של 50% גם על כרטיסים לכיוון אחד, האם ההנחה הזו היא בנוסף לערך צבור של 50%?
3. אם יש לי מורחב לבאר שבע ומערב (באר שבע - שדרות בגדול), ונגיד סתם דוגמא אני רוצה לנסוע ברכבת מבאר שבע לאשקלון. האם אשלם רק על שדרות-אשקלון? או שזה לא מתקזז בעצם והאופציה היחידה שלי לעשות את זה זה לנסוע לשדרות ומשם לקחת כרטיס חדש לאשקלון?
4. האם ברכבת אני צריך להוציא כרטיס כל פעם (בהנחה ואני נוסע לבאר שבע-שדרות) או שלשים את הרב קו מספיק?

תודה לכולם ושבת שלום
:)

מעבר מפרופיל סטודנט מורחב לפרופיל רגיל

פרופיל סטודנט ורב-קו
פרופיל הסטודנט מורחב שלי יפוג ולא יחודש. מספר שאלות:
1. קיים בו ערך צבור בסך כ500 ש"ח. מה יקרה לכסף זה עם תום החוזה? אם אוכל להשתמש בכסף, אז למעשה "הרווחתי" כאשר היה לה פרופיל סטודנט (שילמתי 100 וקיבלתי 200 ש"ח ערך צבור).
2. האם כאשר יפוג הפרופיל שלי עדיין יהיה לי פרופיל סטודנט או שיהיה לי פרופיל רגיל?
3. אני נוסע מתל אביב לירושלים מדי יום הלוך וחזור. כ-20 ימים בחודש. משתמש בתחבורה בתוך תל אביב ובתוך ירושלים - בנוסף לקו 480 או לרכבת. האם אני צריך חופשי יומי או חופשי חודשי?

תודה רבה למשיבים!

arseny92

Well-known member
מנהל
תשובות

חופשי שנתי עם רב קו
שלום רכשתי באינטרנט חופשי שנתי ברב קו ויש לי כמה שאלות בבקשה ממכם,
1. קודם כל האם בתאריך שהוא נכנס לתוקף (יום שלישי הקרוב) אני צריך לטעון אותו בכרטיס או משהו או שזה קרה כבר בתהליך הרכישה עם הקורא כרטיסים?
2. ראיתי שבאתר רכבת ישראל רשום שמי שיש לו פרופיל סטודנט מורחב יש לו הנחה של 50% גם על כרטיסים לכיוון אחד, האם ההנחה הזו היא בנוסף לערך צבור של 50%?
3. אם יש לי מורחב לבאר שבע ומערב (באר שבע - שדרות בגדול), ונגיד סתם דוגמא אני רוצה לנסוע ברכבת מבאר שבע לאשקלון. האם אשלם רק על שדרות-אשקלון? או שזה לא מתקזז בעצם והאופציה היחידה שלי לעשות את זה זה לנסוע לשדרות ומשם לקחת כרטיס חדש לאשקלון?
4. האם ברכבת אני צריך להוציא כרטיס כל פעם (בהנחה ואני נוסע לבאר שבע-שדרות) או שלשים את הרב קו מספיק?

תודה לכולם ושבת שלום
:)
תשובות
1. אם רכשת ברב-קו אונליין/הופ און תוך כדי סריקת הרב-קו בקורא כרטיסים, לא צריך לטעון כי החוזה השנתי לאזורים שבחרת כבר רשום (סרוק את תוכן הכרטיס שוב ותראה). תצטרך לרשום חוזים נוספים/ערך צבור במידה וצריך נסיעה מחוץ לאזור החוזה השנתי
2. לא, ההנחה ממחיר מלא ללא הנחה, כך שכל נסיעה, בין אם זה רישום נפרד או תיקוף ערך צבור של פרופיל סטודנט מורחב, תעלה את אותו הכסף כל עוד הפרופיל בתוקף
3 לא מתקזז, אבל אפשר לתקף עם השנתי, למצוא את הפקח ברכבת - !לפני שהרכבת מגיעה לשדרות! - ולבקש תיקוף על מקטע הנסיעה הנוסף (שדרות-אשקלון) במסוף שלו בערך צבור (רק אם יש מספיק), כך שלא תצטרך לצאת בשדרות, להכנס שוב עם תיקוף מהמכונה ולחכות שעה לרכבת הבאה
4. באזור של החוזה רק להכנס ולצאת כרגיל כאילו שרשום לך נניח חופשי יומי לאזורים אלו
5. שים לב שאם קיים לך ערך צבור של רגיל, צריך להמיר אותו ליתרת סטודנט מורחב ואז לתקן את היתרה עד כפל עשירית
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/184438847[/URL]
https://ravkavonline.co.il/he/store/stored-value-conversion/check
כאשר פרופיל סטודנט יפוג, ואם לא מתוכננת הארכה, צריך להמיר שוב אחרי תפוגת הפרופיל את היתרה הנעולה לרגיל

arseny92

Well-known member
מנהל
תשובות

פרופיל הסטודנט מורחב שלי יפוג ולא יחודש. מספר שאלות:
1. קיים בו ערך צבור בסך כ500 ש"ח. מה יקרה לכסף זה עם תום החוזה? אם אוכל להשתמש בכסף, אז למעשה "הרווחתי" כאשר היה לה פרופיל סטודנט (שילמתי 100 וקיבלתי 200 ש"ח ערך צבור).
2. האם כאשר יפוג הפרופיל שלי עדיין יהיה לי פרופיל סטודנט או שיהיה לי פרופיל רגיל?
3. אני נוסע מתל אביב לירושלים מדי יום הלוך וחזור. כ-20 ימים בחודש. משתמש בתחבורה בתוך תל אביב ובתוך ירושלים - בנוסף לקו 480 או לרכבת. האם אני צריך חופשי יומי או חופשי חודשי?

תודה רבה למשיבים!
תשובות
1. עליך להמיר את הערך צבור הקיים כפי שמפורט בהודעה מעל
2. רגיל
3. חודשי כנראה יהיה משתלם יותר

שמונו

Active member
יעבור מסטודנט מורחב לסטודנט רגיל עד אמצע חודש 12

תשובות
1. עליך להמיר את הערך צבור הקיים כפי שמפורט בהודעה מעל
2. רגיל
3. חודשי כנראה יהיה משתלם יותר
יעבור מסטודנט מורחב לסטודנט רגיל עד אמצע חודש 12

arseny92

Well-known member
מנהל
פרופיל סטודנט ורב-קו

פרופיל סטודנט ורב-קו

pinkish angel

New member
תעריפי נסיעה

פרופיל סטודנט ורב-קו
תעריפי נסיעה
החל מהשבוע אני צריכה לעבור את המסלול הבא:
יום חמישי:
1. נסיעה ברכבת מנהריה לת"א אוניברסיטה
2. אוטובוס לאוניברסיטה
3. אוטובוס מהאוניברסיטה למרכז ת"א
יום שישי- את המסלול ההפוך
1. אוטובוס ממרכז ת"א לאוניברסיטה
2. אוטובוס לרכבת
3. רכבת מת"א אוניברסיטה לנהריה

מהו הסדר הנסיעה שהכי משתלם לי לרכוש?
למיטב הבנתי האפשרויות הכי הגיוניות הן חופשי יומי לכל אחד מהימים,
או אולי לרכוש כרטיסיה לרכבת ובנפרד להטעין ערך צבור לאוטובוסים?
אשמח לעצה, מוסיפה גם שאני צריכה לקבל רב קו חדש טעון עם פרופיל סטודנט רגיל, אבל נראה לי שבחמישי הקרוב לא אספיק לקבל אותו.

תודה רבה :)

בהנחה שאין לך עדיין הנחת סטודנט

תעריפי נסיעה
החל מהשבוע אני צריכה לעבור את המסלול הבא:
יום חמישי:
1. נסיעה ברכבת מנהריה לת"א אוניברסיטה
2. אוטובוס לאוניברסיטה
3. אוטובוס מהאוניברסיטה למרכז ת"א
יום שישי- את המסלול ההפוך
1. אוטובוס ממרכז ת"א לאוניברסיטה
2. אוטובוס לרכבת
3. רכבת מת"א אוניברסיטה לנהריה

מהו הסדר הנסיעה שהכי משתלם לי לרכוש?
למיטב הבנתי האפשרויות הכי הגיוניות הן חופשי יומי לכל אחד מהימים,
או אולי לרכוש כרטיסיה לרכבת ובנפרד להטעין ערך צבור לאוטובוסים?
אשמח לעצה, מוסיפה גם שאני צריכה לקבל רב קו חדש טעון עם פרופיל סטודנט רגיל, אבל נראה לי שבחמישי הקרוב לא אספיק לקבל אותו.

תודה רבה :)
חופי יומי חיפה תל אביב, שכולל גם את נהריה, (קוד 919) עולה 40 שקל.
נסיעה ברכבת בלבד, בלי אוטובוסים בתוך תל אביב עולה 39.5 שקל.
תעשי כבר את החשבון לבד...

pinkish angel

New member
תיארתי לעצמי, אבל זה רק לגבי השבוע הקרוב

חופי יומי חיפה תל אביב, שכולל גם את נהריה, (קוד 919) עולה 40 שקל.
נסיעה ברכבת בלבד, בלי אוטובוסים בתוך תל אביב עולה 39.5 שקל.
תעשי כבר את החשבון לבד...
מה אחריו כשכן תהיה את ההנחת סטודנט? יש הסדר יותר טוב?

אני לא מתמצא בהנחות סטודנט - ולא רוצה סתם להטעות אותך

מה אחריו כשכן תהיה את ההנחת סטודנט? יש הסדר יותר טוב?
אבל זה מה שמצאתי עבורך.

https://www.nuis.co.il/רב-קו-סטודנטים/

מה תקבלו בהטבה?
את ההנחה לא ניתן לקבל ללא פרופיל סטודנט ברב קו! כמו כן ההטבות ניתנות לסטודנטים המשתמשים בתח"צ בתדירות גבוהה, ולא ניתנות לנסיעה בודדת, נסיעה הלוך- חזור ברכבת, חופשי יומי וכו'… ניתן לקבל הנחה בשתי דרכים-

פרופיל סטודנט רגיל- מקנה תוספת של 33% בעת הטענת הכרטיס בערך צבור. משמע- אם הטענתם את הכרטיס ב-100 ₪, תקבלו בפועל 133 ₪ לשימוש בנסיעותיכם. הסכום המינימלי להטענה הוא 30 ₪.

פרופיל סטודנט מורחב- רכישת הסדר חופשי סמסטריאלי (סמסטר א' ו/ או ב' בלבד, ואינו חל על סמסטר קיץ) או חופשי שנתי יהיו במחיר מסובסד מהרגיל. כמו כן הטענת הכרטיס בערך צבור מקנה בפרופיל זה תוספת של 50%.

* חופשי שנתי/ סמסטריאלי נקבע ע"פ האזור אותו תבחרו (בקרבת מוסד הלימוד) ובו תוכלו לנסוע באופן חופשי, בעוד שהערך הצבור אינו מוגבל מבחינת גאוגרפית.

* במידה והסדרתם חופשי סמסטריאלי יש לעדכן את המנוי בתום הסמסטר. יתכנו שינויים במחירים בין הסמסטרים לאור הבדלים במספר ימי הלימוד בכל סמסטר.

arseny92

Well-known member
מנהל
לא 133 ע"צ אלא 150

אבל זה מה שמצאתי עבורך.

https://www.nuis.co.il/רב-קו-סטודנטים/

מה תקבלו בהטבה?
את ההנחה לא ניתן לקבל ללא פרופיל סטודנט ברב קו! כמו כן ההטבות ניתנות לסטודנטים המשתמשים בתח"צ בתדירות גבוהה, ולא ניתנות לנסיעה בודדת, נסיעה הלוך- חזור ברכבת, חופשי יומי וכו'… ניתן לקבל הנחה בשתי דרכים-

פרופיל סטודנט רגיל- מקנה תוספת של 33% בעת הטענת הכרטיס בערך צבור. משמע- אם הטענתם את הכרטיס ב-100 ₪, תקבלו בפועל 133 ₪ לשימוש בנסיעותיכם. הסכום המינימלי להטענה הוא 30 ₪.

פרופיל סטודנט מורחב- רכישת הסדר חופשי סמסטריאלי (סמסטר א' ו/ או ב' בלבד, ואינו חל על סמסטר קיץ) או חופשי שנתי יהיו במחיר מסובסד מהרגיל. כמו כן הטענת הכרטיס בערך צבור מקנה בפרופיל זה תוספת של 50%.

* חופשי שנתי/ סמסטריאלי נקבע ע"פ האזור אותו תבחרו (בקרבת מוסד הלימוד) ובו תוכלו לנסוע באופן חופשי, בעוד שהערך הצבור אינו מוגבל מבחינת גאוגרפית.

* במידה והסדרתם חופשי סמסטריאלי יש לעדכן את המנוי בתום הסמסטר. יתכנו שינויים במחירים בין הסמסטרים לאור הבדלים במספר ימי הלימוד בכל סמסטר.
לא 133 ע"צ אלא 150
הנחת 20%- זה 25%+ ליתרה מערך הטעינה
הנחת 33%- זה 50%+ ליתרה מערך הטעינה
הנחת 50%- זה 100%+ ליתרה מערך הטעינה

נסיעה ברכבת בלבד בהנחה ומשתמשים בערך צבור עולה 39.50 יתרת ערך צבור לכיוון, לא שקלים
כל נסיעה בכל תחבורה בערך צבור משמשת את היתרה, אז בפרופיל רגיל נסיעה של 5.90 עולה ₪4.72 בפועל ובפרופיל 33% זה ₪3.953 בהתאם. נסיעה של 39.5 שווה ערך ל-₪31.60 ול-₪26.465 בהתאם, כך שחופשי יומי 919 עדיין יהיה משתלם יותר מנסיעות בודדות אם צריך לחזור באותו יום, אם צריך רק כיוון אחד ליום אז נסיעה בודדת בערך צבור וכן גם ערך צבור ברכבת ולא על ידי רכישת חוזה נסיעה בודדת נפרד ללא הנחה
אין לשכוח - יתרה איננה שקלים

pinkish angel

New member
האם ניתן...

לא 133 ע"צ אלא 150
הנחת 20%- זה 25%+ ליתרה מערך הטעינה
הנחת 33%- זה 50%+ ליתרה מערך הטעינה
הנחת 50%- זה 100%+ ליתרה מערך הטעינה

נסיעה ברכבת בלבד בהנחה ומשתמשים בערך צבור עולה 39.50 יתרת ערך צבור לכיוון, לא שקלים
כל נסיעה בכל תחבורה בערך צבור משמשת את היתרה, אז בפרופיל רגיל נסיעה של 5.90 עולה ₪4.72 בפועל ובפרופיל 33% זה ₪3.953 בהתאם. נסיעה של 39.5 שווה ערך ל-₪31.60 ול-₪26.465 בהתאם, כך שחופשי יומי 919 עדיין יהיה משתלם יותר מנסיעות בודדות אם צריך לחזור באותו יום, אם צריך רק כיוון אחד ליום אז נסיעה בודדת בערך צבור וכן גם ערך צבור ברכבת ולא על ידי רכישת חוזה נסיעה בודדת נפרד ללא הנחה
אין לשכוח - יתרה איננה שקלים
האם ניתן...
לרכוש חופשי יומי באמצעות ערך צבור?
נניח להטעין את הרב קו בערך צבור עם ההנחת סטודנט, ואז לרכוש ביתרה חופשי יומי?

pinkish angel

New member
אם אני מבינה נכון...

אם אני מבינה נכון...
האפשרויות העומדות לפניי זה:
חופשי יומי בעלות 40 ש"ח שעליו אין הנחת סטודנט.
או
להטעין בערך צבור עם הנחת סטודנט
ואז הנסיעה ברכבת תעלה לי 26.33 ש"ח ו-2 נסיעות באוטובוס 7.86 ש"ח שזה סה"כ 34.20 ש"ח.
פספסתי משהו?

arseny92

Well-known member
מנהל
39.5 ו-11.8 (51.30) ע"צ עם הנחה של 33% הם ₪34.371 בכסף

אם אני מבינה נכון...
האפשרויות העומדות לפניי זה:
חופשי יומי בעלות 40 ש"ח שעליו אין הנחת סטודנט.
או
להטעין בערך צבור עם הנחת סטודנט
ואז הנסיעה ברכבת תעלה לי 26.33 ש"ח ו-2 נסיעות באוטובוס 7.86 ש"ח שזה סה"כ 34.20 ש"ח.
פספסתי משהו?
39.5 ו-11.8 (51.30) ע"צ עם הנחה של 33% הם ₪34.371 בכסף
אם צריך גם לחזור באותו יום, חופשי יומי מועדף
אם לא, אז ערך צבור משתלם יותר

למעלה