רב קו: מעבר מפרופיל נוער לפרופיל רגיל

• פותח הנושא 3718
  • פורסם בתאריך

3718

Member

הילד שלי עבר את גיל 18 החודש .

כאשר אני מנסה לו לטעון ערך צבור בפרופיל רגיל (דרך מחשב עם קורא כרטיסים), אני מקבל הודעה שיש פרופיל עדיף בכרטיס (נוער), ולכן הערך צבור לא יטען. מה אני יכול לעשות?

arseny92

Well-known member
מנהל
אינך יכול לטעון ערך צבור רגיל אם פרופיל נוער עוד לא פג

כאשר אני מנסה לו לטעון ערך צבור בפרופיל רגיל (דרך מחשב עם קורא כרטיסים), אני מקבל הודעה שיש פרופיל עדיף בכרטיס (נוער), ולכן הערך צבור לא יטען. מה אני יכול לעשות?
אינך יכול לטעון ערך צבור רגיל אם פרופיל נוער עוד לא פג
כתוב לך בדף הראשי עם תוכן הכרטיס עד מתי הפרופילים תקפים: ייתכן ופרופיל נוער מעודכן עד סוף שנת הלימודים, כך שאם כן, בנך יכול בלא בעיה להשתמש בפרופיל נוער עד סוף שנת הלימודים: קרי יום הולדת בספטמבר אז שנת הלימודים כבר החלה
לפרופיל נוער זכאי נוער עד 18 או עד סוף שנת הלימודים י"ב או עד גיל 21 אם בחינוך מיוחד
אם תאריך סיום הפרופיל רשום בקרוב, אז הכנס ללשונית למעלה "טעינת פרופיל" ובקש בשם הבן הארכה לפרופיל "נוער מעל 18" עד סוף שנת הלימודים (לצרף ת"ז שלו ואישור בית ספר על שנת הלימודים), אחרי שהבקשה תאושר יש לסרוק שוב את הכרטיס ולאשר את טעינת הפרופיל
אחרי שהפרופיל יפוג והיתרה תינעל, מבצעים בלשונית "המרת ערך צבור" המרה מיתרת נוער ליתרת רגיל כפי שמפורט

DAVIDADATO

Well-known member
אם הוא בכיתה י"ב

אם הוא בכיתה י"ב
אז את מביאה לעמדת הרב קו אישור שהוא עדיין לומד ושהוא מסיים את כיתה י"ב אז הפרופיל משתנה לרגיל

arseny92

Well-known member
מנהל
אם כאמור, יש אפשרות טעינה מהבית, לא חייבים להגיע לעמדה

אם הוא בכיתה י"ב
אז את מביאה לעמדת הרב קו אישור שהוא עדיין לומד ושהוא מסיים את כיתה י"ב אז הפרופיל משתנה לרגיל
אם כאמור, יש אפשרות טעינה מהבית, לא חייבים להגיע לעמדה
מצרפים את המסמכים בבקשת טעינת פרופיל באתר/אפליקציה

למעלה