שרשור הכוונה ומודיעין 29/9-5/10

arseny92

Well-known member
מנהל

dror2110

New member
למה אין היום רכבות ישירות מחיפה לתל אביב ההגנה?

כדי להגיע מחיפה לבת ים יוספטל, באתר של הרכבת כתוב שצריך לרדת בסבידור מרכז, לחכות לרכבת להגנה, בהגנה לחכות לעוד רכבת לבת ים.

arseny92

Well-known member
מנהל
איחורים בלו"ז ואילוצים תפעוליים (כמו למשל להכניס רכבת שמגיעה

כדי להגיע מחיפה לבת ים יוספטל, באתר של הרכבת כתוב שצריך לרדת בסבידור מרכז, לחכות לרכבת להגנה, בהגנה לחכות לעוד רכבת לבת ים.
איחורים בלו"ז ואילוצים תפעוליים (כמו למשל להכניס רכבת שמגיעה
מצפון לרציף 1 לצפון), כך שהקו מפוצל
&nbsp
וזה בנוסף לכך שהלו"ז יעודי לחג, והרכבת לא עומדת גם בו (כוכביות בלו"ז וסימון מיקום רכבת שכבר יצאה ברשימת תחנותיה לא עומד בתחנות שהרכבת כבר צריכה להיות בהם)

Ccyclist

Well-known member
מטרונית 1 אינה פועלת בחגים.

מישהו יודע- למה אין מטרונית קו 1?
הרי זה אמור לעבוד 24-7 ...
העניין עולה בפורום בחגים כי אנשים שרגילים שהקו פעיל בשבתות מתפלאים שהוא אינו מופעל.

dror2110

New member
מטרונית 1 פועלת בכל החגים חוץ מראש השנה ויום כיפור

העניין עולה בפורום בחגים כי אנשים שרגילים שהקו פעיל בשבתות מתפלאים שהוא אינו מופעל.
מטרונית 1 פועלת בכל החגים חוץ מראש השנה ויום כיפור
זה באמת מוזר שלא מפעילים את המטרונית, היו צריכים להפעיל אותה מהבוקר כמו קווי אגד שכן פועלים מהבוקר.

raya

Well-known member
בתחנה מרכזית (תחנת נבון) ולהחליף בנתב"ג לכל רכבת בכיוון ת"א

שלום איזה רכבת בירושלים לקחת המגיעה לעזריאלי במלחה או ה
בתחנה מרכזית תודה
בתחנה מרכזית (תחנת נבון) ולהחליף בנתב"ג לכל רכבת בכיוון ת"א

עדיף מנבון ולהחליף בנתב"ג לרכבת צפונה דרך תחנות ת"א

שלום איזה רכבת בירושלים לקחת המגיעה לעזריאלי במלחה או ה
בתחנה מרכזית תודה
עדיף מנבון ולהחליף בנתב"ג לרכבת צפונה דרך תחנות ת"א
לעזריאלי - לרדת בתחנת ת"א השלום.

Sami144

New member
האם יש מוניות שירות לפ"ת (קו 164) היום בערב (שעה שש)?

האם יש מוניות שירות לפ"ת (קו 164) היום בערב (שעה שש)?
האם אפשר להתעדכן בזמנים אם יש כאלה? או בתדירות?

rdhkvmvk

New member
הגעה מתל אביב לבאר שבע ביום שישי בצהריים

קודם כל אני חייב להגיד שיש משהו מעצבן באתר הזה, כתבתי הודעה ארוכה ואז בשלב של השליחה זה ביקש ממני להתחבר ואחרי שהתחברתי זה פשוט מחק הכל....
אנסה לעשות את זה קצר חח
ביום שישי עוד שבועיים אני צריך להגיע לרחוב ברודצקי בתל אביב, ולצאת משם סביבות 13:00. באתר של רכבת ישראל אני לא מוצא רכבות לבאר שבע בכלל... זה הגיוני או שהם פשוט לא מסנכרנים רכבות למועדים כאלו רחוקים?
אני ממש שונא לקחת אוטובוסים כי נכבתי המון בנושא עם איחורים וביטולים אבל כמובן שזה מה שאקח אם זו האופציה האחרונה שלי. ראיתי במוביט שיש קווים 370 ו380 שיוצאים מתל אביב לבאר שבע עד 16:30, לדעתכם אפשר להיות רגוע בנושא...? או שזה קווים שמשתנים לפי התפוסה (מניח שלא הרבה נוסעים מתל אביב לבאר שבע בשישי לקראת כניסת שבת)...
תודה רבה מראש לכולם ושיהיה שבוע טוב וגמר חתימה טובה

DAVIDADATO

Well-known member
אלה האופציות

קודם כל אני חייב להגיד שיש משהו מעצבן באתר הזה, כתבתי הודעה ארוכה ואז בשלב של השליחה זה ביקש ממני להתחבר ואחרי שהתחברתי זה פשוט מחק הכל....
אנסה לעשות את זה קצר חח
ביום שישי עוד שבועיים אני צריך להגיע לרחוב ברודצקי בתל אביב, ולצאת משם סביבות 13:00. באתר של רכבת ישראל אני לא מוצא רכבות לבאר שבע בכלל... זה הגיוני או שהם פשוט לא מסנכרנים רכבות למועדים כאלו רחוקים?
אני ממש שונא לקחת אוטובוסים כי נכבתי המון בנושא עם איחורים וביטולים אבל כמובן שזה מה שאקח אם זו האופציה האחרונה שלי. ראיתי במוביט שיש קווים 370 ו380 שיוצאים מתל אביב לבאר שבע עד 16:30, לדעתכם אפשר להיות רגוע בנושא...? או שזה קווים שמשתנים לפי התפוסה (מניח שלא הרבה נוסעים מתל אביב לבאר שבע בשישי לקראת כניסת שבת)...
אלה האופציות
https://www.google.co.il/maps/dir/ברודצקי,+תל+אביב+יפו%E2%80

raya

Well-known member
מצורף לו"ז מעודכן לקו 380

אנסה לעשות את זה קצר חח
מצורף לו"ז מעודכן לקו 380
מתחנת ארלוזורוב ליום שישי.
http://www.metropoline.com/Pages/Home.aspx?p=Home#/ResultByLine/11380
הקישור מביא לעמוד הבית של מטרופולין.
יש אוטובוס כל חצי שעה שלמה (XX:00 , XX:30) אחרון ב-16:30.
נכון לתקופת החגים וליום שישי הקרוב.
רעיה

olli3

New member
מנהל
בימי שישי לקראת סיום השירות אין בעיות מבחינת ביטולי אוטובוסי

אנסה לעשות את זה קצר חח
בימי שישי לקראת סיום השירות אין בעיות מבחינת ביטולי אוטובוסי
זה נדיר יחסית. ביטולי האוטובוסים הם בשעות הלחץ של ימי הלחץ בעיקר.
&nbsp
גם ככה הרכבות מסתיימות מוקדם יותר, כך שבכל מקרה תוכל להשתמש באוטובוסים לבאר שבע.

למעלה